ikony
 

Karnisze sufitowe PCV

Karnise sufitowe PCV to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy. Sprawdzają się szczególnie w hotelach oraz pomieszczeniach w których odległość pomiędzy oknem a sufitem jest zbyt mała aby zamontować standardowy karnisz. Szyny sufitowe to produkty, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Karnisz sufitowy PCV produkowany jest z wysokiej jakości białego tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru. Szyny sufitowe występują w wersjach jedno lub dwutorowych (istnieje możliwość łączenia szyny pojedynczej z podwójną uzyskując szynę potrójną - trzytorową). Elementami dodatkowymi do szyn sufitowych są: dekle końcowe, łuki uniwersalne przejściowe, łuki zakończeniowe, łączniki szyn.

zobacz pełny opis produktu opis

Karnisze Sufitowe PCV (szynowe)Zalety karniszy sufitowych PCV

Największą zaletą karniszy sufitowych PCV jest możliwość bardzo lekkiego przesuwania tkanin dlatego też są powszechnie stosowane w hotelach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej. System ten często wybierany jest do bardzo szerokich okien. Karnisze te często ukrywane są za osłonami z kartongipsów i stają się zintegrowaną częścią pomieszczenia. Dlatego też cenione są przez nowoczesnych projektantów wnętrz. Karnisze sufitowe PCV możemy wyposażyć w łuki zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne tworząc bardzo ciekawe rozwiązania.

 


Karnisze Sufitowe - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem karniszy sufitowych, rolet, żaluzji oraz moskitier. W naszej ofercie posiadamy największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesnekarnisze apartamentowekarnisze metalowekarnisze szynowekarnisze styloweszyny sufitowekarnisze kwadratowekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN