ikony
 

Żaluzje Drewniane 25mm - Pudding

Kategoria produktu: Żaluzje Drewniane 25mm
Typ żaluzji
Szerokość (max: 240 cm)
Wysokość (max: 250 cm)
Kolor
Rodzaj pokrętła
Sposób montażu
Strona sterowania
Prowadzenie Boczne
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 63,85 zł  73.39 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Opis produktu

Jeśli marzy Ci się osłona okienna, która nie tylko odetnie dopływ światła zewnętrznego i zabezpieczy pokój przed nagrzewaniem się, ale również będzie łatwa do zamontowania i utrzymania w czystości, polecamy żaluzje drewniane w kolorze Pudding. Ten stylowy i niezwykle elegancki model o barwie jasnego brązu jest w stanie dodać wnętrzu przytulności i zupełnie odmienić jego oblicze. Brąz należy do kolorów świetnie komponujących się z wieloma innymi barwami. Dzięki temu prezentowana żaluzja będzie interesująco współgrać między innymi z bielą, szarościami, ale też z czerwienią czy ciemną zielenią. To model wpisujący się w aktualnie obowiązujące trendy wnętrzarskie.


Żaluzje Drewniane 25mm - dekoracja i funkcjonalność

Żaluzje drewniane 25 mm to jeden z najbardziej ekskluzywnych systemów osłon przeznaczony do małych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów drewna zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Lamele drewniane wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje drewniane możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła. Żaluzje Drewniane 25mm mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane. W ofercie posiadamy również żaluzje drewniane 50mm.


Obejrzyj prezentację Video

żaluzje drewniane film


Zalety Produktu
Dostosowane do Twoich Potrzeb

Żaluzje Drewniane 25mm

 • Łatwy i szybki montaż
 • Możliwość dopasowania koloru drewnianej osłony do koloru stolarki okiennej
 • Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
 • Idealny system na małe powierzchnie okienne
 • Izolacja cieplna
 • Mechanizm samohamujący
 • Drewniana maskownica rynny górnej w standardzie
 • Prowadzenie boczne (opcja)
 • Naturalne drewno Baswood
 • Produkt wykonany na wymiar

Drewniane maskownice w standardzie
Estetyka w najlepszym wydaniu

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają w standardzie drewniane maskownice z boczkami, które zakrywają mechanizm oraz rynnę górną. Zastosowane maskownice są w kolorze lameli. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


Prowadzenie boczne
Bez falowania nawet przy otwartym oknie

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają możliwość montażu prowadzenia bocznego, które utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając jednocześnie swobodnemu "powiewaniu" żaluzji. Lamele nie falują, nie odstają od okna i wyglądają zawsze schludnie i estetycznie. Stosuje się do tego linkę stalową powlekaną oraz mocowanie dolne linki kątowe lub płaskie. Uwaga! Prowadzenie boczne jest opcjonalnym wyposażeniem żaluzji.Dopasowane dla każdego
Dostępne sposoby montażu

 • A - MONTAŻ BEZINWAZYJNY NA RAMIE OKIENNEJ - Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować żaluzje drewniane na większości modeli okien dostępnych na rynku. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia w niej otworów. System montażu uchwytów pozwala nia łatwy demontaż żaluzji drewnianych. UWAGA: W przypadku okien z wywietrznikami montaż bezinwazyjny na ramie okiennej jest niemożliwy.
 • B - MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY LUB DO SUFITU Żaluzje montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.
 • C - MONTAŻ INWAZYJNY WE WNĘCE OKIENNEJ - Żaluzje montujemy we wnęce okiennej. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


Dopasowane dla każdego
Dostępna Kolorystyka

Drewniane lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood o szerokości 25mm. Charakteryzują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lameli. Boki lameli: Mahogany, Wenge, Negro, Antracita oraz Tuerca malowane są bejcami najbardziej zbliżonym do ich kolorów. Boki pozostałych lameli nie są bejcowane.Dopasowane dla każdego
Kolorystyka uchwytów montażowych

Uwaga: Kolorystyka uchwytów montażowych (górny uchwyt bezinwazyjny oraz dolne uchwyty prowadzenia bocznego) w standardzie występują w kolorze białym. W przypadku chęci otrzymania uchwytów w kolorze brązowym, po złożeniu zamówienia, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail: marketing@karnix.pl


Jak uniknąć pomyłki przy ocenie koloru kupowanej rzeczy?

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze ...  dowiedz się więcej


Dopasowane dla każdego
Czyszczenie i konserwacja żaluzji drewnianych

Żaluzje Drewniane należy regularnie czyścić na sucho, jeśli jednak są bardzo zabrudzone, można użyć lekko zwilżonej, miękkiej ściereczki, a następnie wytrzeć do sucha. Nie należy używać ostrych szczotek, gąbek czy ścierek, które mogą porysować powierzchnię. Żaluzji nie należy moczyć, ani wkładać do wody, jak również używać środków chemicznych mogących uszkodzić delikatną, naturalną powierzchnię.


Żaluzje Drewniane 25mm

Ocena Jakości Produktu

 • Przed zakupem żaluzji drewnianych należy zapoznać się z informacjami omawiającymi właściwości charakterystyczne dla materiału, jakim jest drewno naturalne. Słoje, sęczki, różne struktury drewna oraz niewielkie różnice w odcieniach, są dopuszczalne i nie podlegają reklamacji (są świadectwem naturalnego pochodzenia wytwarzanych przez nas produktów).
 • Dopuszczalne są nieznaczne różnice w koloorze oraz połysku lamel drewnianych w zależności od kąta padania światła. Spowodowane są one zakrzywieniami oraz przebarwieniami włókien drewna oraz właściwościami lakierów czy farb w przypadku drewna malowanego. Żadna z tych cech nie może podlegać reklamacji.
 • Niewielkie wyszczerbienia na bokach lamel są dopuszczalne.
 • Niewielkie rysy na rynnie górnej nie podlegają reklamacji, a ich obecność jest nieunikniona. Na rynnę mocowana jest osłona drewniana, która w 100% zakrywa jej niedoskonałości.
 • Ze względu na różny rodzaj podłoża, do którego montowane są żaluzje w pakiecie nie znajdują się kołki montażowe
 • Z uwagi na ciężar zalecana maksymalna powierzchnia żaluzji to 5m2
 • Żaluzje Drewniane po złożeniu (ściągnięciu) zajmują ok. 16% jej wysokości.

Zobacz również:

Wybierz Typ sterowania żaluzji


Sterowanie ręczne


Sterowanie ręczne
po lewej stronie

Sterowanie ręczne
po prawej stronie
Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji. Przy zakupie należy wybrać po której stronie mają być umieszczone sznurki sterujące.

Sterowanie automatyczne


Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po lewej stronie

Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po prawej stronie
Silnik żaluzji zasilany jest prądem o napięciu 230V. Przy zakupie należy wybrać po której stronie żaluzji powinien być wyprowadzony kabel do podłączenia silnika do sieci elektrycznej.

Typ drabinki

Transparentne pcv

Drewniane

Kolor

Haya

Wenge

Larice

Mahogany

Pudding


Crema

Tuerca

Bianco

Crudo

Negro


Gris

Arce

Antracita

Wpisz szerokość
(min: 30; max: 240)

 
cm

Wpisz wysokość
(min: 30; max: 250)

 
cm