ikony
 

Zwrot towaru


Możliwość zwrotu towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz oddać zakupy do sklepu? W sklepie firmowym Karnix nic nie ryzykujesz!
Masz prawo zwrócić zakupione produkty w ciągy 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony i nienoszący śladów używania, świadczących o innym wykorzystaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować PPHU KARNIX GRZEGORZ WYKOWSKI z siedzibą przy KLESZEWO 59, 06-100 PUŁTUSK, e-mail: marketing@karnix.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

 

Jak dokonać zwrotu produktów?

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres PPHU KARNIX GRZEGORZ WYKOWSKI z siedzibą KLESZEWO 59, 06-100 PUŁTUSK niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki mamy zwrócić zapłatę. Paczkę należy odesłać na własny koszt.

 

Zwrot pieniędzy

W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktów. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, zostanie wystawiona elektroniczna faktura korygująca. Po jej podpisaniu i przesłaniu do nas, w ciągu 7 dni roboczych, dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

   

  Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN