ikony
 

Czas realizacji zamówienia


Zamówienia wysyłamy w ciągu 24h - jest to przybliżony termin wysyłki z magazynu, który liczymy od chwili opłacenia zamówienia. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego reazlizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

TERMIN WYSYŁKI ZAMÓWIENIA ZE SKLEPU

Wszystkie towary przedstawione w sklepie fimowym KARNIX mamy w naszym magazynie. Zamówienie prawdopodobnie zdążymy wysłać w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili opłacenia zamówienia i prekazania go do realizacji. 

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki. Sklep firmowy Karnix nie ma wpływu na konkretną godzinę dostawy. Po wysłaniu paczki wysyłamy do Państwa e-mail z numerem listu przewozowego przesyłki oraz numer telefonu do przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do trzech dni roboczych.

 

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI PO OPŁACENIU ZAMÓWIENIA = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN