ikony
 

Rolety - jaki typ rolet wybrać ?


Dzisiaj rolety pełnią rolę nie tylko użytkową ale także i ozdobną, praktycznie wyparły z rynku drogie i trudne w montażu żaluzje. Rolety mogą także znakomicie zastąpić firanki czy zasłony. Ich cechy sprawiają, że możemy je podzielić na różne zastosowania

 

Rolety do sypialni

Polecamy szczególnie rolety blackout z podgumowanym materiałem w 100% nieprzepuszczjącym światła, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie zaciemnić całe pomieszczenie.

Roleta Wolnowsząca Blackout - 100% zaciemnienia.

 

Rolety do pokoju dziennego

Tutaj sprawdzi się każdy typ rolety. Wybór powinien być podyktowany gustem oraz zasobnością portfela od minirolet w kasecie, poprzez eleganckie rolety Dzień-Noc, aż po tanie mini rolety Stella.

 

Roleta Dzień-Noc - niezwykle atrakcyjny wygląd oraz precyzyjne zaciemnienie.

 

Rolety do kuchni i łazienki

W łazience świetnie sprawdzają się plisy, tam gdzie potrzebna jest prywatność i chcemy przesłonić się przed oczami gapiów, nie musimy rezygnować z naturalnego światła - możemy przysłonić plisą tylko dolną partię okna. W kuchni natomiast sprawdza się dobrze każdy typ rolet - wybór powinien być podyktowany estetyką i dopasowaniem do wnętrza.

 

Rolety do biurowca (duże powierzchnie okienne)

Dobrym rozwiązaniem są rolety plisowane, które świetnie się sprawdzają przy dużych powierzchniach okien. Dzięki temu, że plisy można zatrzymać w dowolnym miejscu pozwalają, zaciemnić tylko część powierzchni okiennej.

Plisy poradzą sobie z każdą powierzchnią okienną.

 

Rolety na witrynę sklepową

Do sklepów, restauracji czy innych pomieszczeń wyposażonych w duże witryny dzięki specjalnemu uchwytowi istnieje możliwość montażu minirolet Stella.

 

Rolety do hoteli

W przypadku hoteli gdzie priorytetem jest wygląd i funkcjonalność rozwiązaniem będą rolety typu Dzień-Noc, jeśli obiekt posiada małe wnęki okienne najlepiej sprawdzą się rolety wolnowiszące. Tam gdzie szukamy oszczędności najlepszym rozwiazaniem są minirolety stella.

 

 Roleta wolnowisząca Aqua - świetnie sprawdzi się w hotelowych wnętrzach urządzonych w marynistycznym stylu.

 

Rolety do szpitali, przychodni

W starszych budynkach szpitalnych gdzie wnęki okienne są dość małe, świetnie sprawdzają się tanie rolety wolnowiszące, w nowoczesnych budynkach z dużymi oknami lepsze będą rolety plisowane zaś tam gdzie jest potrzebne natychmiastowe zaciemnienie wnętrza - polecamy każdy typ rolet wyposażonych w materiał Blackout.

 

Rolety dla szkół i uczelni

W salach gdzie często korzysta się z projektorów multimedialnych i istnieje potrzeba natychmiastowego zaciemnienia - idealnie sprawdzą się rolety z materiałem Blackout.

 

Rolety do drewnianych okien

Minirolety Stella, Wolnowiszące oraz Dzień i Noc mogą być opcjonalnie wyposażone w brązowy mechaznim który dobrze komponuje się z drewnianą oprawą okna.

 

 


 


Poznaj Rolety marki KARNIX

Obejrzyj prezentacje VIDEO 

 

MINI ROLETY

 

 

ROLETY DZIEŃ NOC 

Mini Rolety Dzień-Noc marki Karnix

 

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

 

  

PLISY

 

  

 

 

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN