Odsłona w dobrym stylu
 

Rolety Rzymskie - gładka tkanina INES

Rolety rzymskie to jedne z najnowocześniejszych typów osłon okiennych, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W roletach rzymskich nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Karnix jako wieloletni producent rolet rzymskich oferuje rozwiązania dostępne w różnych wariantach, które dobrze wyglądają w pomieszczeniach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach gdzie stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji. Zasłony rzymskie pełnią rolę nie tylko dekoracyjną ale przede wszystkim praktyczną. Są idealną alternatywą dla rolet zwijanych a nawet dla firan lub tradycyjnych zasłon.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

 Obejrzyj Prezentację VIDEO


Rolety rzymskie to jedne z najnowocześniejszych typów osłon okiennych, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W roletach rzymskich nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Karnix jako wieloletni producent rolet rzymskich oferuje rozwiązania dostępne w różnych wariantach, które dobrze wyglądają w pomieszczeniach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach gdzie stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji.

 

Nowoczesne aranżacje z roletami rzymskimi Ines marki Karnix

        

 

2 rodzaje mechanizmów do wyboru


Alternatywa dla zasłon i firan

Chcesz oryginalnie ozdobić okna, ale nie masz miejsca na zasłony? Idealnym rozwiązaniem będzie roleta rzymska marki Karnix, która przy zwijaniu układa się w eleganckie fałdy.  Zasłony rzymskie pełnią rolę nie tylko dekoracyjną ale przede wszystkim praktyczną, są świetnym sposobem na skuteczne zaciemnienie pomieszczenia.   

 

Moda prosto z zachodu

Rolety rzymskie są niezwykle popularne w krajach zachodnich, obecnie są mocno lansowane przez projektantów wnętrz także w Polsce i powoli stają się jednym z najchętniej wybieranych produktów do zaciemniania okien.

     

 

 

 

Prowadzenie żyłkowe Mini Rolety Dzień Noc

     


Samohamujący kasetowy mechanizm koralikowy

Podnoszenie i opuszczanie rolety rzymskiej marki Karnix odbywa się za pomocą samohamującego kasetowego mechanizmu koralikowego, który pozwala precyzyjnie ustawić położenie tkaniny rolety poprzez pociągnięcie koralików w jedną lub drugą stronę. Dzięki unikalnej konstrukcji szyny oraz odpowiednio dobranej przekładni mechanizmu koralikowego sterowanie roletą odbywa się wyjatkowo płynnie. Cały mechanizm ukryrty jest w eleganckiej kasecie z tyłu rolety. Mechanizm kasetowy powstał z myślą o osobach ceniących sobie estetykę oraz funkcjonalność i jest odpowiedzią na mało estetyczne mechanizmy sznurkowe.

   

     

Mechaznim sznurkowy

Standardowy mechanizm roletowy. Roletę podciąga się i opuszcza za pomocą sznureczkaBlokowanie rolety odbywa się poprzez zaciągnięcie sznurka pod kątem 45 stopni w stosunku do ściany. Dzięki temu roletę możemy zatrzymywać w dowolnym miejscu okna. Przy podnoszeniu rolety długość sznurka zwiększa się a przy opuszczaniu zmniejsza. To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego.

 

    

3 sposoby montażu rolet rzymskich 


Do ściany

Pomiar i Montaż Mini Rolety Dzień Noc

     

Na ramie okiennej  (bezinwazyjnie)

Prowadzenie żyłkowe Mini Rolety Dzień Noc

     

Do sufitu

Montaż na witrynie i oknie typu fix Mini Rolety Dzień Noc

 

Obejrzyj instrukcje montażu Rolet Rzymskich z mechanizmem koralikowym