Odsłona w dobrym stylu
 

Plisy ECO - Bezinwazyjny montaż na ramie okiennej

Dekoracja i funkcjonalność. Rolety plisowane ECO marki KARNIX znane również jako plisy to nowoczesna, dekoracyjna oraz wyjątkowo funkcjonalna forma osłon okiennych. Plisy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Roleta plisowana ECO KARNIX pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Plisy ECO marki KARNIX montuje się bezpośrednio na ramie okiennej,  co nie wymaga wiercenia w niej otworów. Specjalny system (regulacja z góry i z dołu) pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu okna. To Ty decydujesz ile światła wpuścić do środka. 

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Obejrzyj Prezentację VIDEO

Plisa Promo Video

 

Rolety Plisowane ECO - Dekoracja i funkcjonalność

Roleta Plisowana ECO marki Karnix znana również jako plisa to nowoczesna oraz wyjątkowo funkcjonalna forma osłony okiennej. Plisy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Roleta plisowana ECO KARNIX pomaga stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Specjalny system (regulacja z góry i z dołu) pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu okna. To Ty decydujesz ile światła wpuścić do środka. Oferowane Rolety można zamawiać na dowolny wymiar.


Prywatność bez ograniczeń

Rolety plisowane ECO KARNIX idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności bez konieczności zasłaniania całego okna. Plisa posiada materiał sprasowany w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu. Plisy wykonane są z materiałów poliestrowych i coraz częściej stanowią konkurencję dla takich osłon przeciwsłonecznych jak rolety tekstylne czy żaluzje poziome.
 

  Regulacja z góry i z dołu
Precyzyjnie wykonany mechaznim plisy pozwala nam zasłaniać okna wybiórczo, np. jeśli miszkamy na parterze, możemy zasłonić sam dół okna, a zostawić tylko widok na niebo.
Plisa montaż
 
 

Plisa uchwyt

Plisa

Łatwy montaż bez wiercenia
regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować rolety plisowane ECO KARNIX na wszystkich modelach okien. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia otworów. System montażu uchwytów pozwala na łatwy demontaż plis.