ikony
 

Żaluzje Drewniane

Żaluzje Drewniane to najbardziej ekskluzywny system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka kolorystyka drewnianych lameli zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem tego rodzaju osłony okiennej jest jego uniwersalność. Żaluzje drewniane możemy wykonać z lameli o szerokości 25mm lub z ekskluzywnych lameli  50mm. Sposoby montażu żaluzji drewnianych również zachęcają do ich wyboru. Żaluzje zamontujemy bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. W żaluzjach możemy wybrać sposób sterowania: sterowanie ręczne, sterowanie żaluzjami za pomocą pilota radiowego lub sterowanie żaluzją za pomocą aplikacji do smartfona.

zobacz pełny opis produktu opis

Żaluzje Drewniane

Żaluzje Drewniane 25mm


Żaluzje Drewniane 50mm

 

Żaluzje Drewniane - luksusowe osłony okienne

Żaluzje Drewniane słusznie kojarzą się z prestiżem i elegancją. Jest to najbardziej ekskluzywny system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzja drewniana pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymuje temperaturę i pozwala uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów lameli drewnianych zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe żaluzji drewnianych dopasowane są kolorystycznie do lamel. Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzję możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków. Żaluzje drewniane mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Żaluzje drewniane

 

W jakich pomieszczeniach montować żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane KARNIX to zakup na lata. Dobór najlepszych materiałów i staranne wykonanie gwarantują im solidność, trwałość oraz odporność na uszkodzenia czy odbarwienia. Nie tylko zaciemniają pomieszczenie, lecz także zapobiegają jego nagrzewaniu. Ponadto są bardzo łatwe w montażu - możesz zainstalować je samodzielnie. W firmie Karnix produkujemy wewnętrzne żaluzje drewniane na wymiar. Podczas składania zamówień należy wpisać odpowiednie wymiary np. 140cmx160cm, 170xcm130cm, 190cmx230cm itp. W praktyce oznacza to, że nie ma ograniczeń odnośnie miejsca montażu naszych żaluzji. Żaluzje możemy montować w oknie o niestandardowym wymiarze; dużym, małym jak i w szerokim przeszkleniu. Oferujemy żaluzje o 2 szerokościach lameli: żaluzje drewniane 25mm oraz żaluzje drewniane 50mm.

Żaluzja Drewniana 25mm Karnix


Karnix - renomowany producent żaluzji drewnianych

Oferujemy najmodniejszy wybór kolorów żaluzji drewnianych do zastosowania w domach prywatnych, pomieszczeniach publicznych oraz przemysłowych. Nasz sklep z żaluzjami oferuje żaluzje drewniane Białe - bezapelacyjny HIT ostatnich miesięcy, żaluzje w ciemnych kolorach takich jak czarny i antracyt (modny kolor żaluzji polecany przez projektantów wnętrz) oraz żaluzje w kolorach drewna takie jak Haya (naturalny kolor drewna) czy też Larice (kolor złotego dębu, w którym produkowana jest stolarka okienna). Każda żaluzja produkowana jest w naszym zakładzie dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość produktów oraz ich ekspresową wysyłkę do klienta za pomocą firmy kurierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą żaluzji drewnianych!


Zobacz również:

 

Drewniane żaluzje - 3 powody dla których warto je

zamontować w domuŻaluzje Drewniane - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem żaluzji drewnianych, rolet, karniszy oraz moskitier w Polsce. W naszym sklepie internetowym zakupisz między innymi: rolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachowerolety dla dziecirolety nowoczesneżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety wytwarzane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta za pomocą firmy kurierskiej. Zapraszamy do zakupów. Wysyłka zakupionych rolet następuje w ciągu 24h!  Poznaj rolety marki Karnix >>>