ikony
 

Karnisze Apartamentowe

Karnisze Apartamentowe AVENO to unikalna kolekcja o harmonijnych kształtach i doskonałych proporcjach spełniająca wszystkie funkcje użyteczne połączone z nowatorskim designem i doskonałą jakością. W karniszach apartamentowych AVENO nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Odgórny system mocowania wsporników i zastosowanie aluminiowej prostokątnej szyny umożliwia przesuwanie aranżacji okiennych na całej długości karnisza bez blokowania. Karnisze apartamentowe, szynowe można mocować do ściany jak również do sufitu. Stosując wsporniki sufitowe możemy zawieścić nawet trzy, cztery szyny jednocześnie uzyskując karnisz apartamentowy na trzy, cztery tory. Takie rozwiązanie polecane jest do zasłon panelowych. Nasz sklep z karniszami oferuje: Karnisze apartamentowe Pojedyncze  |   Karnisze apartamentowe podwójne   |   Karnisze apartamentowe sufitowe

zobacz pełny opis produktu opis

Karnisze Apartamentowe Aveno

Aveno pojedyncze


Aveno podwójne


Aveno sufitowe

 

Karnisze apartamentowe – oprawa okienna dla wyjątkowych wnętrz

Karnisze apartamentowe Aveno to model, który łączy w sobie wyjątkowy design i niezrównaną funkcjonalność. Stworzone z myślą o luksusowych i eleganckich pomieszczeniach, potrafią doskonale wydobyć wszystkie atuty wnętrza i podkreślić jego wyjątkowy charakter. Dzięki innowacyjnej i nowoczesnej formie stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, okrągłych karniszy i świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest wzornictwo na najwyższym poziomie.


Karnisze apartamentowe a zwykłe – na czym polega różnica?

Konstrukcja tradycyjnych karniszy wykorzystuje połączenie metalowego drążka oraz dedykowanych wsporników, mocowanych najczęściej do ściany. I choć to efektowne i niezwykle popularne rozwiązanie, nie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których konieczne jest przesuwanie zasłon i firan na całej długości karnisza. Tymczasem, karnisze apartamentowe, dzięki odgórnemu systemowi mocowania wsporników oraz innowacyjnej, prostokątnej szynie umożliwia płynne przesuwanie materiałów na całej długości, bez blokowania przez wsporniki. Dodatkowym atutem apartamentowego karnisza Aveno jest także fakt, że wykorzystanie wsporników sufitowych znacznie zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji, co pozwala na umieszczenie w jednym karniszu apartamentowym nawet czterech torów. Wszystko to sprawia, że karnisze szynowe to doskonała opcja dla wszystkich tych, którym marzy się wielowarstwowa aranżacja lub dekoracja złożona z zasłon panelowych.

Karnisze apartamentowe – innowacyjność i funkcjonalność

Specjalnie zaprojektowane, odgórne wsporniki karniszy apartamentowych Aveno zostały stworzone z myślą o tym, by zapewnić konstrukcji maksymalną funkcjonalność. Dlatego choć najczęściej montuje się je bezpośrednio do sufitu, możliwe jest również zamocowanie ich do ściany – dzięki czemu można doskonale dopasować je do wymogów każdego pomieszczenia. Sam montaż wsporników (niezależnie od miejsca) jest łatwy, intuicyjny i nie wymaga pomocy fachowców, a ich specjalnie opracowana, otwarta forma umożliwia zdjęcie i założenie szyny bez konieczności demontażu całej konstrukcji. Kolejną innowacją, która ma znaczny wpływ na funkcjonalność całości, jest aluminiowa, prostokątna szyna wewnątrz której umieszczone są tradycyjne żabki lub agrafki do przyczepienia zasłon lub firan. Poszczególne elementy apartamentowych karniszy Aveno w całości wykonane zostały z metalu i zabezpieczone powłoką galwaniczną oraz dodatkowo zabezpieczone lakierem, dzięki czemu są odporne na ścieranie i zachowają nieskazitelny wygląd przez długie lata.

Wszystkie elementy karniszy do apartamentów zostały zaprojektowane tak, umożliwić przesuwanie aranżacji okiennych na całej długości karnisza, bez blokowania ruchu tkaniny oraz zapewnić konstrukcji doskonałą wytrzymałość. Dzięki temu możesz zasłonić całe okno, całkowicie je odsłonić lub zdecydować się na ciężką lub wielowarstwową aranżację okienną, bez ryzyka, że karnisz tego nie wytrzyma.

 

Karnisz apartamentowy – do jakiego wnętrza pasuje?

Minimalistyczny i ponadczasowy charakter karniszy apartamentowych sprawia, że doskonale sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Chromowane, matowe wykończenie to uniwersalny odcień, który świetnie łączy się zarówno ze szklanymi, jak i kamiennymi elementami pomieszczenia tworząc spójną i elegancką całość. Z drugiej jednak strony - prostokątna forma i nowatorski design oraz duży wybór dostępnych zakończeń stanowią efektowną i stylową bazę do tworzenia aranżacji okiennych spójnych z każdym stylem. Dzięki nim możesz stworzyć luksusową oprawę okienną, która będzie nie tylko wyjątkowo funkcjonalna, ale przede wszystkim będzie podkreślała wyjątkowy charakter Twojego wnętrza.

Karnisze apartamentowe Aveno dostępne są także w wersji Prestige, którą wyposażono w dodatkowe, ozdobne pasy w odcieniach drewna. Dzięki temu doskonale sprawdzą się także jako akcent nawiązujący do kolorystyki mebli we wnętrzach utrzymanych w klasycznym lub kolonialnym stylu.

 

 

Zobacz również:

 

Karnisze apartamentowe - czym się różnią od

zwykłych i do jakich wnętrz pasująKarnisze Apartamentowe - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem karniszy apartamentowych, rolet, żaluzji, moskitier oraz markiz tarasowych. Nasz sklep z karniszami oferuje największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesne, karnisze apartamentowe, karnisze metalowekarnisze szynowekarnisze styloweszyny sufitowekarnisze ściennekarnisze kwadratowekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują jako karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>