PLN
 

Formy płatności


  • Za pobraniem (przy odbiorze): zapłata kurierowi przy odbiorze zamówienia.
 
  • Przelewem (wpłata na konto): forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku   internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Informujey, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia dokonania przelewu. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Karnix.
 
  • Przelewem online: forma płatności elektronicznej obsługiwana przez DialCom24 Sp. z o.o. (Przelewy24.pl) - instytucji płatniczej z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000306513.
 
  • Płatność kartą (Mastercard, Visa, Diners Club, JCB, PolCard):  Po złożeniu zamówienia w sklepie, Klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje system Przelewy24, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
 
 

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w kosztach i sposobach dostawy.