ikony
 

Zwrot towaru


Możliwość zwrotu towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz oddać zakupy do sklepu? W naszym sklepie nic nie ryzykujesz!
Masz prawo zwrócić zakupione produkty w ciągy 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (o ile produkt nie został wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów). Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony i nienoszący śladów używania, świadczących o innym wykorzystaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Karnix Home z siedzibą przy Kleszewo 59, 06-100 Pułtusk, e-mail: info@karnixhome.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

 

Jak dokonać zwrotu produktów?

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Karnix Home z siedzibą Kleszewo 59, 06-100 Pułtusk niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki mamy zwrócić zapłatę. Paczkę należy odesłać na własny koszt.

 

Zwrot pieniędzy

W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktów. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, zostanie wystawiona elektroniczna faktura korygująca. Po jej podpisaniu i przesłaniu do nas, w ciągu 7 dni roboczych, dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

   

  Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży