ikony
 

Żaluzje Aluminiowe 25mm - Silvery

Kategoria produktu: Żaluzje Aluminiowe 25mm
Typ żaluzji
Szerokość (max: 230 cm)
Wysokość (max: 250 cm)
Kolor
Sposób montażu
Strona sterowania
Prowadzenie Boczne
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 45,00 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Opis produktu

Wyprodukowane z myślą o wymagających klientach żaluzje aluminiowe 25 mm. Świetnie wpasują się w nowoczesny wystrój wnętrz, takich jak salon, jadalnia czy kuchnia. Z powodzeniem można je zamontować również w biurach. Zostały wykonane z aluminium, co gwarantuje wysoką jakość, wytrzymałość oraz solidność. Z pewnością będą wyborem, który posłuży przez długi czas. Ich głównym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji wpadającego do pomieszczenia światła. Wszystko za sprawą mechanizmu stworzonego ze sznurka i plastikowego pokrętła. Żaluzje po montażu nie będą falować, podczas gdy okno będzie uchylone. Można je montować na trzy różne sposoby, dzięki temu każdy może wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada.
Żaluzje wykończono w pięknym kolorze Silvery. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odcień srebra. Do czyszczenia powierzchni żaluzji wystarczy sucha szmatka lub odkurzacz. Osadzający się kurz czy brud zostanie szybko i sprawnie usunięty. Zainstalowane maskownice doskonale zakrywają mechanizm żaluzji, dzięki czemu ich wygląd jest estetyczny i stylowy. Produkt wykonywany jest na wymiar. Świetnie sprawdzi się w małych oknach, ale także tych wielkogabarytowych.


Żaluzje Aluminiowe 25mm
Dekoracja i Funkcjonalność

Żaluzje aluminiowe 25 mm to stosunkowo nowy produkt w naszej ofercie, który cieszy się coraz większą popularnością. Osłony te są stworzone z myślą o wielkogabarytowych oknach, wnękach oraz innego typu przeszkleniach, które wymagają dużych osłon. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje aluminiowe pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji aluminiowej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe żaluzji dopasowane są kolorystycznie do lamel. Lamele wykonane są z aluminium. W naszej ofercie posiadamy lamele o jednolitym gładkim kolorze oraz perforowane. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła plastikowego. Żaluzje mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Wszystkie żaluzje aluminiowe produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Zalety Produktu
Dostosowane do Twoich Potrzeb

  • Łatwy i szybki montaż
  • Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
  • Izolacja cieplna
  • Mechanizm samohamujący
  • Prowadzenie boczne (opcja)
  • Produkt wykonany na wymiar


Prowadzenie boczne
Bez falowania nawet przy otwartym oknie

Żaluzje aluminiowe marki Karnix posiadają możliwość montażu prowadzenia bocznego, które utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając jednocześnie swobodnemu "powiewaniu" żaluzji. Lamele nie falują, nie odstają od okna i wyglądają zawsze schludnie i estetycznie. Stosuje się do tego żyłkę oraz mocowanie dolne kątowe lub płaskie. UWAGA! Prowadzenie boczne jest opcjonalnym wyposażeniem żaluzji.
Dopasowane dla każdego
Dostępne sposoby montażu

  • A - MONTAŻ BEZINWAZYJNY NA RAMIE OKIENNEJ - Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować żaluzje aluminiowe na większości modeli okien dostępnych na rynku. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia w niej otworów. System montażu uchwytów pozwala nia łatwy demontaż żaluzji aluminiowych. UWAGA: W przypadku okien z wywietrznikami montaż bezinwazyjny na ramie okiennej jest niemożliwy.
  • B - MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY LUB DO SUFITU - Żaluzje montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.
  • C - MONTAŻ INWAZYJNY WE WNĘCE OKIENNEJ - Żaluzje montujemy we wnęce okiennej.
Dopasowane dla każdego
Dostępna Kolorystyka

Lamele wykonane są z aluminium o szerokości 25mm. Charakteryzują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lamel. Żaluzje aluminiowe nie posiadają maskownicy rynny górnej.


Jak uniknąć pomyłki przy ocenie koloru kupowanej rzeczy?

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze ...  dowiedz się więcej


Dopasowane dla każdego

Czyszczenie i konserwacja

Żaluzje aluminiowe czyścimy ściereczką, najlepiej flanelową. Pamiętaj, by umyć żaluzje na sucho, żeby uniknąć matowienia aluminium pod wpływem wody.Wybierz Typ sterowania żaluzji


Sterowanie ręczne


Sterowanie ręczne
po lewej stronie

Sterowanie ręczne
po prawej stronie
Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji. Przy zakupie należy wybrać po której stronie mają być umieszczone sznurki sterujące.

Sterowanie automatyczne


Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po lewej stronie

Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po prawej stronie
Silnik żaluzji zasilany jest prądem o napięciu 230V. Przy zakupie należy wybrać po której stronie żaluzji powinien być wyprowadzony kabel do podłączenia silnika do sieci elektrycznej.

Typ drabinki

Drabinka Sznurkowa

Kolor

Blanc

Antracyt

Noire

Silvery

Gris


Granito

Creme

Escuro

Brown

Rocco


Brun

Ecri

Alpino

Verde

Peach


Sorra

Lemon

Brezo

Green

Cherry


Pastel

Azul

Texas

Yellow

Wpisz szerokość
(min: 30; max: 230)

 
cm

Wpisz wysokość
(min: 30; max: 250)

 
cm