ikony
 

Nowoczesne wnętrza


Cechą charakterystyczną nowoczesnych wnętrz jest minimalizm oraz funkcjonalność.

Wnętrza w tym stylu są aranżowane tak, by stworzyć wrażenie jak największej przestrzeni, dlatego są otwarte, często ze ściankami działowymi, wykonanymi z tafli szkła czy luksferów. Ściany malowane są na bardzo wyraziste kolory lub klasyczna biel, stosuje się również beton oraz cegłę. Podłogi zaś wyłożone są gładkimi płytkami ceramicznymi lub drewnem egzotycznym. W takich wnętrzach doskonale się prezentują rolety plisowane, które potrafią się wkomponować w duże panoramiczne przeszklenia.


 

Dominują meble, które nie są zdobione, ale o prostych, geometrycznych kształtach. Najczęściej materiały z jakich są wykonane, to stal, szkło, kamień, a także nowoczesne tworzywa sztuczne, oraz drewno egzotyczne np wykonane z niego żaluzje drewniane.

Te dość surowe wnętrza ożywia się dodatkami, ale nie należy przesadzać, mogą to być np.: czarno-białe fotografie lub designerskie gadżety. Dbałość o szczegóły w każdym względzie, lampy, czy stoliki, a nawet okapy kuchenne posiadają prostą formę, co wcale nie znaczy, że nie są dekoracyjne. To taki ogólny zarys tego stylu.

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN