ikony
 

Żaluzje Drewniane 25mm - Haya

Kategoria produktu: Żaluzje Drewniane 25mm
Typ żaluzji
Szerokość (max: 240 cm)
Wysokość (max: 300 cm)
Kolor
Sposób montażu
Strona sterowania
Prowadzenie Boczne
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 63,08 zł  76.00 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Opis produktu

Jeśli szukasz interesującego i wpisującego się w aktualną modę wnętrzarską systemu do osłony okien, proponujemy designerskie żaluzje drewniane w kolorze Haya. Dzięki unikalnemu efektowi wizualnemu oraz pięknej kolorystyce produkt stanowi nie tylko znakomite zabezpieczenie przed światłem napływającym z zewnątrz, ale również atrakcyjną dekorację, dzięki której pomieszczenie zyska nowy wygląd. Wersja ta przeznaczona jest przede wszystkim do mniejszych okien, dlatego doskonale sprawdzi się w kuchniach czy łazienkach. Łatwa do zamontowania i utrzymania w czystości, doskonale będzie chronić przed światłem i równocześnie zapobiegać nagrzewaniu się pomieszczenia.


Żaluzje Drewniane 25mm
Dekoracja i Funkcjonalność

Żaluzje drewniane 25 mm to jeden z najbardziej ekskluzywnych systemów osłon przeznaczony do małych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów drewna zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Lamele drewniane wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje drewniane możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła drewnianego. Żaluzje Drewniane mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.


Obejrzyj prezentację Video

żaluzje drewniane film


Zalety Produktu
Dostosowane do Twoich Potrzeb

 • Łatwy i szybki montaż
 • Możliwość dopasowania koloru drewnianej osłony do koloru stolarki okiennej
 • Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
 • Idealny system na małe powierzchnie okienne
 • Izolacja cieplna
 • Mechanizm samohamujący
 • Drewniana maskownica rynny górnej w standardzie
 • Prowadzenie boczne (opcja)
 • Naturalne drewno Baswood
 • Produkt wykonany na wymiar


Drewniane maskownice w standardzie
Estetyka w najlepszym wydaniu

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają w standardzie drewniane maskownice z boczkami, które zakrywają mechanizm oraz rynnę górną. Zastosowane maskownice są w kolorze lameli. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


Prowadzenie boczne
Bez falowania nawet przy otwartym oknie

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają możliwość montażu prowadzenia bocznego, które utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając jednocześnie swobodnemu "powiewaniu" żaluzji. Lamele nie falują, nie odstają od okna i wyglądają zawsze schludnie i estetycznie. Stosuje się do tego linkę stalową powlekaną oraz mocowanie dolne linki kątowe lub płaskie. Uwaga! Prowadzenie boczne jest opcjonalnym wyposażeniem żaluzji.
Dopasowane dla każdego
Dostępne sposoby montażu

 • A - MONTAŻ BEZINWAZYJNY NA RAMIE OKIENNEJ - Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować żaluzje drewniane na większości modeli okien dostępnych na rynku. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia w niej otworów. System montażu uchwytów pozwala nia łatwy demontaż żaluzji drewnianych.
 • B - MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY LUB DO SUFITU Żaluzje montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.
 • C - MONTAŻ INWAZYJNY WE WNĘCE OKIENNEJ - Żaluzje montujemy we wnęce okiennej. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


Dopasowane dla każdego
Dostępna Kolorystyka

Drewniane lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood o szerokości 25mm. Charakteryzują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji drewnianych dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów drewnianych lamel. Boki Lamel bejcowane są kolorem najbardziej zbliżonym do kolorów lameli. Boki lameli w kolorach: Bianco, Pudding, Haya, Roca nie są bejcowane.Dopasowane dla każdego
Kolorystyka uchwytów montażowych

Uwaga: Kolorystyka uchwytów montażowych (górny uchwyt bezinwazyjny oraz dolne uchwyty prowadzenia bocznego) w standardzie występują w kolorze białym. W przypadku chęci otrzymania uchwytów w kolorze brązowym, po złożeniu zamówienia, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail: marketing@karnix.pl


Jak uniknąć pomyłki przy ocenie koloru kupowanej rzeczy?

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze ...  dowiedz się więcejDopasowane dla każdego
Czyszczenie i konserwacja żaluzji drewnianych

Żaluzje Drewniane należy czyścić na sucho, jeśli jednak są bardzo zabrudzone, można użyć lekko zwilżonej, miękkiej ściereczki, a następnie wytrzeć do sucha. Nie należy używać ostrych szczotek, gąbek czy ścierek, które mogą porysować powierzchnię. Żaluzji nie należy moczyć, ani wkładać do wody, jak również używać środków chemicznych mogących uszkodzić delikatną, naturalną powierzchnię.

Żaluzje Drewniane 25mm
Ocena Jakości Produktu

 • Przed zakupem żaluzji drewnianych należy zapoznać się z informacjami omawiającymi właściwości charakterystyczne dla materiału, jakim jest drewno naturalne. Słoje, sęczki, różne struktury drewna oraz niewielkie różnice w odcieniach są świadectwem naturalnego pochodzenia wytwarzanych przez nas produktów.
 • Dopuszczalne są nieznaczne różnice w połysku lamel drewnianych w zależności od kąta padania światła. Spowodowane są one zakrzywieniami oraz przebarwieniami włókien drewna oraz właściwościami lakierów czy farb w przypadku drewna malowanego.
 • Ze względu na różny rodzaj podłoża, do którego montowane są żaluzje w pakiecie nie znajdują się kołki montażowe
 • Żaluzje po złożeniu (ściągnięciu) zajmują ok. 16% jej wysokości

Wybierz Typ sterowania żaluzji


Sterowanie ręczne


Sterowanie ręczne
po lewej stronie

Sterowanie ręczne
po prawej stronie
Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji. Przy zakupie należy wybrać po której stronie mają być umieszczone sznurki sterujące.

Sterowanie automatyczne


Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po lewej stronie

Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po prawej stronie
Silnik żaluzji zasilany jest prądem o napięciu 230V. Przy zakupie należy wybrać po której stronie żaluzji powinien być wyprowadzony kabel do podłączenia silnika do sieci elektrycznej.

Typ drabinki

Drabinka Sznurkowa

Kolor

Haya

Wenge

Larice

Roca

Mahogany


Pudding

Cereza

Crema

Bianco

Caoba


Crudo

Negro

Verde

Palomas

Azul


Gris

Arce

Antracita

Wpisz szerokość
(min: 30; max: 240)

 
cm

Wpisz wysokość
(min: 30; max: 300)

 
cm
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN