PLN
 

Karnisze apartamentowe sufitowe aveno 31x13mm Aster Chrom mat - wenge

Kategoria produktu: Karnisze apartamentowe sufitowe
Elementy składowe karnisza:

1 szyna 31x13mm o długości 120 cm w 1 odcinku

2 zakończenia Aster

12 szt. Żabka ze ślizgiem 31x13mm

2 wsporniki (Aveno pojedynczy sufitowy)
Pełne wymiary karnisza
  • Całkowita długość szyny: 120 cm
  • Zakończenia Aster przedłużają karnisz łącznie o: 12 cm
  • Całkowita długość karnisza: 132 cm
  • Długośc wspornika 3 cm
  • Odległość szyny od sufitu 3 cm
sprawdź dokładne wymiary wspornika
Komplet zawiera
  • 1 szyna 31x13mm o długości 120 cm w 1 odcinku
  • 2 zakończenia Aster
  • 12 szt. Żabka ze ślizgiem 31x13mm
  • 2 wsporniki (Aveno pojedynczy sufitowy)
  • wkręty i kołki montażowe

Opis produktu

Karnisze apartamentowe aveno sufitowe

Karnisze apratamentowe sufitowe AVENO to unikalna kolekcja o harmonijnych kształtach i doskonałych proporcjach spełniająca wszystkie funkcje użyteczne połączone z nowatorskim designem i doskonałą jakością. W linii AVENO nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Nasz sklep z karniszami oferuje również karnisze apartamentowe do ściany pojedyncze oraz karnisze apartamentowe do ściany podwójne.

Nowoczesny design

Wyraziste kształty przykuwają uwagę i idealnie współgrają z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Prostokątna szyna i cztery rodzaje zakończeń tworzą niebanalną kompozycję estetyczną łączącą prostotę i elegancję, która doskonale pasuje do współczesnych aranżacji.

Funkcjonalność

Do szyn AVENO można stosować żabki lub agrafki. Elementy karniszy sufitowych w całości wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie. Karnisze sufitowe AVENO można mocować do ściany jak również do sufitu. Stosując wsporniki sufitowe możemy zawieścić nawet trzy, cztery szyny jednocześnie uzyskując karnisz na trzy, cztery tory. Takie rozwiązanie polecane jest do zasłon panelowych. Odgórny system mocowania wsporników i zastosowanie wysokiej jakości szyny aluminiowej umożliwia przesuwanie zawieszonych tkanin na całej długości karnisza, bez blokowania przez wsporniki, jak ma to miejsce w tradycyjnych karniszach. 
Stosując wsporniki sufitowe możemy zawieścić nawet trzy, cztery szyny jednocześnie uzyskując karnisz na trzy, cztery tory. Takie rozwiązanie polecane jest do zasłon panelowych.

Szeroka gama dostępnych kolorów i zakończeń

Ozdobne pasy wzdłuż szyny Aveno harmonizują wraz z chromowo-matowym kolorem karnisza. Dostępne kolory to: biały, buk, calvados, dąb, mahoń, wenge. Linie karniszy Aveno dopełniają także końcówki które można dobrać do pasa szyny.

 

 

Próbki kolorów GRATIS

Jeśli nie jesteś pewien koloru, chciałbyś dobrać kolorystycznie zamawiane karnisze do wystroju wnętrza, a może masz wątpliwości co do odcieni wyświetlanych przez Twój monitor? Nic prostszego wypełnij formularz i zamów darmowe próbki rur.

 

Jaki wybrać karnisz? Poradnik.

Wybór karniszy nie jest prostą sprawą. Półki sklepowe uginają się pod dziesiątkami modeli karniszy, a od przeglądania ofert sklepów ... przeczytaj więcej

 

 

Jak dobrać długość karnisza?

  

 Karnisze Apartamentowe sufitowe - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem karniszyroletżaluzjimoskitier oraz markiz tarasowych. Nasz sklep z karniszami oferuje największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesnekarnisze apartamentowekarnisze metalowekarnisze szynowekarnisze styloweszyny sufitowekarnisze ściennekarnisze kwadratowekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują jako karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>

Kliknij i wybierz wzór zawieszki

Żabka ze ślizgiem

Agrafka ze ślizgiem

Bez zawieszek

Kliknij i wybierz wzór wspornika

Aveno pojedynczy sufitowy

Kliknij i wybierz wzór zakończenia

Aster

Croco Black

Croco R/B

Croco Red

Croco W/B

Croco Wenge

Croco White

Loreto

Malibu

Siso Crystal


1. Zmierz szerokość wnęki okiennej
2. Dodaj od 20 do 30 cm z każdej strony.
3. Otrzymany wymiar to długość drążków Twojego karnisza

Wybierz szerokość

 

Kliknij i wybierz kolor

Chrom mat - czarny

Chrom mat

Chrom mat - biały

Chrom mat - buk

Chrom mat - calvados

Chrom mat - dąb

Chrom mat - mahoń

Chrom mat - wenge