ikony
 

Karnisze sufitowe PCV

Karnisze sufitowe PCV to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy. Sprawdzają się szczególnie w hotelach oraz pomieszczeniach w których odległość pomiędzy oknem a sufitem jest zbyt mała aby zamontować standardowy karnisz. Szyny sufitowe to produkty, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Karnisz sufitowy PCV produkowany jest z wysokiej jakości białego tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru. Szyny sufitowe występują w wersjach jedno lub dwutorowych (istnieje możliwość łączenia szyny pojedynczej z podwójną uzyskując szynę potrójną - trzytorową). Elementami dodatkowymi do szyn sufitowych są: dekle końcowe, łuki uniwersalne przejściowe, łuki zakończeniowe, łączniki szyn. Modele te polecane są szczególnie jako karnisze do hotelu.

zobacz pełny opis produktu opis

Karnisze Sufitowe PCV (szynowe)

Szyny sufitowe PCV pojedyncze


***Karnisz Sufitowy szynowy PCV bez maskownicy - pojedynczy

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV bez maskownicy - pojedynczy

promocja
29.76 zł 29.16 zł

 
 

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 50mm - pojedynczy

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 50mm - pojedynczy

promocja
41.76 zł 40.93 zł

 
 

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 90mm - pojedynczy

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 90mm - pojedynczy

promocja
49.26 zł 48.28 zł

 
 

Szyny sufitowe PCV podwójne


***Karnisz Sufitowy szynowy PCV bez maskownicy - podwójny

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV bez maskownicy - podwójny

promocja
39.99 zł 39.19 zł

 
 

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 50mm - podwójny

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 50mm - podwójny

promocja
51.98 zł 50.95 zł

 
 

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 90mm - podwójny

***Karnisz Sufitowy szynowy PCV z maskownicą 90mm - podwójny

promocja
59.49 zł 58.29 zł

 
 
Karnisz sufitowy – stylowa alternatywa dla tradycyjnych karniszy

Karnisz sufitowy to rozwiązanie, które łączy w sobie wyjątkowe, minimalistyczne wzornictwo i niezrównaną funkcjonalność. Stworzone z myślą o pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami i o niestandardowych oknach, doskonale sprawdzą się także we wnętrzach o konwencjonalnych wymiarach, które wymagają nietuzinkowej oprawy. Karnisze sufitowe to także świetny wybór, jeśli zależy Ci na wyjątkowo estetycznej i luksusowej aranżacji oraz możliwości przesunięcia zasłony na całej długości karnisza. Idealnie sprawdzają się w pokojach hotelowych.

szyna sufitowa

Szyna sufitowa Karnix - nowoczesna aranżacja okienna

 

Szyny sufitowe – dlaczego warto?

Podstawowymi kwestiami odróżniającymi szyny sufitowe PCV od zwykłych jest ich innowacyjny sposób montażu oraz możliwość łączenia kilku karniszy szynowych i formowanie z nich łuków. Umożliwia to stworzenie estetycznej i trwałej oprawy okiennej szczególnie w pomieszczeniach, w których montaż tradycyjnych karniszy nie jest możliwy ze względów konstrukcyjnych np. zbyt małej odległości od sufitu lub zastosowania płyt kartonowo-gipsowych. Jednocześnie dzięki opcji łączenia karniszy sufitowych PCV możliwe jest stworzenie konstrukcji stanowiącej bazę dla dekoracji okiennej na całej długości okna. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na kompleksowej aranżacji okna oraz płynnym przesuwaniu tkaniny na całej długości karnisza. W karniszach sufitowych PCV jest to możliwe przede wszystkim dzięki innowacyjnemu, odgórnemu systemowi mocowania, pozwalającego na montaż bezpośrednio do sufitu – dzięki temu tkanina w trakcie przesuwania nie blokuje się o wsporniki, jak ma to miejsce w tradycyjnych karniszach drążkowych.

 

Karnisz sufitowy – funkcjonalność na miarę Twoich potrzeb

Dodatkowym atutem karniszy sufitowych PCV do hoteli bez wątpienia jest fakt, że montaż bezpośrednio do sufitu zapewnia dużo większą wytrzymałość całej konstrukcji, a możliwość wyboru karnisza z dwoma szynami umożliwia zawieszenie na nim więcej, niż jednej warstwy tkaniny. Dzięki temu możesz stworzyć wielowarstwową i efektowną dekorację okienną, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Opcjonalnie istnieje także możliwość połączenia szyny sufitowej jednotorowej z dwutorową, tworząc tym samym karnisz z trzema szynami – dla uzyskania maksymalnej funkcjonalności i doskonałego dopasowania dekoracji okiennej do charakteru wnętrza.

Karnisze sufitowe PCV wykonane zostały z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Do ich stworzenia wykorzystano wysokiej jakości, białe tworzywo PCV, charakteryzujące się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Zastosowanie tego surowca to także gwarancja, że kolor nie wyblaknie ani nie zżółknie wraz z upływem czasu. Zasłony, firany lub panele można przymocować do karniszy szynowych PCV na dwa sposoby do wyboru: za pomocą dedykowanych agrafek lub ruchomych żabek. Zarówno agrafki, jak i żabki wyposażone zostały w specjalistyczne rolki umożliwiające płynne przesuwanie tkaniny na całej długości karnisza.

Karnisze sufitowe pcv Karnisz sufitowy w aranżacji

 

Karnisze do sufitu – do jakich wnętrz pasują?

Sufitowy karnisz to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach z dużymi przeszkleniami. Ich prosta, surowa forma, podobnie jak ponadczasowy, biały odcień pozwalają na dopasowanie ich do każdego typu wnętrza.

To także opcja dla wszystkich pomieszczeń wyposażonych w niestandardowe okna np. okna narożne lub szklane ściany. Niekwestionowaną zaletą karniszy hotelowych szynowych PCV jest fakt, że umożliwiają one całkowite przesunięcie tkaniny w jedną lub drugą stronę, bez blokowania tkaniny przez wsporniki – dzięki temu możesz w pełni korzystać z naturalnego światła zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Karnisze szynowe PCV doskonale prezentują się jako baza do tworzenia eleganckich i nietypowych aranżacji okiennych, jednak coraz chętniej są wykorzystywane także jako karnisze do zabudowy z płyty kartonowo-gipsowej. Takie rozwiązanie jest nie tylko wyjątkowo efektowne i praktyczne, ale także sprawia, że karnisz staje się integralną częścią wnętrza.

 


Karnisze Sufitowe do hotelu - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem karniszy sufitowych do hoteli, rolet, żaluzji, moskitier oraz markiz tarasowych. Nasz sklep z karniszami oferuje największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesnekarnisze apartamentowekarnisze metalowekarnisze szynowekarnisze stylowe, szyny sufitowe, karnisze ściennekarnisze kwadratowekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują jako karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>