ikony
 

KARNIX - Producent Karniszy i rolet - Informacje o firmie


Dawno minęły czasy, gdy nasze domowe okna były czymś, co staraliśmy się zakryć, by naszej uwagi nie przykuwały powichrowane ramy czy odpadająca farba, której kolor przestał przypominać tę początkową śnieżną biel. Moda na ciężkie, grube zasłony odeszła w zapomnienie wraz z pojawieniem się na naszym rynku solidnie wykonanych okien z drewna czy PCV, a ich różnorodny kolor nie jest wynikiem konieczności ukrycia wieku tylko naszym osobistym wyborem.     Okno to część wystroju wnętrza. Jednak bez odpowiedniej oprawy okno będzie tylko zwykłym oknem, na które nikt nie zwróci uwagi. To tak jak ogladać operę bez dźwięku. Coś tam widać, ale nie za bardzo jest się czym zachwycać. Jak sprawić, żeby Nasze okna nabrały życia..?  Jak dodać do nich coś, co sprawi, że zaczną być częścią Naszego mieszkania, a nie tylko koniecznym dodatkiem..? Firma Karnix juz dawno znalazła odpowiedź na to pytanie!

 

  

 

 

 

25 lat doświadczenia

Powstaliśmy w 1993r. jako rodzinna, kilkuosobowa firma. Szereg pomysłów, inspiracje i energia zespołu przyczyniły się do dynamicznego rozwoju. W 2000 r. zatrudnialiśmy już ponad 50 osób. Rozbudowaliśmy nasz zakład produkcyjny i wybudowaliśmy nową siedzibę firmy. Nawiązaliśmy liczne kontakty z kontrahentami zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Wegier, Rosji, Białorusi, Czech, Litwy, Kazachstanu.

  

Dynamiczny rozwój firmy

Dzisiaj Karnix jest dynamicznie rozwijającą firmą, produkującą rolety oraz karnisze. Miesięcznie wytwarzamy kilkanacie tysięcy mb karniszy, oraz kilometry rolet.  Zgrany team specjalistów jest na chwile obecną w stanie podjąć każde wyzwanie w produkcji karniszy i rolet. Siedziba i zakład produkcyjny firmy mieści się w Kleszewie, koło Pułtuska mieście położonym na Mazowszu. 

 

Plany na przyszłość

Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowoczesnych technologii, chętnie śledzimy nowości i trendy na rynku polskim jak i zagranicznym, tak aby nasze produkty były coraz lepsze i dostosowane do potrzeb klienta. Naszym celem jest zostanie liderem w produkcji karniszy i rolet w Polsce, oraz ekspansja na rynki krajów UE. Szczególnie mocno stawiamy na sprzedaż online (platforma sprzedaży hurtowej iHurt oraz sklep firmowy).


W  halach o łącznej powierzchni 3500 m2 wytwarzamy miesięcznie kilkanaście tysięcy mb karniszy

Materiał wyjściowy podlega procesowi drobiazgowej kontroli parametrów - a części nie spełniające wymogów są automatycznie odcinane. Cała nasza produkcja opiera się na elektronicznie sterowanej i nadzorowanej linii, jednej z najbardziej nowoczesnych na świecie, dzięki czemu firma posiada potencjał produkcyjny pozwalający sprostać praktycznie każdemu zamówieniu.

 

  

 

 

 

3000 wzorów karniszy

Karnisze przez nas oferowane są łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy produkty o najwyższej jakości, satysfakcjonujące w pełni naszych klientów, poprzez ich terminową dostawę, wysoką jakość i korzystną cenę. Długoletnia praca nad formą i jakością naszych produktów pozwoliła stworzyć markę, której zaufało tysiące klientów w Polsce i za granicą.

   

Ponad 600 wzorów rolet

W naszej ofercie posiadamy 600 typów rolet okiennych: mini rolety, rolety wolnowiszące, w kasescie, plisy, rolety dachowe oraz rolety rzymskie. Ogromny wybór materiałów roletowych oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety wewnętrzne oferowane przez Karnix dopasujesz do każdego okna, wnętrza i stylu. Tkaniny możemy także podzielić ze względu na właściwości przepuszczalne światła od blackoutów 100% zaciemniejących, aż po jasne gładkie tkaniny perłowe.

 

  

 

 

 

 

 


 

 

Oficjalny sklep internetowy

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa zapotrzebowaniom, uruchomiliśmy sklep internetowy, dzięki któremu dokonają Państwo zakupu nie ruszając się ze swojego mieszkania. Zamówiony towar wysyłamy szybko i bezpiecznie, gwarantując jego jakość i zgodność z opisem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą !!! 

KARNIX zasługuje na uwagę ze względu na wysoką jakość wyrobów ich walory estetyczne i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych produktów. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

E-mail*
Temat*
Treść zapytania*
Podpis*
Przepisz kod:   
 
     

 

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Jeżeli mają Państwo pytania, uwagi lub wątpliwości prosimy o kontakt. 

Nasze Biuro Obsługi Klienta pracuje w godzinach 8:00-16:00 (od poniedziałku do piątku).
tel. 23 692 41 63, tel. 23 692 03 88
tel. kom 510 213 191, tel. kom 510 213 192
e-mail: marketing@karnix.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i śledzenia aktualnych promocji.

 


ADRES KORESPONDENCYJNY

PPHU KARNIX  
06-100 Pułtusk, Kleszewo 59  
Polska

NIP 568-101-21-12 
REGON: 130226195

Numer konta PKOBP SA o/ Pułtusk 07 1020 1592 0000 2102 0268 6897


 

 

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN