ikony
 

Wnętrzna w stylu glamour


Styl glamour cieszy się popularnością już od kilku lat, to styl dla ludzi odważnych, z fantazją. Ukształtował się na początku XX wieku, zainspirowano się przepychem i lekkością baroku, połączony z nowoczesnością, bardzo ozdobny, dostojny przepych z czystymi i jasnymi wnętrzami. Z czasem stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych nurtów dekoracyjnych. Antyczne meble z giętymi, złoconymi nogami, ramami oraz pikowanymi, skórzanymi oparciami, przetwarza się je odpowiednio poprzez dodanie nietypowych elementów np. chromowych nóg do stolika lub blatu z tworzywa sztucznego czy szkła.

 

 

Można śmiało wkomponować masywny komplet wypoczynkowy z czarnej, lekko połyskliwej skóry. Dużo kolorowych, połyskujących elementów, pozłacanych lub srebrnych. Styl ten to również mnóstwo luksusowych dodatków. Piękne lampy, żaluzje drewniane, wielkie żyrandole również z kryształków. Inną cechą stylu glamour są kontrasty, duże, wyraziste wzory, ale by nie przesadzić to możemy dać na jedną ścianę właśnie taką tapetę, a resztę pomalować w jednym kolorze. Inna cecha charakterystyczna dla tego stylu, to zabawa wyrazistymi kolorami  jak: fiolety, purpury, mocne róże, żółty, turkusowy, szmaragdowy.

 

 

Styl ten to też luksusowe dodatki, jak lustra, obrazy w bogato rzeźbionych ramach, błyszczące tkaniny, wszelkiego rodzaju rzeźbienia i złocenia. Fotel, albo kanapa mogą mieć obicie w stylu pop-art. Doskonałym dopełnieniem stylizacji będą ciekawie upięte, miękkie zasłony i kotary, na ciekawych stylowych karniszach do tego poduszki połyskliwe poszewki w kolorach kontrastujących. Jeśli tylko częściowo wykorzystamy niektóre charakterystyczne dla tego stylu elementy (np. dodać pikowany zagłówek łóżka czy kryształowy wazon), a nasze wnętrze może stać się przytulniejsze i bardziej eleganckie.

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN