PLN
 

Jak dobrać długość karnisza ?


Karnisz, aby dobrze wyglądał w naszym pomieszczeniu powinien być dłuższy od wnęki okiennej o ok. 40-60 cm (po 20-30 cm z każdej ze stron). Wsporniki powinny być rozmieszczone w odległości ok 10-12cmod bocznej krawędzi okna. Karnisz powinien być też nieco dłuższy od parapetu. Dzięki temu będziemy mogli wygodnie zsuwać zawieszone tkaniny poza światło okna. Należy również pamiętać, że po zsunięciu aranżacji okiennej okno musi się swobodnie otwierać.

1. Zmierz szerokość wnęki okiennej
2. Dodaj od 20 do 30 cm z każdej strony.
3. Otrzymany wymiar to długość drążków Twojego karnisza
 

WAŻNE: Przed zakupem karnisza musimy dokładnie zmierzyć szerokość wnęki okiennej oraz parapetu.  

UWAGA: Jeśli kupimy zbyt długi karnisz, nie musimy go od razu wymieniać. Możemy go samodzielnie przyciąć do odpowiedniej długości. Każdy karnisz zakupiony w naszym sklepie możemy samodzielnie skracać, w warunkach domowych, dokładnie dopasowując jego długość do własnych wymagań. Do przycięcia drążka wystarczy mała piłka do metalu lub do drewna (w zależności od modelu karnisza). Należy jednak pamiętać, że jeśli kupione karnisze metalowe okażą się zbyt krótkie będziemy zmuszeni wymienić je na dłuższe.

 

UWAGA: WYKONUJEMY RÓWNIEŻ KARNISZE NA ZAMÓWIENIE!
Jeżeli życzą sobie Państwo indywidualny rozmiar karnisza należy z dostępnych opcji rozmiarowych wybrać "Rozmiar na zamówienie" i wpisać żądaną długość. (Podana długość jest długością samych drążków. Zakończenia przedłużają karnisz o kilka cm. Patrz "Pełne wymiary wybranego karnisza")

 

 

Karnisze - NAJWIĘKSZY WYBÓR W SIECI - Ponad 3000 wzorów karniszy

Jesteśmy jednym z czołowych producentów karniszy w Polsce. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy karnisze drewniane produkowane z odpowiednio wyselekcjonowanych rodzajów drewna, oraz karnisze metalowe pokrywane specjalną powłoką galwaniczną i warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie. W ofercie posiadamy również karnisze szynowe, aluminiowe, wykuszowe, ścienne jak i sufitowe, podzielone na kilkanaście linii - od klasycznych stylowych, aż po nowoczesne. Szeroka oferta pozwoli państwu dobrać odpowiedni karnisz do każdego wnętrza i stylu.

 
 
 
 

Karnisze - największy wybór w sieci   

Jesteśmy wiodącym producentem karniszy, rolet, żaluzji, moskitier oraz markiz tarasowych. Nasz sklep z karniszami oferuje największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesnekarnisze apartamentowekarnisze metalowekarnisze szynowekarnisze styloweszyny sufitowekarnisze ściennekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują jako karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>

 

Karnisze Sklep