PLN
 

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe to praktyczny system, który spełnia funkcję ochronną naszych budynków na różne sposoby: idealnie izolując termicznie, chroniąc naszą prywatność i spokój, a także zapewniając dobrą barierę antywłamaniową. Roleta elewacyjna zewnętrzna produkowana jest z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Roleta zewnętrzna zarówno w systemie podtynkowym jak i natynkowym (adaptacyjnym) wytwarzana jest aby poprawić bilans energetyczny budynku. Latem gdy na zewnątrz panuje wysoka tempertura zapewnia przyjemny chłód natomiast zimą w dużym stopniu pozwala obniżyć koszty ogrzewania. Rolety zewnętrzne tworzą atmosferę swobody i sprawiają, że nasz dom staje się miejscem bezpiecznym, do którego z przyjemnością wracamy. Sterowanie roletami mozże odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

zobacz pełny opis produktu opis

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe


Rolety zewnętrzne podtynkowe z moskitierami

Rolety Zewnętrzne podtynkowe (do zabudowy)

Dlaczego warto zamontować rolety zewnętrzne podtynkowe? Ten rodzaj osłon okiennych jest wybierany przede wszystkim przez osoby, dla których liczy się estetyka, pragnących, by nic nie zakłócało spójności elewacji. Widocznymi elementami pozostają tu tylko prowadnice oraz zbudowana z połączonych ze sobą profili pokrywa rewizyjna, skrzynka z rurą nawojową, która według niektórych osób nie wygląda zbyt elegancko, jest schowana w izolacji budynku i pokryta materiałem wykończeniowym, jak klinkier czy tynk. W ten sposób roleta zewnętrzna podtynkowa staje się integralną częścią elewacji.


Nie tylko do obiektów nowopowstałych

Mówi się, że rolety zewnętrzne podtynkowe można zamontować wyłącznie w budynkach nowopowstających. Nie jest to jednak do końca prawda. Oczywiście lepiej zdecydować się taki krok już na etapie projektowania domu, dzięki czemu ograniczona zostanie ilość potrzebnych prac wykończeniowych, jednak po odpowiednim przygotowaniu nadproża i wykonaniu w nim wnęki możliwa jest opcja instalacji w istniejących już obiektach. Należy pamiętać o tym, że ważna jest tu grubość ściany zewnętrznej. Przy montażu powinno się mieć na uwadze fakt, że głębokość powstającej wnęki jest uzależniona od wysokości okna i wyposażenia rolety.

 

Osłony okienne podtynkowe – zalety

Na tego typy produkty decydują się osoby, dla których modele adaptacyjne wydają się nieestetyczne. W tych osłonach okiennych skrzynia umieszczona w warstwie izolacyjnej budynku jest niewidoczna, przez co prezentuje się nad wyraz dobrze i w żaden sposób nie szpeci wyglądu elewacji. Ale po rolety, również te podtynkowe, sięgają osoby, które pragną poprawić bilans energetyczny obiektu. Osłony okienne w okresie zimowym chronią przed utratą ciepła z pomieszczenia, latem zaś uniemożliwiają chłodnemu powietrzu z wnętrza wydostać się na zewnątrz. Niewątpliwą zaletą tego typu produktów jest również to, że potrafią skutecznie zaciemnić pomieszczenie, są również dobrym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa.

 

Karnix – najlepszy wybór produktów w atrakcyjnej cenie

Jesteśmy polskim producentem osłon okiennych, który zawojował nie tylko rodzimy, ale też i zagraniczny rynek. Dlaczego Klienci tak chętnie korzystają z naszej oferty? Gdyż proponujemy wysokiej jakości produkty wykonane z najsolidniejszych materiałów. Gwarantujemy niskie ceny oraz ekspresową dostawę towaru pod wskazany adres (nawet w 24h). Poosiadamy największy wybór osłon okiennych w sieci. Poza roletami zewnętrznymi podtynkowymi w asortymencie można znaleźć modele natynkowe, plisowane, dachowe, rzymskie, wolnowiszące, moskitiery, żaluzje, karnisze i wiele innych artykułów.

 

Rolety zewnętrzne podtynkowe nr 1 w Polsce - wysyłka w 24h - Sklep Karnix

Jesteśmy wiodącym producentem markiz, żaluzji, karniszy, rolet, plis oraz moskitier w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety zewnętrznerolety balkonowe zewnętrzne, rolety zewnętrzne natynkowe, rolety zewnętrzne podtynkowe, rolety zewnętrzne przeciwsłonecznerolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachoweżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Zapraszamy do zakupów.

Porady