PLN
 

Karnisze prostokątne Errano - innowacyjna forma i wyjątkowy efekt


Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia oprawa okna potrafi diametralnie zmienić charakter całego pomieszczenia. Dlatego wybór odpowiedniego karnisza często okupiony jest godzinami spędzonymi przed komputerem lub w sklepie stacjonarnym i poszukiwaniu modelu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. A co jeśli potrzebujesz karnisza o klasycznej budowie, a jednocześnie chcesz, by był zupełnie inny niż wszystkie? Czy da się to pogodzić? Zdecydowanie! Przed Wami karnisze, które w wyjątkowy sposób łączą nowoczesne, wyrafinowane wzornictwo z klasyczną budową, dzięki czemu są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale przede wszystkim tworzą efektowną oprawę okna. Efekt WOW gwarantowany! 

 

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że drążek karniszy to po prostu prosta, gładka rurka, a cały efekt dekoracyjny zapewniają przede wszystkim odpowiednio dopasowane zakończenia. Tymczasem w prostokątnych karniszach Errano jest zupełnie inaczej - to właśnie drążek gra główną rolę! Jego innowacyjna, geometryczna forma pozwala na uzyskanie oryginalnego, minimalistycznego i luksusowego efektu, którego próżno szukać w tradycyjnych karniszach o klasycznej estetyce.

 

Karnisze prostokątne Errano - trwałość na lata

Innowacyjny wygląd metalowych karniszy prostokątnych Errano to jednak nie wszystko – na uwagę zasługuje bowiem także ich wyjątkowa trwałość. Wszystkie elementy karniszy wykonane zostały z wysokogatunkowego metalu i pokryte specjalistyczną powłoką galwaniczną oraz dodatkową warstwą lakieru, dla uzyskania maksymalnej odporności na ścieranie i przypadkowe uszkodzenia. Dzięki temu zachowują doskonały wygląd nawet po latach intensywnego użytkowania.

 

https://www.karnix.pl/timthumb.php?src=https://www.karnix.pl//data/produkty2/zakonczenia/glowne_p4521_zak198_k36_1420808088.jpg&w=800

 

Jednocześnie karnisze Errano pokryte zostały specjalistyczną powłoką ochronną PVC THERMO SHRINK w kilku intrygujących, naturalnych wybarwieniach do wyboru. Warstwa ta z jednej strony dodatkowo zabezpiecza powierzchnię karniszy przed zarysowaniem, z drugiej zaś, pozwala na precyzyjne dopasowanie jego charakteru do stolarki okiennej lub wyposażenia wnętrza. Pięć modnych odcieni w połączeniu z surową estetyką metalowych elementów tworzy wyjątkowy efekt, który świetnie sprawdzi się przede wszystkim w salach konferencyjnych, luksusowych apartamentach i pokojach hotelowych. Dla jeszcze lepszej funkcjonalności i łatwiejszego użytkowania, karnisze prostokątne Errano można opcjonalnie wyposażyć w specjalnie zaprojektowane, ciche zawieszki z żabką, posiadające dodatkową teflonową wkładkę umieszczoną od wewnętrznej strony. To rewolucyjne rozwiązanie umożliwia płynne i bezszelestne przesuwanie zawieszek po powierzchni karnisza, niwelując opór i ograniczając ryzyko zarysowania karnisza.

 

Montaż dopasowany do Twoich potrzeb

Karnisze prostokątne Errano wyposażone zostały w wyjątkowy system montażowy, umożliwiający zamontowanie ich na kilka różnych sposobów. Specjalne, dedykowane wsporniki ścienne to klasyczne i sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu mocowanie jest szybkie, nieskomplikowane i solidne. Wsporniki montażowe dołączone do zestawu karniszy prostokątnych Errano to wsporniki typu otwartego – dzięki nim ściąganie drążka oraz upinanie dekoracji okiennych może się odbywać bez ściągania i demontażu całej konstrukcji.

 

https://www.karnix.pl/timthumb.php?src=https://www.karnix.pl//data/produkty2/zakonczenia/glowne_podw_p4521_zak198_k49_1512580443.jpg&w=800

 

Doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności

Popularność karniszy prostokątnych Eraano tkwi nie tylko w ich innowacyjnej formie – za wyjątkowy efekt wizualny odpowiada bowiem przede wszystkim połączenie wspomnianej formy z klasyczną ponadczasową estetyką metalu. Dzięki umiejętnemu dopasowaniu wyrafinowanej formy z kilkoma unikatowymi, ponadczasowymi odcieniem, możliwe jest uzyskanie wyjątkowej i nietuzinkowej gry kontrastów, która przykuwa uwagę i stanowi doskonałą ozdobę pomieszczenia. Jednocześnie szeroki wybór dostępnych zakończeń umożliwia precyzyjne dopasowanie ostatecznego charakteru karniszy to panującego we wnętrzu stylu. Do jakich wnętrz pasują zatem prostokątne karnisze Errano? Przede wszystkim do pomieszczeń, które wymagają oprawy okiennej dopracowanej w każdym detalu. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej powłok i wybarwień oraz stylowym zakończeniom, możesz precyzyjnie dopasować charakter karnisza do każdego typu wnętrza.

 

 

 

https://www.karnix.pl/timthumb.php?src=https://www.karnix.pl//data/produkty2/zakonczenia/glowne_p4521_zak198_k38_1420808797.jpg&w=800