PLN
 

Wystawianie Faktur Vat


Na wszystkie Towary sprzedawane przez nasz sklep wystawiamy Paragony imienne lub Faktury Vat 

według podanych danych w zamówieniu. W trosce o środowisko naturalne wprowadziliśmy system wysyłania dokumentów sprzedaży w formie elektronicznej. 

Podstawowym dokumentem sprzedaży jest Paragon imienny. Fakturę Vat wystawiamy osobie/firmie, która zaznaczy odpowiednie pole podczas finalizacji zamówienia.

Jak to działa?

Dokument sprzedaży w formie elektronicznej wysyłamy na Twój adres e-mail, podany w zamówieniu, gdy tylko zamówienie zostanie spakowane w naszym magazynie. Otrzymanie wiadomości z dokumentem sprzedaży (Paragon imienny/Faktura Vat) oznacza, iż paczka z zamówieniem została przygotowana do wysyłki i zostanie przekazana firmie spedycyjnej.

Dlaczego dokument sprzedaży w formie elektronicznej.

Dzięki  dokumentom sprzedaży przesyłanym w formie elektronicznej, każdy klient może przyczynić się do zmniejszenia ilości zużywanego papieru, a co za tym idzie do ograniczenia liczby wycinanych drzew.

Dokument sprzedaży w formie elektronicznej posiada również inne zalety!

  • wygoda - żeby otrzymać paragon imienny/fakturę wystarczy Tobie tylko dostęp do Internetu. Mając dostęp do swojego e-maila, dokument masz zawsze pod ręką.
  • bezpieczeństwo - nie ma możliwości byś zgubił dokument sprzedaży. Możesz przechowywać go w swojej skrzynce e-mail, dysku komputera lub zapisać na dowolnym nośniku.
  • porządek i oszczędność miejsca - nie musisz już gromadzić papierowych dokumentów, trzymać ich w teczkach czy segregatorach. Wszystkie dokumenty sprzedaży możesz zapisać w jednym folderze na swoim dysku.

Jeśli nie przekonaliśmy Cię do dokumentów elektronicznych i chcesz otrzymać dokument sprzedaży w formie papierowej, poinformuj nas o tym poprzez e-mail: marketing@karnix.pl

W celu uzyskania duplikatu dokumentu sprzedaży, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:  e-mial: marketing@karnix.pl

 

UWAGA:

W związku ze zmianą zasad wystawiania faktur i paragonów od stycznia 2020 roku jeśli nabywca chce otrzymać Fakturę Vat nie jako konsument a podatnik, w związku z prowadzoną przez niego działalnością, to podczas składania zamówienia powinien podać numer NIP. 

Jeśli podczas składania zamówienia nie zostanie podany numer NIP  zostanie wystawiony nabywcy paragon imienny. Nie będzie możliwości skorygowania takiego dokumentu i wystawienia  nabywcy Faktury Vat jako podatnikowi w związku z prowadzoną działalnością.