Odsłona w dobrym stylu
 

Mini Rolety Dzień Noc PROMO

Bezinwazyjne Rolety Dzień Noc to najpopularniejszy system osłon okiennych, montowany bezpośrednio na ramie okiennej co nie wymaga wiercenia w niej otworów. Mini rolety Karnix standardowo wyposażone są w system prowadzeń żyłkowych, który utrzymuje materiał przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu "powiewaniu" tkaniny. Tkanina Dzień Noc to możliwość płynnego regulowania przechodzącej przez materiał ilości światła, poprzez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach materiału. Oferowane Rolety można zamawiać na dowolny wymiar. 

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Obejrzyj Prezentacje VIDEO

Mini Rolety Dzień-Noc marki Karnix

Bezinwazyjne rolety Dzień Noc marki Karnix wyposażone są w wysokiej jakości mechanizm samoblokujący z funkcją MULTISTOP, który posiada regulowany, dwuczęściowy wieszak pasujący do wszystkich modeli okien. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż mini rolet jest banalnie prosty. Montuje się je bezpośrednio na ramie okiennej, co nie wymaga wiercenia otworów. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety pasują niemal do każdego wnętrza i stylu.Mechaznim z funkcją MultiStop
Mini rolety wyposażone są w uniwersalny mechanizm samohamujący z łańcuszkiem operacyjnym.
 

Precyzyjny mechanizm   Precyzyjnie wykonany mechaznim, charakteryzuje się niezwykłą trwałością i prostym sposobem montażu.

  Łatwy montaż bez wiercenia
Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować mini rolety na wszystkich modelach okien - zobacz
   


Rolety marki Karnix posiadają w standardzie UNIWERSALNY (dwustronny) mechanizm łańcuszkowy. Stronę umiejscowienia łańcuszka wybieramy podczas montażu rolety. Łańcuszek możemy zamontować po prawej lub po lewej stronie rolety.


Uchylna głowica mechanizmu rolety
Dzięki ruchomej głowicy mechanizm łańcuszkowy pracuje płynnie i dostosowuje się do kąta odchylenia łańcuszka operacyjnego co zabezpiecza przed zerwaniem oraz poprawia funkcjonalność.

 


Obciążniki zawijane tkaniną
Unikalny system obciążnika z zaślepkami bocznymi przystosowanymi do montażu prowadzeń żyłkowych (standard)

   

Możliwość montażu na witrynę

Uniwersalny uchwyt do witryn umożliwia montaż na nietypowym oknie (witryna) lub na oknie z górnym wywietrznikiem.           UWAGA: Uchwyt nie należy do zestawu

Instrukcja montażu - zobacz