PLN
 

Rolety zewnętrzne natynkowe

Posiadając dom, mieszkanie na parterze lub po prostu mocno nasłoneczniony lokal, zależy nam na jego osłonięciu. Najlepszym rozwiązaniem, które zapewnia cień i bezpieczeństwo, są rolety zewnętrzne natynkowe. Ich zaletą jest możliwość łatwego montażu nawet już w wykończonych budynkach.
Rolety natynkowe to nie tylko ochrona przed słońcem. To również praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które zapobiega uciekaniu ciepła. Nagrzane zimą pomieszczenie utrzymuje temperaturę, a nasze rachunki za prąd są dużo niższe. Roleta zewnętrzna sprawdzi się w lokalach narożnych, które w większym stopniu odczuwają silny wiatr. W mieszkaniu będzie ciszej, a dzięki temu przyjemniej i bezpiecznie.

zobacz pełny opis produktu opis

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne elewacyjne


Rolety zewnętrzne elewacyjne z moskitierami

Rolety zewnętrzne natynkowe (adaptacyjne)

Rolety elewacyjne zewnętrzne w systemie adaptacyjnym przeznaczone są do zastosowania głównie w budynkach istniejących. Zaletą tych produktów jest niewątpliwie brak ingerencji w obecny stan budynku, gdyż nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem. Dzięki temu decyzję o montażu rolet w systemie adaptacyjnym możemy podjąć w dowolnym momencie. Rozwiązania te mogą być montowane do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie. 

Kurtynę rolety stanowią profile wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej wypełnione pianką poliuretanową, posiadające specjalne dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie. To sprawia, że cechują się one podwyższoną odpornością na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Systemy rolet adaptacyjnych mają możliwość integracji z moskitierą. Takie kompleksowe rozwiązanie gwarantuje skuteczne zabezpieczenie przed insektami latem, przy jednoczesnej ochronie wnętrza pomieszczeń prze utratą ciepła zimą.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę. W ofercie dostępne sę również systemy inteligentnego sterowania, pozwalające na zarządzanie roletami z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, tabletu czy komputera.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktów.

 

Rolety zewnętrzne natynkowe nr 1 w Polsce - wysyłka w 24h - Sklep Karnix

Jesteśmy wiodącym producentem markiz, żaluzji, karniszy, rolet, plis oraz moskitier w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety zewnętrznerolety balkonowe zewnętrzne, rolety zewnętrzne natynkowe, rolety zewnętrzne podtynkowe, rolety zewnętrzne przeciwsłonecznerolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachoweżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Zapraszamy do zakupów.

Porady