PLN
 

KARNIX - karnisze, rolety, żaluzje, moskitiery - wysyłka w 24h


Dawno minęły czasy, gdy nasze domowe okna były czymś, co staraliśmy się zakryć, by naszej uwagi nie przykuwały powichrowane ramy czy odpadająca farba, której kolor przestał przypominać tę początkową śnieżną biel. Moda na ciężkie, grube zasłony odeszła w zapomnienie wraz z pojawieniem się na naszym rynku solidnie wykonanych okien z drewna czy PCV, a ich różnorodny kolor nie jest wynikiem konieczności ukrycia wieku tylko naszym osobistym wyborem.     Okno to część wystroju wnętrza. Jednak bez odpowiedniej oprawy okno będzie tylko zwykłym oknem, na które nikt nie zwróci uwagi. To tak jak ogladać operę bez dźwięku. Coś tam widać, ale nie za bardzo jest się czym zachwycać. Jak sprawić, żeby Nasze okna nabrały życia..?  Jak dodać do nich coś, co sprawi, że zaczną być częścią Naszego mieszkania, a nie tylko koniecznym dodatkiem..? Firma Karnix juz dawno znalazła odpowiedź na to pytanie!

 

  

 

 

 

25 lat doświadczenia

Powstaliśmy w 1993r. jako rodzinna, kilkuosobowa firma. Szereg pomysłów, inspiracje i energia zespołu przyczyniły się do dynamicznego rozwoju. W 2000 r. zatrudnialiśmy już ponad 50 osób. Rozbudowaliśmy nasz zakład produkcyjny i wybudowaliśmy nową siedzibę firmy. Nawiązaliśmy liczne kontakty z kontrahentami zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Wegier, Rosji, Białorusi, Czech, Litwy, Kazachstanu.

  

Dynamiczny rozwój firmy

Dzisiaj Karnix jest dynamicznie rozwijającą firmą, oferującą rolety oraz karnisze. Miesięcznie wytwarzamy kilkanacie tysięcy mb karniszy, oraz kilometry rolet.  Zgrany team specjalistów jest na chwile obecną w stanie zrealizować każde zamówienie. Siedziba i zakład  firmy mieści się w Kleszewie, koło Pułtuska mieście położonym na Mazowszu. 

 

Plany na przyszłość

Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowoczesnych technologii, chętnie śledzimy nowości i trendy na rynku polskim jak i zagranicznym, tak aby nasze produkty były coraz lepsze i dostosowane do potrzeb klienta. Naszym celem jest zostanie liderem oferującym największą ilość modeli karniszy i rolet w Polsce, oraz ekspansja na rynki krajów UE. Szczególnie mocno stawiamy na sprzedaż online (platforma sprzedaży hurtowej iHurt oraz sklep firmowy).


W  halach o powierzchni 4000 m2 konfekcjonujemy miesięcznie kilkanaście tysięcy mb karniszy

 

 

  

 

 

 

3000 wzorów karniszy

Karnisze przez nas oferowane są łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy produkty o najwyższej jakości, satysfakcjonujące w pełni naszych klientów, poprzez ich terminową dostawę, wysoką jakość i korzystną cenę. Długoletnia praca nad formą i jakością naszych produktów pozwoliła stworzyć markę, której zaufało tysiące klientów w Polsce i za granicą.

   

Ponad 600 wzorów rolet

W naszej ofercie posiadamy 600 typów rolet okiennych: rolety dzień noc, rolety wolnowiszące, rolety w kasescie, plisy, rolety dachowe oraz rolety rzymskie. Ogromny wybór materiałów roletowych oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety wewnętrzne oferowane przez Karnix dopasujesz do każdego okna, wnętrza i stylu. Tkaniny możemy także podzielić ze względu na właściwości przepuszczalne światła od blackoutów 100% zaciemniejących, aż po jasne gładkie tkaniny perłowe.

 

Żaluzje Drewniane

Jesteśmy jednym z czołowych polskich dostawców żaluzji drewnianych. W naszej ofercie posiadamy popularne typy żaluzji: żaluzje drewniane 25mm, żaluzje drewniane 50mm. Nasze produkty charakteryzuje niezywkła trwałość i estetyka. Obecnie żaluzje drewniane to jedne z najbardziej ekskluzywnych systemów osłon przeznaczonych do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia.

   

Moskitiery ramkowe i rolowane

Łatwy bezinwazyjny montaż i demontaż (bez dziur, wiercenia itp). Trwałe aluminiowe profile malowane proszkowo, solidna siatka z włókna szklanego powlekana PCV. Estetyczne i trwałe moskitiery marki Karnix to skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych domów przed niepowołanymi gośćmi: owadami, pyłkami czy kurzem. Nasze moskitiery mogą być montowane do okien lub drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego koloru okna. Nasze moskitiery zapewniają swobodną cyrkulację powietrza.

 

 

  

 

 

 

 

 


 

 

Oficjalny sklep internetowy

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa zapotrzebowaniom, uruchomiliśmy sklep internetowy, dzięki któremu dokonają Państwo zakupu nie ruszając się ze swojego mieszkania. Zamówiony towar wysyłamy szybko i bezpiecznie, gwarantując jego jakość i zgodność z opisem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą !!! 

KARNIX zasługuje na uwagę ze względu na wysoką jakość wyrobów ich walory estetyczne i atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych produktów. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

E-mail*
Temat*
Treść zapytania*
Podpis*
Przepisz kod:   
 
     

 

 

 


ADRES KORESPONDENCYJNY

KARNIX, 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59, Polska
tel +48 23 692 03 88
e-mail: marketing@karnix.pl