Odsłona w dobrym stylu
 

Rolety Wolnowiszące Pearl (gładkie)

Rolety Wolnowiszące służą do zasłaniania większych powierzchni. Montuje się je bezpośrenio do ściany lub do sufituOkienne Rolety Materiałowe to bardzo popularny sposób ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem zapewniający jednocześnie prywatność. Wyposażone są w wysokiej jakości mechanizm samoblokujący z funkcją multistop oraz system CLICK & GO. PEARL to gładki, poliestrowy materiał o unikalnym perłowym połysku delikatnie mieniącym się w świetle słonecznym.  Oferowane Rolety można zamawiać na dowolny wymiar.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Obejrzyj prezentację VIDEO

 

Rolety wolnowiszące firmy Karnix wyposażone są w wysokiej jakości mechanizm samoblokujący z funkcją multistop oraz system CLICK & GO. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż rolet Emma jest banalnie prosty. Montuje się je do ściany lub do sufitu. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety pasują niemal do każdego wnętrza i stylu.

 

Mechanizm z funkcją MultiStop
rolety wyposażone są w uniwersalny mechanizm samohamujący z łańcuszkiem operacyjnym.
 
 

Łatwy montaż
Rolety wolnowiszące Emma montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.

  Precyzyjny mechanizm
Precyzyjnie wykonany mechanizm, charakteryzuje się niezwykłą trwałością i prostym sposobem montażu.
   


Rolety marki Karnix posiadają w standardzie UNIWERSALNY (dwustronny) mechanizm łańcuszkowy. Stronę umiejscowienia łańcuszka wybieramy podczas montażu rolety. Łańcuszek możemy zamontować po prawej lub po lewej stronie rolety.


Uchylna głowica mechanizmu rolety
Dzięki ruchomej głowicy mechanizm pracuje płynnie i dostosowuje się do kąta odchylenia łańcuszka operacyjnego co zabezpiecza przed zerwaniem oraz poprawia funkcjonalność.
 

 


Obciążniki
Rolety wolnowiszące wykończone są estetycznym metalowym obciążnikiem.