ikony
 

Wystawianie Faktur Vat


Na wszystkie Towary sprzedawane przez nasz sklep wystawiamy Faktury Vat

według podanych danych w zamówieniu. W trosce o środowisko naturalne wprowadziliśmy system wysyłania faktur w formie elektronicznej.

Jak to działa?

Fakturę w formie elektronicznej wysyłamy na Twój adres e-mail, podany w zamówieniu, gdy tylko zamówienie zostanie spakowane w naszym magazynie. Otrzymanie wiadomości z dokumentem sprzedaży (Faktura Vat) oznacza, iż paczka z zamówieniem została przygotowana do wysyłki i zostanie przekazana firmie spedycyjnej.

Dlaczego faktura w formie elektronicznej.

Dzięki  fakturom przesyłanym w formie elektronicznej, każdy klient może przyczynić się do zmniejszenia ilości zużywanego papieru, a co za tym idzie do ograniczenia liczby wycinanych drzew.

Faktura w formie elektronicznej posiada również inne zalety!

  • wygoda - żeby otrzymać fakturę wystarczy Tobie tylko dostęp do Internetu. Mając dostęp do swojego e-maila, fakturę masz zawsze pod ręką.
  • bezpieczeństwo - nie ma możliwości byś zgubił fakturę. Możesz przechowywać ją w swojej skrzynce e-mail, dysku komputera lub zapisać na dowolnym nośniku.
  • porządek i oszczędność miejsca - nie musisz już gromadzić papierowych dokumentów, trzymać ich w teczkach czy segregatorach. Wszystkie faktury możesz zapisać w jednym folderze na swoim dysku.

Jeśli nie przekonaliśmy Cię do faktur elektronicznych i chcesz otrzymać fakturę papierową, poinformuj nas o tym poprzez e-mail: marketing@karnix.pl

W celu uzyskania duplikatu faktury, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:  e-mial: marketing@karnix.pl

 

UWAGA:

W związku ze zmianą zasad wystawiania faktur i paragonów od stycznia 2020 roku jeśli nabywca chce otrzymać Fakturę Vat nie jako konsument a podatnik, w związku z prowadzoną przez niego działalnością, to podczas składania zamówienia powinien podać numer NIP. 

Jeśli podczas składania zamówienia nie zostanie podany numer NIP faktura zostanie wystawiona nabywcy jako konsumentowi. Nie będzie możliwości skorygowania takiej Faktury i wystawienia jej nabywcy jako podatnikowi w związku z prowadzoną działalnością.

 
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN