ikony
 

Żaluzje Drewniane Karnix


CZOŁOWY POLSKI PRODUCENT ŻALUZJI DREWNIANYCH

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów żaluzji drewnianych, moskitier, rolet okiennych oraz karniszy. W naszej ofercie posiadamy wszystkie popularne typy żaluzji: żaluzje drewniane 25mm, żaluzje drewniane 50mm, żaluzje aluminiowe 25mm, żaluzje aluminiowe 50mm. Nasze produkty charakteryzuje niezywkła trwałość i estetyka. Żaluzje drewniane to jedne z najbardziej ekskluzywnych systemów osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej

 
 
  

 

 

Żaluzje Drewniane
Dekoracja i Funkcjonalność

 

Żaluzje drewniane to jedne z najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych systemów osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Żaluzja Drewniana jako osłona okienna, stanowi rozwiązanie, które zasługuje na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów lameli drewnianych zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe żaluzji drewnianych dopasowane są kolorystycznie do lamel. Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków. Żaluzje drewniane mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie na ramie okiennej przy użyciu specjalnych uchwytów.

Drewniane osłony okienne marki Karnix występują w różnych rozmiarach lamel, dzięki czemu dopasujesz je do każdej wielkości oraz rodzaju okien. Lamele 25mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Tego typu żaluzje możemy wyposażyć w prowadzenie boczne, które zapewnią odpowiednie przyleganie żaluzji do okien uchylnych. Lamele 50mm to uniewersalne osłony przeznaczone do małych, średnich oraz dużych powierzchni okiennych. Mogą stanowić nie tylko oryginalną dekorację awangardowych wnętrz , ale również podkreślać elegancję rezydencji w stylu klasycznym.

Produkowane przez nas żaluzje drewniane wyróżnia jakość, wygląd, funkcjonalność oraz krótkie terminy realizacji. Precyzyjne wykonanie, z uwzględnieniem wszelkich detali, zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Dostępna kolorystyka: od bieli, poprzez subtelne szarości, po głębokie brązy oraz zdecydowaną czerń, sprawia, że każdy znajdzie produkt odpowiadający przyjętej estetyce.

Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane. 

 

 

 

Zalety Produktu
Dostosowane do Twoich Potrzeb

 

 • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji drewnianej
 • Łatwy i szybki montaż
 • Możliwość dopasowania koloru drewnianej osłony do koloru stolarki okiennej
 • Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
 • Idealny system na małe, średnie oraz duże powierzchnie okienne
 • Izolacja cieplna
 • Mechanizm samohamujący
 • Drewniana maskownica rynny górnej w standardzie
 • Prowadzenie boczne (opcja)
 • Wysokiej jakości naturalne drewno Baswood nadające wnętrzu niepowtarzalny klimat
 • Możliwość zastosowania drabinki taśmowej lub sznurkowej
 • Produkt wykonany na wymiar


 

 

 

Drewniane maskownice w standardzie
Estetyka w najlepszym wydaniu

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają w standardzie drewniane maskownice z boczkami, które zakrywają mechanizm oraz rynnę górną. Zastosowane maskownice są w kolorze lameli. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


 

 

 

Prowadzenie boczne
Bez falowania nawet przy otwartym oknie

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają możliwość montażu prowadzenia bocznego, które utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając jednocześnie swobodnemu "powiewaniu" żaluzji. Lamele nie falują, nie odstają od okna i wyglądają zawsze schludnie i estetycznie. Stosuje się do tego linkę stalową powlekaną oraz mocowanie dolne linki kątowe lub płaskie. Uwaga! Prowadzenie boczne jest opcjonalnym wyposażeniem żaluzji.
 

 

Dopasowane dla każdego
Dostępne rodzaje drabinek żaluzji drewnianych
Dopasowane dla każdego
Dostępne sposoby montażu żaluzji drewnianych

 • A - MONTAŻ BEZINWAZYJNY NA RAMIE OKIENNEJ Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować żaluzje drewniane na większości modeli okien dostępnych na rynku. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia w niej otworów. System montażu uchwytów pozwala nia łatwy demontaż żaluzji drewnianych.
 • B - MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY LUB DO SUFITU - Żaluzje montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.
 • C - MONTAŻ INWAZYJNY WE WNĘCE OKIENNEJ - Żaluzje montujemy we wnęce okiennej. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).

 

 

 

Dopasowane dla każdego
Dostępne rodzaje sterowania żaluzji drewnianych • A - STEROWANIE RĘCZNE Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji.
 • B - STEROWANIE AUTOMATYCZNE ZA POMOCĄ PILOTA - Sterowanie żaluzjami odbywa się bezprzewodowo przy pomocy fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz. Do sterowania wykorzystuje się piloty radiowe. Jeden pilot/kanał można wykorzystać do sterowania wieloma żaluzjami. Również jedna żaluzja/silnik może być sterowana przez wiele pilotów.
 • C - STEROWANIE AUTOMATYCZNE ZA POMOCĄ APLIKACJI DO SMARTFONA Żaluzje Drewniane marki Karnix mogą być sterowane również za pomocą aplikacji zainstalowanej w naszym smartfonie. W tym celu powinniśmy zainstalować bezpłatną aplikację oraz zakupić "centralę sterowania Smart”, którą należy podłączyć do domowej sieci Wi-fi. (centrala dostępna w naszym sklepie w zakładce Akcesoria).

 

 

 

 

Dopasowane dla każdego
Dostępna kolorystyka żaluzji drewnianych

 

Drewniane lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood o szerokości 50mm. Charakteryzują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Żaluzje drewniane możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Szeroka gama kolorów drewna zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lamel. Boki Lamel bejcowane są kolorem najbardziej zbliżonym do kolorów lameli. Boki lameli w kolorach: Bianco, Pudding, Haya, Roca nie są bejcowane.

 


Jak uniknąć pomyłki przy ocenie koloru kupowanej rzeczy?

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze ...  dowiedz się więcej 

Dopasowane dla każdego
Czyszczenie i konserwacja żaluzji drewnianych

 

Żaluzje Drewniane należy czyścić na sucho, jeśli jednak są bardzo zabrudzone, można użyć lekko zwilżonej, miękkiej ściereczki, a następnie wytrzeć do sucha. Nie należy używać ostrych szczotek, gąbek czy ścierek, które mogą porysować powierzchnię. Żaluzji nie należy moczyć, ani wkładać do wody, jak również używać środków chemicznych mogących uszkodzić delikatną, naturalną powierzchnię.

 

 

 
 

 
 
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN