ikony
 

Jak dobrać długość karnisza ?


Karnisz, aby dobrze wyglądał w naszym pomieszczeniu powinien być dłuższy od wnęki okiennej o ok. 40-60 cm (po 20-30 cm z każdej ze stron). Wsporniki powinny być rozmieszczone w odległości ok 10-12cmod bocznej krawędzi okna. Karnisz powinien być też nieco dłuższy od parapetu. Dzięki temu będziemy mogli wygodnie zsuwać zawieszone tkaniny poza światło okna. Należy również pamiętać, że po zsunięciu aranżacji okiennej okno musi się swobodnie otwierać.

1. Zmierz szerokość wnęki okiennej
2. Dodaj od 20 do 30 cm z każdej strony.
3. Otrzymany wymiar to długość drążków Twojego karnisza
 

WAŻNE: Przed zakupem karnisza musimy dokładnie zmierzyć szerokość wnęki okiennej oraz parapetu.  

UWAGA: Jeśli kupimy zbyt długi karnisz, nie musimy go od razu wymieniać. Możemy go samodzielnie przyciąć do odpowiedniej długości. Każdy karnisz zakupiony w naszym sklepie możemy samodzielnie skracać, w warunkach domowych, dokładnie dopasowując jego długość do własnych wymagań. Do przycięcia drążka wystarczy mała piłka do metalu lub do drewna (w zależności od modelu karnisza). Należy jednak pamiętać, że jeśli kupiony karnisz okaże się zbyt krótki będziemy zmuszeni wymienić go na dłuższy.

 

UWAGA: WYKONUJEMY RÓWNIEŻ KARNISZE NA ZAMÓWIENIE!
Jeżeli życzą sobie Państwo indywidualny rozmiar karnisza należy z dostępnych opcji rozmiarowych wybrać "Karnisz na zamówienie" i wpisać żądaną długość. (Podana długość jest długością samych drążków. Zakończenia przedłużają karnisz o kilka cm. Patrz "Pełne wymiary wybranego karnisza")

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN