ikony
 

Żaluzje Drewniane 50mm - Bianco

Kategoria produktu: Żaluzje Drewniane 50mm
Typ żaluzji
Szerokość (max: 240 cm)
Wysokość (max: 300 cm)
Kolor
Sposób montażu
Typ sterowania
Prowadzenie Boczne
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 100,02 zł  114.97 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Opis produktu

Żaluzja drewniana biała 50 mm to idealna propozycja zarówno do małych, jak i średnich i dużych okien. Żaluzja Biała została stworzona z myślą o odpowiedniej ochronie przed wpadającymi do pomieszczenia promieniami słonecznymi. Co ważne, żaluzje w kolorze białym nie tylko zaciemnia wnętrze, ale również pozwala uniknąć nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń, dzięki odpowiedniej powłoce odbijającej światło. Żaluzję wykonano z wytrzymałego drewna Baswood, które nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Produkt ten wyposażono także w mechanizm samohamujący. Piękny kolor Biały
(Bianco), w jakim żaluzja została wykończona, ożywi każde pomieszczenie. Świetnie zgra się z wyposażeniem i sprzętem w jasnych barwach. Żaluzja ma możliwość zastosowania drabinki taśmowej lub sznurkowej.
Warto także zwrócić uwagę na łatwość w utrzymaniu żaluzji w czystości. Wystarczy sucha szmatka albo odkurzacz, aby usunąć z powierzchni wszelkie zabrudzenia, takie jak na przykład kurz. Produkt został estetycznie wykończony. Doskonały wygląd zawdzięcza listwie maskującej, pod którą ukryto mechanizm oraz rynnę górną. Maskownice są oczywiście w takim samym kolorze, w jakim wykonano lamele. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.


Żaluzje Drewniane 50mm - luksusowy system okienny

Żaluzje drewniane 50 mm to najbardziej ekskluzywny i prestiżowy system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzja drewniana pozwala na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymuje temperaturę i pozwala uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów lameli drewnianych zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków. Żaluzje drewniane 50mm mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Mogą stanowić nie tylko oryginalną dekorację awangardowych wnętrz , ale również podkreślać elegancję rezydencji w stylu klasycznym. Produkowane przez nas żaluzje drewniane wyróżnia jakość, wygląd, funkcjonalność oraz krótkie terminy realizacji. Precyzyjne wykonanie, z uwzględnieniem wszelkich detali, zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane. Wofercie posiadamy również żaluzje drewniane 25mm.


Obejrzyj prezentację Video

żaluzje drewniane film


Zalety Produktu
Dostosowane do Twoich Potrzeb

Żaluzja Drewniana 50mm Czarna

 • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji drewnianej
 • Łatwy i szybki montaż
 • Możliwość dopasowania koloru drewnianej osłony do koloru stolarki okiennej
 • Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
 • Idealny system na małe, średnie oraz duże powierzchnie okienne
 • Izolacja cieplna
 • Mechanizm samohamujący
 • Drewniana maskownica rynny górnej w standardzie
 • Prowadzenie boczne (opcja)
 • Wysokiej jakości naturalne drewno Baswood nadające wnętrzu niepowtarzalny klimat
 • Możliwość zastosowania drabinki taśmowej lub sznurkowej
 • Produkt wykonany na wymiar

Żaluzje Drewniane 50mm

Drewniane maskownice w standardzie
Estetyka w najlepszym wydaniu

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają w standardzie drewniane maskownice z boczkami, które zakrywają mechanizm oraz rynnę górną. Zastosowane maskownice są w kolorze lameli. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


Prowadzenie boczne
Bez falowania nawet przy otwartym oknie

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają możliwość montażu prowadzenia bocznego, które utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając jednocześnie swobodnemu "powiewaniu" żaluzji. Lamele nie falują, nie odstają od okna i wyglądają zawsze schludnie i estetycznie. Stosuje się do tego linkę stalową powlekaną oraz mocowanie dolne linki kątowe lub płaskie. Uwaga! Prowadzenie boczne jest opcjonalnym wyposażeniem żaluzji.


Żaluzja Drewniana 50mm dębowa


Dopasowane dla każdego
Dostępne rodzaje drabinek

Żaluzje Drewniane - Rodzaje Drabinek
Dopasowane dla każdego
Dostępne sposoby montażu

 • A - MONTAŻ BEZINWAZYJNY NA RAMIE OKIENNEJ Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować żaluzje drewniane na większości modeli okien dostępnych na rynku. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia w niej otworów. System montażu uchwytów pozwala nia łatwy demontaż żaluzji drewnianych. UWAGA: W przypadku okien z wywietrznikami montaż bezinwazyjny na ramie okiennej jest niemożliwy.
 • B - MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY LUB DO SUFITU - Żaluzje montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.
 • C - MONTAŻ INWAZYJNY WE WNĘCE OKIENNEJ - Żaluzje montujemy we wnęce okiennej. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).

 

Dopasowane dla każdego
Dostępne rodzaje sterowania żaluzji drewnianych

 • A - STEROWANIE RĘCZNE Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji.
 • B - STEROWANIE AUTOMATYCZNE ZA POMOCĄ PILOTA - Sterowanie żaluzjami odbywa się bezprzewodowo przy pomocy fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz. Do sterowania wykorzystuje się piloty radiowe. Jeden pilot/kanał można wykorzystać do sterowania wieloma żaluzjami. Również jedna żaluzja/silnik może być sterowana przez wiele pilotów.
 • C - STEROWANIE AUTOMATYCZNE ZA POMOCĄ APLIKACJI DO SMARTFONA Żaluzje Drewniane marki Karnix mogą być sterowane również za pomocą aplikacji zainstalowanej w naszym smartfonie. W tym celu powinniśmy zainstalować bezpłatną aplikację oraz zakupić "centralę sterowania Smart”, którą należy podłączyć do domowej sieci Wi-fi. (centrala dostępna w naszym sklepie w zakładce Akcesoria).

 

 

Dopasowane dla każdego
Dostępna kolorystyka żaluzji drewnianych

Drewniane lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood o szerokości 50mm. Charakteryzują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Żaluzje drewniane możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Szeroka gama kolorów drewna zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lameli. Boki lameli: Mahogany, Wenge, Negro, Antracita oraz Tuerca malowane są bejcami najbardziej zbliżonym do ich kolorów. Boki pozostałych lameli nie są bejcowane.

Żaluzje Drewniane - KolorystykaDopasowane dla każdego
Kolorystyka uchwytów montażowych

Uwaga: Kolorystyka uchwytów montażowych (górny uchwyt bezinwazyjny oraz dolne uchwyty prowadzenia bocznego) w standardzie występują w kolorze białym. W przypadku chęci otrzymania uchwytów w kolorze brązowym, po złożeniu zamówienia, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail: marketing@karnix.pl


Jak uniknąć pomyłki przy ocenie koloru kupowanej rzeczy?

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze ...  dowiedz się więcej

Żaluzje Drewniane Karnix


Dopasowane dla każdego
Czyszczenie i konserwacja żaluzji drewnianych

Żaluzje Drewniane należy regularnie czyścić na sucho, jeśli jednak są bardzo zabrudzone, można użyć lekko zwilżonej, miękkiej ściereczki, a następnie wytrzeć do sucha. Nie należy używać ostrych szczotek, gąbek czy ścierek, które mogą porysować powierzchnię. Żaluzji nie należy moczyć, ani wkładać do wody, jak również używać środków chemicznych mogących uszkodzić delikatną, naturalną powierzchnię.

Żaluzja Drewniana Karnix 50mmŻaluzje Drewniane 50mm
Ocena Jakości Produktu

 • Przed zakupem żaluzji drewnianych należy zapoznać się z informacjami omawiającymi właściwości charakterystyczne dla materiału, jakim jest drewno naturalne. Słoje, sęczki, różne struktury drewna oraz niewielkie różnice w odcieniach, są dopuszczalne i nie podlegają reklamacji (są świadectwem naturalnego pochodzenia wytwarzanych przez nas produktów).
 • Dopuszczalne są nieznaczne różnice w koloorze oraz połysku lamel drewnianych w zależności od kąta padania światła. Spowodowane są one zakrzywieniami oraz przebarwieniami włókien drewna oraz właściwościami lakierów czy farb w przypadku drewna malowanego. Żadna z tych cech nie może podlegać reklamacji.
 • Niewielkie wyszczerbienia na bokach lamel są dopuszczalne.
 • Niewielkie rysy na rynnie górnej nie podlegają reklamacji, a ich obecność jest nieunikniona. Na rynnę mocowana jest osłona drewniana, która w 100% zakrywa jej niedoskonałości.
 • Ze względu na różny rodzaj podłoża, do którego montowane są żaluzje w pakiecie nie znajdują się kołki montażowe
 • Z uwagi na ciężar zalecana maksymalna powierzchnia żaluzji to 5m2
 • Żaluzje Drewniane po złożeniu (ściągnięciu) zajmują ok. 16% jej wysokości.

Zobacz również:

Wybierz Typ sterowania żaluzji


Sterowanie ręczne


Sterowanie ręczne
po lewej stronie

Sterowanie ręczne
po prawej stronie
Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji. Przy zakupie należy wybrać po której stronie mają być umieszczone sznurki sterujące.

Sterowanie automatyczne


Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po lewej stronie

Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po prawej stronie
Silnik żaluzji zasilany jest prądem o napięciu 230V. Przy zakupie należy wybrać po której stronie żaluzji powinien być wyprowadzony kabel do podłączenia silnika do sieci elektrycznej.

Typ drabinki

Drabinka Sznurkowa

Drabinka Taśmowa

Kolor

Haya

Wenge

Larice

Mahogany

Pudding


Crema

Tuerca

Bianco

Crudo

Negro


Gris

Arce

Antracita

Wpisz szerokość
(min: 30; max: 240)

 
cm

Wpisz wysokość
(min: 30; max: 300)

 
cm