PLN
 

Żaluzje czarne już od 37,35 zł - wysyłka w 24h - sklep Karnix


Żaluzje w czarnym odcieniu dostępne w naszym sklepie karnix.pl

 

 

Żaluzje czarne drewniane

Rolety Dzień Noc Białe

żaluzje drewniane 25mm negro

63,00 

Rolety Dzień Noc Bianco

żaluzje drewniane 50mm negro

108,07 

Roleta Dzień Noc Brilante

Roleta Dzień Noc Sail


Żaluzje czarne aluminiowe

Rolety Dzień Noc Białe

żaluzje aluminiowe 25mm antracyt

37,35 

Rolety Dzień Noc Bianco

żaluzje aluminiowe 25mm noire

37,35 

Roleta Dzień Noc Brilante

żaluzje aluminiowe 50mm antracite

118,00 

Roleta Dzień Noc Sail
żaluzje aluminiowe 50mm noire

118,00 

Rolety Dzień Noc Białe

żaluzje aluminiowe premium 50 noire matt

151,00 

Rolety Dzień Noc Bianco

żaluzje aluminiowe premium 50 hebano

151,00 

Roleta Dzień Noc Brilante

Roleta Dzień Noc Sail

 

 

 

Popularne kolory żaluzji

żaluzje białe   |   żaluzje szare   | żaluzje czarne 

Czarne żaluzje na wymiar

Czarne żaluzje przez kolor pełen głębi zdobią pomieszczenia, a uniwersalny charakter sprawia, że pasują do bardzo wielu wnętrz. To estetyczny i funkcjonalny dodatek, który pozwala na ograniczenie światła wpadającego do mieszkania i zasłonięcie okien, co przydatne zwłaszcza wieczorami. Karnix oferuje żaluzje czarne drewniane i aluminiowe na wymiar o różnej szerokości lamel, wszystkie z możliwością regulacji ich ustawienia.

Czarne żaluzje Karnix – szeroki wybór modeli najwyższej jakości

Czerń to klasyczny kolor, który dodaje elegancji całej aranżacji. Żaluzje czarne poza estetyką docenia się także ze względu na funkcjonalność. Ciemny kolor dobrze pochłania światło i uskutecznia zaciemnienie pomieszczenia. W ofercie marki Karnix znajdziesz modele wykonywane z dwóch materiałów: żaluzje czarne aluminiowe i drewniane.

Żaluzje drewniane czarne wyróżniają się swoim klimatycznym wyglądem i trwałością. Żaluzje czarne metalowe natomiast są nieco tańsze, a odporny materiał nie wymaga żadnej dodatkowej pielęgnacji. Niezależnie od materiału, przy wyborze żaluzji masz także wybór co do szerokości lamel. W każdym przypadku nachylenie lamel jest regulowane, żeby móc ograniczyć ilość dostającego się do pomieszczenia światła, całkowicie go nie zaciemniając.

Najwyższa jakość doboru materiałów i wykonania przekłada się na trwałość produktu. Czarne żaluzje Karnix służą przez długie lata, ich kolor nie blaknie, a system regulacji działa równie płynnie pomimo upływu czasu.

Czarna żaluzja – zalety ciemnej osłony okna

Czarna żaluzja ma wiele zalet zarówno pod kątem jej wyglądu, który wprowadza do pomieszczenia klimatyczną atmosferę, jak i funkcjonalności. Po pierwsze żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację ilości światła wpadającego do środka. Podczas gdy rolety umożliwiają jedynie zasłonięcie szyby, lamele żaluzji można ustawić w taki sposób, by nie zaciemniać pomieszczenia całkowicie.

Gdy mowa o zaciemnieniu, żaluzja czarna nie ma sobie równych. Lamele skutecznie osłaniają okno, a czerń dodatkowo chłonie światło, wzmacniając efekt. W ten sposób można nie tylko całkowicie odciąć się od źródła silnego światła, czy to naturalnego, czy rzucanego na przykład przez uliczne latarnie i utrudniającego zaśnięcie, ale i zyskać poczucie prywatności we własnym domu.

Czarne żaluzje drewniane i aluminiowe są bardzo proste w pielęgnacji – wystarczy regularnie wycierać lamele z gromadzącego się na nich kurzu. Czerń jest ciemnym kolorem maskującym zabrudzenia, a wysokiej jakości materiał sprawia, że pomimo lat nie traci ona swojej głębi.

Nie można zapomnieć o tym, że czarna żaluzja to modny i efektowny dodatek wnętrza. Ciemne akcenty w aranżacji tworzą niezwykły klimat w pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli pojawiają się w tak nietuzinkowym miejscu, jak wnęka okienna.

Do jakich pomieszczeń pasują czarne żaluzje?

Żaluzje aluminiowe czarne podobnie jak modele drewniane są bardzo ciekawym akcentem aranżacji pomieszczeń. Świetnie sprawdzają się one nie tylko we wnętrzach, w których już pojawia się czerń. Takie dodatki potrafią również nadać charakteru pomieszczeniom pełnym jasnych kolorów.

Przy aranżowaniu pomieszczeń warto uważać, aby nie było w nich zbyt dużo czerni. Jeśli używa się jej z umiarem, może stać się efektownym dodatkiem, który odpowiada za klimat wnętrza.

Gdzie warto powiesić czarne żaluzje aluminiowe lub drewniane? Wszędzie, gdzie potrzebne jest zaciemnienie okien i gustowny akcent aranżacji. Sprawdzają się one między innymi w salonach i pokojach dziennych, sypialniach, kuchniach, gabinetach pracy, czy nawet łazienkach.

Czarne żaluzje drewniane czy aluminiowe?

Żaluzje drewniane czarne to uniwersalny wybór o eleganckim charakterze. Drewno z jednej strony jest uniwersalne – pasuje do wielu stylów i praktycznie każdego rodzaju pomieszczeń. Z drugiej strony natomiast materiał ten ma swój niepowtarzalny charakter. Żaluzja drewniana czarna prezentuje się elegancko i choć wymaga ochrony przed działaniem wilgoci, odwdzięcza się swoim niebanalnym urokiem.

Żaluzje aluminiowe czarne to klasyka znana w świecie aranżacji wnętrz już od minionego wieku. Dziś znów jest to modny dodatek, nieco tańszy niż żaluzja czarna drewniana i prostszy w pielęgnacji. Aluminium to odporny materiał, który nie wchodzi w reakcje z delikatnymi detergentami ani nie chłonie wilgoci, dlatego to właśnie aluminiowe żaluzje poleca się jako wybór do łazienek i innych pełnych wilgoci pomieszczeń.

Żaluzje czarne – jak się przygotować do montażu?

Z montażem żaluzji poradzisz sobie bez żadnych szczególnych umiejętności czy narzędzi. Przygotuj jedynie podstawowe przybory jak śrubokręt czy miarka, a także wiertarka, jeśli wybierzesz inwazyjny sposób montażu.

Żaluzje czarne można zamontować w oknie na trzy sposoby. Odpowiedni dla siebie wybierzesz podczas składania zamówienia, aby Twój komplet żaluzji został właściwie przygotowany do planowanego montażu. Sposób wybierz, biorąc pod uwagę własne preferencje i warunki, w których zamierzasz powiesić żaluzję.

Żaluzja aluminiowa czarna lub drewniana może zostać zamontowana bezpośrednio na ramie okiennej, co jest najłatwiejszym rozwiązaniem. Ten sposób montażu nie wymaga użycia wiertarki – roleta utrzymywana jest przez specjalnie zaprojektowane wieszaki.

Montaż na okiennej ramie nie zawsze jest możliwy. W takim przypadku możesz wybrać montaż we wnęce okiennej lub powiesić żaluzję na ścianie albo suficie nad nią. Te sposoby montażu nazywane są inwazyjnymi, ponieważ wymagają wywiercenia otworów montażowych.

 

 


Czarne żaluzje - największy wybór w sieci - wysyłka w 24h - Sklep Karnix

Jesteśmy wiodącym producentem czarnych żaluzjiroletplisżaluzji, moskitierrolet zewnętrznych oraz markiz. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety dzień nocrolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachowerolety nowoczesneżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Zapraszamy do zakupów. /wysyłka w 24h!   Poznaj rolety marki Karnix >>>