Odsłona w dobrym stylu
 

Karnisze Apartamentowe Aveno

Prostokątne karnisze apartamentowe AVENO to unikalna kolekcja o harmonijnych kształtach i doskonałych proporcjach spełniająca wszystkie funkcje użyteczne połączone z nowatorskim designem i doskonałą jakością. W karniszach AVENO nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Odgórny system mocowania wsporników i zastosowanie aluminiowej prostokątnej szyny umożliwia przesuwanie aranżacji okiennych na całej długości karnisza bez blokowania. Karnisze AVENO można mocować do ściany jak również do sufitu. Stosując wsporniki sufitowe możemy zawieścić nawet trzy, cztery szyny jednocześnie uzyskując karnisz na trzy, cztery tory. Takie rozwiązanie polecane jest do zasłon panelowych.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Karnisze Apartamentowe Aveno. Design i funkcjonalność

Karnisze apratamentowe AVENO to unikalna kolekcja o harmonijnych kształtach i doskonałych proporcjach spełniająca wszystkie funkcje użyteczne połączone z nowatorskim designem i doskonałą jakością. W linii AVENO nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności.

Nowoczesny design

Wyraziste kształty przykuwają uwagę i idealnie współgrają z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Prostokątna szyna i cztery rodzaje zakończeń tworzą niebanalną kompozycję estetyczną łączącą prostotę i elegancję, która doskonale pasuje do współczesnych aranżacji.

Funkcjonalność

Odgórny system mocowania wsporników i zastosowanie aluminiowej prostokątnej szyny umożliwia przesuwanie aranżacji okiennych na całej długości karnisza bez blokowania przez wsporniki jak to ma miejsce w tradycyjnych karniszach. Do szyn AVENO można stosować żabki lub agrafki. Elementy karniszy w całości wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie. Karnisze AVENO można mocować do ściany jak również do sufitu. Stosując wsporniki sufitowe możemy zawieścić nawet trzy, cztery szyny jednocześnie uzyskując karnisz na trzy, cztery tory. Takie rozwiązanie polecane jest do zasłon panelowych. 

Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

 

Zaletą linii Aveno jest przesuwanie aranżacji okiennych na całej długości karnisza bez blokowania przez wsporniki jak to ma miejsce w tradycyjnych karniszach drążkowych.

Łatwość i szybkość motanżu

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć szynę bez demontażu wspornika.


Szeroka gama dostępnych kolorów i zakończeń

ozdobne pasy wzdłuż szyny Aveno harmonizują wraz z chromowo-matowym kolorem karnisza. Dostępne kolory to: biały, buk, calvados, dąb, mahoń, wenge. Linie karniszy Aveno dopełniają także końcówki które można dobrać do pasa szyny.

 

 

Karnisze Aveno pojedyncze


Karnisze Aveno podwójne


Karnisze Aveno sufitowe