Odsłona w dobrym stylu
 

Rolety - jaki typ rolet wybrać ?


Dzisiaj rolety pełnią rolę nie tylko użytkową ale także i ozdobną, praktycznie wyparły z rynku drogie i trudne w montażu żaluzje. Rolety mogą także znakomicie zastąpić firanki czy zasłony. Ich cechy sprawiają, że możemy je podzielić na różne zastosowania

 

Rolety do sypialni

Polecamy szczególnie rolety blackout z podgumowanym materiałem w 100% nieprzepuszczjącym światła, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie zaciemnić całe pomieszczenie.

Roleta Wolnowsząca Blackout - 100% zaciemnienia.

 

Rolety do pokoju dziennego

Tutaj sprawdzi się każdy typ rolety. Wybór powinien być podyktowany gustem oraz zasobnością portfela od minirolet w kasecie, poprzez eleganckie rolety Dzień-Noc, aż po tanie mini rolety Stella.

 

Roleta Dzień-Noc - niezwykle atrakcyjny wygląd oraz precyzyjne zaciemnienie.

 

Rolety do kuchni i łazienki

W łazience świetnie sprawdzają się plisy, tam gdzie potrzebna jest prywatność i chcemy przesłonić się przed oczami gapiów, nie musimy rezygnować z naturalnego światła - możemy przysłonić plisą tylko dolną partię okna. W kuchni natomiast sprawdza się dobrze każdy typ rolet - wybór powinien być podyktowany estetyką i dopasowaniem do wnętrza.

 

Rolety do biurowca (duże powierzchnie okienne)

Dobrym rozwiązaniem są rolety plisowane, które świetnie się sprawdzają przy dużych powierzchniach okien. Dzięki temu, że plisy można zatrzymać w dowolnym miejscu pozwalają, zaciemnić tylko część powierzchni okiennej.

Plisy poradzą sobie z każdą powierzchnią okienną.

 

Rolety na witrynę sklepową

Do sklepów, restauracji czy innych pomieszczeń wyposażonych w duże witryny dzięki specjalnemu uchwytowi istnieje możliwość montażu minirolet Stella.

 

Rolety do hoteli

W przypadku hoteli gdzie priorytetem jest wygląd i funkcjonalność rozwiązaniem będą rolety typu Dzień-Noc, jeśli obiekt posiada małe wnęki okienne najlepiej sprawdzą się rolety wolnowiszące. Tam gdzie szukamy oszczędności najlepszym rozwiazaniem są minirolety stella.

 

 Roleta wolnowisząca Aqua - świetnie sprawdzi się w hotelowych wnętrzach urządzonych w marynistycznym stylu.

 

Rolety do szpitali, przychodni

W starszych budynkach szpitalnych gdzie wnęki okienne są dość małe, świetnie sprawdzają się tanie rolety wolnowiszące, w nowoczesnych budynkach z dużymi oknami lepsze będą rolety plisowane zaś tam gdzie jest potrzebne natychmiastowe zaciemnienie wnętrza - polecamy każdy typ rolet wyposażonych w materiał Blackout.

 

Rolety dla szkół i uczelni

W salach gdzie często korzysta się z projektorów multimedialnych i istnieje potrzeba natychmiastowego zaciemnienia - idealnie sprawdzą się rolety z materiałem Blackout.

 

Rolety do drewnianych okien

Minirolety Stella, Wolnowiszące oraz Dzień i Noc mogą być opcjonalnie wyposażone w brązowy mechaznim który dobrze komponuje się z drewnianą oprawą okna.

 

 


 


Poznaj Rolety marki KARNIX

Obejrzyj prezentacje VIDEO 

 

MINI ROLETY

 

 

ROLETY DZIEŃ NOC 

Mini Rolety Dzień-Noc marki Karnix

 

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

 

  

PLISY

 

  

Rolety sklep