ikony
 

KARNIX - Producent karniszy, rolet, żaluzji oraz moskitier


Dawno minęły czasy, gdy nasze domowe okna były czymś, co staraliśmy się zakryć, by naszej uwagi nie przykuwały powichrowane ramy czy odpadająca farba, której kolor przestał przypominać tę początkową śnieżną biel. Moda na ciężkie, grube zasłony odeszła w zapomnienie wraz z pojawieniem się na naszym rynku solidnie wykonanych okien z drewna czy PCV, a ich różnorodny kolor nie jest wynikiem konieczności ukrycia wieku tylko naszym osobistym wyborem.     Okno to część wystroju wnętrza. Jednak bez odpowiedniej oprawy okno będzie tylko zwykłym oknem, na które nikt nie zwróci uwagi. To tak jak ogladać operę bez dźwięku. Coś tam widać, ale nie za bardzo jest się czym zachwycać. Jak sprawić, żeby Nasze okna nabrały życia..?  Jak dodać do nich coś, co sprawi, że zaczną być częścią Naszego mieszkania, a nie tylko koniecznym dodatkiem..? Firma Karnix juz dawno znalazła odpowiedź na to pytanie!

 

  

 

 

 

25 lat doświadczenia

Firma powstała w 1993r. jako rodzinna, kilkuosobowa firma. Szereg pomysłów, inspiracje i energia zespołu przyczyniły się do dynamicznego rozwoju. W 2000 r. zatrudnienie wynosiło już ponad 50 osób. Został rozbudowany zakład produkcyjny i wybudowano nową siedzibę firmy. Firma nawiązała liczne kontakty z kontrahentami zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Wegier, Rosji, Białorusi, Czech, Litwy, Kazachstanu.

  

Dynamiczny rozwój firmy

Dzisiaj Karnix jest dynamicznie rozwijającą firmą, produkującą żaluzje, rolety, moskitiery oraz karnisze. Miesięcznie wytwarzane jest kilkanaście tysięcy mb karniszy, oraz tysiące rolet.  Zgrany team specjalistów jest na chwile obecną w stanie podjąć każde wyzwanie w produkcji osłon okiennych. Siedziba i zakład produkcyjny firmy mieści się w Kleszewie, koło Pułtuska mieście położonym na Mazowszu. 

 

Plany na przyszłość

Firma otwarta jest na wdrażanie nowoczesnych technologii, chętnie śledzi nowości i trendy na rynku polskim jak i zagranicznym, tak aby produkty były coraz lepsze i dostosowane do potrzeb klienta. Głównym celem jest zostanie liderem w produkcji karniszy i rolet w Polsce, oraz ekspansja na rynki krajów UE. Karnix szczególnie mocno stawia na sprzedaż online (platforma sprzedaży hurtowej iHurt oraz sklep firmowy).


W  halach o powierzchni 4000 m2 wytwarzane jest miesięcznie kilkanaście tysięcy mb karniszy

Materiał wyjściowy podlega procesowi drobiazgowej kontroli parametrów - a części nie spełniające wymogów są automatycznie odcinane. Cała produkcja opiera się na elektronicznie sterowanej i nadzorowanej linii, jednej z najbardziej nowoczesnych na świecie, dzięki czemu firma posiada potencjał produkcyjny pozwalający sprostać praktycznie każdemu zamówieniu.

 

  

 

 

 

3000 wzorów karniszy

Oferowane karnisze są łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej. Firma oferuje produkty o najwyższej jakości, satysfakcjonujące w pełni klientów, poprzez ich terminową dostawę, wysoką jakość i korzystną cenę. Długoletnia praca nad formą i jakością produktów pozwoliła stworzyć markę, której zaufało tysiące klientów w Polsce i za granicą.

   

Ponad 600 wzorów rolet

W ofercie Karnix jest ponad 600 typów rolet okiennych: rolety dzień noc, rolety wolnowiszące, rolety w kasescie, plisy, rolety dachowe oraz rolety rzymskie. Ogromny wybór materiałów roletowych oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety wewnętrzne oferowane przez Karnix dopasujesz do każdego okna, wnętrza i stylu. Tkaniny możemy także podzielić ze względu na właściwości przepuszczalne światła od blackoutów 100% zaciemniejących, aż po jasne gładkie tkaniny perłowe.

 

Producent Żaluzji Drewnianych

Karnix jest jednym z czołowych polskich producentów żaluzji drewnianych. W  ofercie znajdują się popularne typy żaluzji: żaluzje drewniane 25mm, żaluzje drewniane 50mm. Produkty charakteryzuje niezywkła trwałość i estetyka. Obecnie żaluzje drewniane to jedne z najbardziej ekskluzywnych systemów osłon przeznaczonych do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia.

   

Moskitiery ramkowe i rolowane

Łatwy bezinwazyjny montaż i demontaż (bez dziur, wiercenia itp). Trwałe aluminiowe profile malowane proszkowo, solidna siatka z włókna szklanego powlekana PCV. Estetyczne i trwałe moskitiery marki Karnix to skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych domów przed niepowołanymi gośćmi: owadami, pyłkami czy kurzem. Moskitiery mogą być montowane do okien lub drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego koloru okna. Moskitiery marki Karnix zapewniają swobodną cyrkulację powietrza.

 

 

  

 

 

 

 

 


 

 

Sklep internetowy

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa zapotrzebowaniom, uruchomiliśmy sklep internetowy, dzięki któremu dokonają Państwo zakupu nie ruszając się ze swojego mieszkania. Zamówiony towar wysyłamy szybko i bezpiecznie, gwarantując jego jakość i zgodność z opisem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą !!! 

KARNIX zasługuje na uwagę ze względu na wysoką jakość wyrobów ich walory estetyczne i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania produktów marki Karnix. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

E-mail*
Temat*
Treść zapytania*
Podpis*
Przepisz kod:   
 
     

 

 

 


ADRES KORESPONDENCYJNY

Karnix Home, 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59, Polska
tel +48 23 692 03 88
e-mail: info@karnixhome.pl