PLN
 

Żaluzje drewniane

Żaluzje Drewniane to najbardziej ekskluzywny system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka kolorystyka drewnianych lameli zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem tego rodzaju osłony okiennej jest jego uniwersalność. Żaluzje drewniane możemy wykonać z lameli o szerokości 25mm lub z ekskluzywnych lameli  50mm. Sposoby montażu żaluzji drewnianych również zachęcają do ich wyboru. Żaluzje zamontujemy bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. W żaluzjach możemy wybrać sposób sterowania: sterowanie ręczne, sterowanie żaluzjami za pomocą pilota radiowego lub sterowanie żaluzją za pomocą aplikacji do smartfona.

zobacz pełny opis produktu opis

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane 25mm


Żaluzje drewniane 50mm

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują żaluzje drewniane?
Żaluzje drewniane czy bambusowe?
Jak czyścić żaluzje drewniane?
Czy żaluzje drewniane są modne?
Drabinka sznurkowa czy taśmowa, którą wybrać?
Sterowanie żaluzji ręczne czy automatyczne, które wybrać?
Czy warto montować żaluzje drewniane?
Czy żaluzje drewniane sprawdzą sie w kuchni?
Jakie sa sposoby montażu żalzuji drewnianych?
Czy żalzuje drewniane sa praktyczne?
Na co zwracać uwagę przy zakupie żalzuji drewnianych?
Czy żaluzja drewniana zaciemni pomieszczenie?
Czy montaż żaluzji drewnianej jest trudny?

 

Żaluzje Drewniane - luksusowe osłony okienne

Żaluzje Drewniane słusznie kojarzą się z prestiżem i elegancją. Jest to najbardziej ekskluzywny system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzja drewniana pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymuje temperaturę i pozwala uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów lameli drewnianych zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe żaluzji drewnianych dopasowane są kolorystycznie do lamel. Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzję możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków. Żaluzje drewniane mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Żaluzje drewniane

 

W jakich pomieszczeniach montować żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane KARNIX to zakup na lata. Dobór najlepszych materiałów i staranne wykonanie gwarantują im solidność, trwałość oraz odporność na uszkodzenia czy odbarwienia. Nie tylko zaciemniają pomieszczenie, lecz także zapobiegają jego nagrzewaniu. Ponadto są bardzo łatwe w montażu - możesz zainstalować je samodzielnie. W firmie Karnix produkujemy wewnętrzne żaluzje drewniane na wymiar. Podczas składania zamówień należy wpisać odpowiednie wymiary np. 140cmx160cm, 170xcm130cm, 190cmx230cm itp. W praktyce oznacza to, że nie ma ograniczeń odnośnie miejsca montażu naszych żaluzji. Żaluzje możemy montować w oknie o niestandardowym wymiarze; dużym, małym jak i w szerokim przeszkleniu. Oferujemy żaluzje o 2 szerokościach lameli: żaluzje drewniane 25mm oraz żaluzje drewniane 50mm.

 

Karnix - renomowany producent żaluzji drewnianych

Oferujemy najmodniejszy wybór kolorów żaluzji drewnianych do zastosowania w domach prywatnych, pomieszczeniach publicznych oraz przemysłowych. Nasz sklep z żaluzjami oferuje żaluzje drewniane Białe - bezapelacyjny HIT ostatnich miesięcy, żaluzje w ciemnych kolorach takich jak czarny i antracyt (modny kolor żaluzji polecany przez projektantów wnętrz) oraz żaluzje w kolorach drewna takie jak Haya (naturalny kolor drewna) czy też Larice (kolor złotego dębu, w którym produkowana jest stolarka okienna). Każda żaluzja produkowana jest w naszym zakładzie dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość produktów oraz ich ekspresową wysyłkę do klienta za pomocą firmy kurierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą żaluzji drewnianych!

 

Żaluzja Drewniana 25mm Karnix 

Czym są żaluzje zaciemniające?

Żaluzje zaciemniające to przesłona okna, przed którą stoi kilka zadań. Przede wszystkim – jak każde żaluzje – mają chronić pomieszczenie przed nagrzewaniem się. Oprócz tego ułatwiają funkcjonowanie w we wnętrzu, dbając o ograniczenie dopływu światła słonecznego, które czasem potrafi być oślepiające. Żaluzje dają także potrzebną prywatność, bo znacząco utrudniają zaglądanie przez okno, jednocześnie nie ograniczając widoku na zewnątrz.

Do tego trzeba dodać zaciemniające właściwości żaluzji. Wystarczy minimalny ruch ręką, by całkowicie zaciemnić pomieszczenie nawet w słoneczny dzień. Żaluzje zaciemniające mogą przyjmować różny wygląd, dlatego warto się zastanowić, jakie kupić, by efekt był zgodny z oczekiwaniami.

Producenci oferują dwa rodzaje żaluzji wewnętrznych – drewniane i aluminiowe. Jako żaluzje zaciemniające dobrze sprawdzą się jedne i drugie, materiał bowiem nie ma w tym przypadku wpływu na przenikanie światła. Liczy się raczej dokładność na etapie produkcji, dlatego przy zastanawianiu się, jakie wybrać, trzeba wziąć pod uwagę także renomę producenta, bo to ona gwarantuje, że dostanie się produkt, który będzie stuprocentowo zgodny z założeniami.

Żaluzje zaciemniające, zarówno drewniane, jak i aluminiowe mogą być zrobione z szerokich lub wąskich lameli – 25 lub 50 mm. Sama szerokość nie ma wpływu na właściwości zaciemniające, jednak warto wziąć ją pod uwagę, bo gwarantuje różny efekt estetyczny.

 

Żaluzje zaciemniające – gdzie je zamontować?

Żaluzje zaciemniające sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu, dlatego na pytanie: „Gdzie je zamontować?”, można śmiało odpowiedzieć, że w całym domu. Są jednak takie pomieszczenia, w których żaluzje zaciemniające będą nie tyle opcją, ile obowiązkiem.

Jako pierwszą trzeba wymienić sypialnię, w której właściwości zaciemniające żaluzji docenia się zwłaszcza latem, szczególnie gdy okna wychodzą na wschód, i słońce już od rana nie daje spać. Także popołudniowa drzemka bez żaluzji zaciemniających może okazać się niezbyt udana.

Żaluzje zaciemniające przydadzą się także w salonie, który niejednokrotnie trzeba chronić przed nadmiernym nagrzewaniem się. Żaluzje zaciemniające przydadzą się też we wszystkich pomieszczeniach, w których są przeszklone ściany. W tym wypadku żaluzje będą nie tylko chroniły przed słońcem, ale też zadbają o prywatność domowników.

Z praktycznego punktu widzenia najlepszym rozwiązaniem jest montaż żaluzji zaciemniających metodą bezinwazyjną do ramy okiennej. Jeśli jednak nie jest to możliwe, pozostaje montaż do sufitu, ściany lub wnęki.

 

Żaluzje zaciemniające – ile kosztują?

Cena żaluzji zaciemniających zależy przede wszystkim od ich wielkości oraz rodzaju materiału, z którego zostały wykonane.

Żaluzje drewniane na przeszkloną ścianę lub bardzo duże okno mogą kosztować nawet około 2000 zł, ale mowa tu o bardzo dużej powierzchni. Żaluzje aluminiowe w tym samym rozmiarze będą kosztowały około 600 zł.

Do ceny bazowej trzeba doliczyć ewentualny koszt prowadzenia bocznego. Warto też pamiętać, że żaluzje przeznaczone do bezinwazyjnego montażu są o kilkadziesiąt złotych droższe.

 

Tanie żaluzje – czym kierować się przy zakupie?

Tanie żaluzje nie są gorsze od tych drogich. Niska cena wynika na ogół z wielkości żaluzji oraz materiału, z którego zostały wykonane. Warto też zastanowić się, gdzie kupić tanie żaluzje. Nie od dziś wiadomo, że sklepy internetowe oferują nieco niższe ceny, niż sklepy stacjonarne. Warto też zwrócić uwagę na zakupy bezpośrednio u producenta. Ominięcie pośredników pozwala na zakup tanich żaluzji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oczywiście tanie żaluzje w marketach budowlanych na pewno są tańsze niż te same żaluzje sprzedawane w małych lokalnych sklepach. Jednak mimo wszystko sklepy internetowe z reguły okazują się tańsze i najczęściej to tu kończą się poszukiwania żaluzji w bardzo atrakcyjnych cenach. Nigdzie żaluzje nie są tak tanie, jak w sklepach internetowych producenta. Przy czym ich niska cena nie ma nic wspólnego z jakością. To raczej źródło zakupów jest sposobem na zaoszczędzenie gotówki.

 

Tania żaluzja – Dla kogo będzie odpowiednia?

Kto powinien rozważyć zakup tanich żaluzji? Jeśli umie się znaleźć dobrą jakość za niską cenę, to można powiedzieć, że każdy ma prawo dążyć do oszczędności. Jednak są grupy klientów, którzy na pewno powinny kupić tanie żaluzje:

  • Osoby wynajmujące mieszkanie lub dom. Bardzo często przeprowadzka oznacza możliwość lub konieczność demontażu tanich żaluzji. W tej sytuacji jednak trzeba zrezygnować z oszczędności na inwazyjnym montażu. Tu jedynie bezinwazyjny wchodzi w grę. Demontaż żaluzji najczęściej spowodowany jest chęcią zamontowania ich w nowym mieszkaniu lub decyzją właściciela mieszkania, który nie zgadza się na ich obecność.
  • Osoby planujące inną dekorację okna w przyszłości. Jeśli żaluzje mają być tylko tymczasowym rozwiązaniem, bo z czasem będą zastąpione roletami, lub kompletem firan i zasłon, faktycznie nie ma sensu szukać drogich rozwiązań. Tania żaluzja dobrze sprawdza się jako chwilowy sposób na zasłonięcie okna, a w razie potrzeby łatwo będzie ją zdemontować.
  • Osoby, które dopiero szukają stylu, w jakim urządzą mieszkanie i chcą powiesić żaluzję na próbę. Jeśli uznają, że to rozwiązanie spełnia ich wymagania, mogą zamienić tanią żaluzję na wersję premium.Kup żaluzje drewniane w dobrej cenie - największy wybór w sieci - wysyłka w 24h!

Jesteśmy wiodącym producentem żaluzji moskitierkarniszy, oraz rolet w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: żaluzje drewniane, żaluzje aluminioweżaluzje białeżaluzje czarneżaluzje szare, żaluzje wewnętrzneżaluzje do altanyżaluzje na oknażaluzje na wymiarżaluzje do pokojużaluzje do szkołyżaluzje do domużaluzje do gabinetużaluzje do mieszkania, żaluzje poziome. Wszystkie żaluzje okienne produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Dowiedz się więcej jakie żaluzje wybrać. Zapraszamy do zakupów.

 

Porady