Odsłona w dobrym stylu
 

Karnisze Barokko

Stylowe karnisze z linii Barokko to niezwykła propozycja dla wielbicieli klimatycznych wnętrz utrzymanych w stylu retro oraz glamour. Wspaniale prezentują się w mieszkaniach, ale są także chętnie wybierane do biur, kancelarii prawnych oraz apartamentów hotelowych utrzymanych w klasycznym stylu. Nasza kolekcja jest unikalna na rynku. Bogactwo i przepych  to słowa klucze, które w skrócie charakteryzują kolekcję karniszy Barokko. Tworząc linię Barokko staraliśmy się zgębić w styl klasyczny oraz retro. Nasi projektancji dobrali ciekawe zakończenia które sprawią, że wasz karnisz będzie wyglądało indywidualnie. Ciekawy designerskim rozwiazaniem jest  połączenia koloru mosiądzu z kryształem.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Karnisze Barokko. Bogactwo zdobień!

Stylowe Karnisze Barokko z kolekcji firmy KARNIX niezwykła propozycja dla wielbicieli klimatycznych wnętrz utrzymanych w stylu retro oraz glamour. Wspaniale prezentują się w mieszkaniach, ale są także chętnie wybierane do biur, kancelarii prawnych oraz apartamentów hotelowych utrzymanych w klasycznym stylu. Nasza kolekcja jest unikalna na rynku. 

Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

                           

Karnisze Barokko mogą być wyposażone w zawieszki, które posiadają dodatkową wkładkę teflonową poprawiającą ślizg. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dzięki któremu przesuwanie aranżacji okiennych odbywa się płynnie i bezszelestnie.

 

Łatwość i szybkość motanżu

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć drążek bez demontażu wspornika.

  

Szeroka gama dostępnych zakończeń

Tworząc linię Barokko staraliśmy się zgębić w styl klasyczny i retro. Nasi projektancji dobrali ciekawe końcówki które sprawią, że wasz karnisz będzie wyglądało indywidualnie. Ciekawy designerskim rozwiazaniem jest  połączenia mosiądzu z kryształem.

 


Antyk mosiądz doskonały wybór do wnętrz klasycznych oraz w stylu retro. Jeśli chcesz postawić na szyk i elegancję antyk mosiądz będzie bardzo dobrym wyborem, nazywany często także starym złotem ożywia okno i nadaje pomieszczeniu stylowy wygląd.

 

Karnisze Barokko Ø25/19mm