ikony
 

Rolety Zewnętrzne Podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe to praktyczny system, który spełnia funkcję ochronną naszych budynków na różne sposoby: idealnie izolując termicznie, chroniąc naszą prywatność i spokój, a także zapewniając dobrą barierę antywłamaniową. Roleta elewacyjna zewnętrzna produkowana jest z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Roleta zewnętrzna zarówno w systemie podtynkowym jak i natynkowym (adaptacyjnym) wytwarzana jest aby poprawić bilans energetyczny budynku. Latem gdy na zewnątrz panuje wysoka tempertura zapewnia przyjemny chłód natomiast zimą w dużym stopniu pozwala obniżyć koszty ogrzewania. Rolety zewnętrzne tworzą atmosferę swobody i sprawiają, że nasz dom staje się miejscem bezpiecznym, do którego z przyjemnością wracamy. Sterowanie roletami mozże odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

zobacz pełny opis produktu opis

Rolety Zewnętrzne Podtynkowe

Rolety Zewnętrzne Podtynkowe


Rolety Zewnętrzne Podtynkowe z moskitierami

Rolety Zewnętrzne podtynkowe (do zabudowy)

Rolety zewnętrze podtynkowe najczęściej montuje się w nowopowstałych budynkach, jednak po odpowiednim przygotowaniu nadproża możliwy jest także montaż w istniejących już budynkach. Niewątpliwą zaletą rolet podtynkowych jest fakt, że skrzynka rolety umieszczona jest w zewnętrznym ociepleniu budynku i po przykryciu tynkiem, klinkierem lub dowolnym materiałem wykończeniowym staje się całkowicie niewidoczna. Dzięki temu roleta zewnętrza podtynkowa staje się integralną częścią budynku, a cała konstrukcja prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Takie rozwiązanie ma jednak jeszcze jedną zaletę – umieszczenie skrzynki rolety pod elewacją zabezpiecza mechanizm przed przemarzaniem oraz nie generuje dodatkowych strat ciepła. Dodatkowo rolety zewnętrzne podtynkowe nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, dzięki czemu zapewniają doskonałą izolację termiczną. Wszystkie elementy konstrukcyjne zewnętrznych rolet podtynkowych, takie jak prowadnice i pokrywa rewizyjna mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze, tak by kolorystycznie były spójne ze stolarką okienną, co pozwala uzyskać wyjątkowo estetyczny efekt, dopasowany do wyglądu budynku.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę. W ofercie dostępne sę również systemy inteligentnego sterowania, pozwalające na zarządzanie roletami z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, tabletu czy komputera.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktów.

 

Rolety zewnętrzne podtynkowe - najlepszy wybór w sieci  

Jesteśmy wiodącym producentem markiz, żaluzji, karniszy, rolet oraz moskitier w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachowerolety dla dziecirolety nowoczesneżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Zapraszamy do zakupów.