PLN
 

Moskitiery rolowane

Moskitiera Rolowana marki Karnix to doskonałe rozwiązanie chroniące nasze okna przed owadami, pyłkami oraz kurzem. Moskitiery rolowane znane również jako moskitiery zwijane nie ograniczają widoczności, a wizualnie stanowią integralną część okna, nie niszcząc jego konstrukcji.
 
Dzięki naszym moskitierom rolowanym mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach bez obawy, iż  do mieszkania wtargną różnego rodzaju insekty. Nasz sklep z moskitierami posiada w ofercie również moskitiery ramkowe.

zobacz pełny opis produktu opis

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane na okna


Moskitiery rolowane na drzwi


Moskitiery rolowane na drzwi DUO

 

Kup Moskitiery Rolowane w dobrej cenie - wysyłka w 24h - Sklep Karnix

Jesteśmy wiodącym producentem moskitier rolowanych, karniszyżaluzji oraz rolet w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: moskitiery ramkowe, moskitiery rolowane, moskitiery plisowanemoskitiery do altanymoskitiery do pokojumoskitiery do szkołymoskitiery do gabinetumoskitiery do mieszkaniamoskitiery zewnętrznemoskitiery do hotelumoskitiery do dużych okien, moskitiery do sypialnimoskitiery do łazienkimoskitiery do biuramoskitiery do kuchnimoskitiery na taras. Wszystkie moskitiery produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Dowiedz się więcej jaką moskitierę wybrać. Zapraszamy do zakupów.

 

Porady