ikony
 

Rodzaje rolet okiennych marki Karnix


Firma Karnix to renomowany producent okiennych rolet wewnętrznych. W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór materiałowych rolet ściennych jak również rolet okiennych z bezinwazyjnym systemem montażu bezpośrednio na skrzydle ramy okiennej. Ogromny wybór materiałów roletowych oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety wewnętrzne  oferowane przez Karnix dopasujesz do każdego okna, wnętrza i stylu. Czym różnią się od siebie wewętrzne rolety materiałowe ? Postaramy się to Państwu wyjaśnić. Rozróżniamy kilka typów rolet tekstylnych. Poniżej prezentujemy prezentacje video różnych rodzajów rolet materiałowych oferowanych przez firmę Karnix.

 

MINI ROLETY (bezinwazyjne)

Popularny, najtańszy system osłon okiennych. Mini rolety to bezinwazyjny montaż bezpośrenio na ramie okiennej, nie wymagający wiercenia w niej otworów. Mini rolety Stella standardowo wyposażone są w system prowadzeń żyłkowych, który utrzymuje materiał rolety przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu \"powiewaniu\" tkaniny. 

 

 

MINI ROLETY DZIEŃ NOC (bezinwazyjne)

Mini rolety Dzień Noc to prosty i bezinwazyjny montaż bezpośrenio na skrzydle ramy okiennej, nie wymagający wiercenia w niej otworów. Mini rolety Dzień-Noc znane również jako rolety Impresja standardowo wyposażone są w system prowadzeń żyłkowych, który utrzymuje materiał rolety przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu "powiewaniu" tkaniny. 

 

 

ROLETY W KASECIE (bezinwazyjne)

Nowoczesny, elegancki i praktyczny system osłon okiennych chroniący materiał rolety przed osiadającym kurzem. Rolety w kasecie to bezinwazyjny montaż bezpośrenio a ramie okiennej, nie wymagający wiercenia w niej otworów. Mini rolety w kasecie opcjonalnie mogą być wyposażone w system prowadzeń przestrzennych, który utrzymuje materiał rolety przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu "powiewaniu" tkaniny. 

 

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Montaż do ściany lub do sufitu. Rolety wolnowiszące stosowane są nie tylko jako osłona przed słońcem ale również jako element dekoracyjny wnętrza, zasłona wszelkich wnęk czy nawet jako ekran projekcyjny. Rolety wolnowiszące znane również jako rolety klasyczne zasłaniają całe okno. Precyzyjnie wykonany mechanizm rolety z funkcją MultiStop  charakteryzuje się niezwykłą trwałością i prostym sposobem montażu.

 

 

ROLETY PLISOWANE (bezinwazyjne)

Rolety Plisowane Harmony znane również jako plisy to nowoczesna, dekoracyjna oraz wyjątkowo funkconalna forma osłon okiennych. PlisyHarmony to bezinwazyjny montaż bezpośrenio na skrzydle ramy okiennej, nie wymagający wiercenia w niej otworów. Specjalny system (regulacja z góry i z dołu) pozwala na zatrzymanie rolety plisowanej w dowolnym miejscu. To Ty decydujesz ile światła wpuścić do środka.

 

ROLETY DACHOWE

Okna dachowe wpuszczają na Twoje poddasze słońce i rozświetlają wnętrze. Aby móc kontrolować ilość wpadającego światła należy zaopatrzyć się w rolety do okien dachowych, które zapewnią uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza. Wewnętrzne rolety marki Karnix pasują do wszystkich typów okien dachowych i pomagają uzyskać klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza lub całkowite zaciemnienie.

 

 


  

Poznaj tkaniny roletowe marki Karnix

 

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN