ikony
 

Roleta Wolnowisząca PEARL - kolor Śliwka

  • Rolety Wolnowiszące kolor Śliwka

Wybierz typ rolety
Typ i kolor tkaniny
Kolor mechanizmu
Wysokość rolety
Szerokość rolety
Cena 26,88 zł  28.00 zł wysylka w 24h

Zobacz inne produkty w tym odcieniu


PEARL - tkanina gładka

Niezwykle elegancka gładka tkanina roletowa, która charakteryzuje się delikatnym, perłowym połyskiem. Lekka transparencja sprawia, że roleta chroni nas przed nasłonecznieniem delikatnie rozpraszając światło we wnętrzu pomieszczenia. Jest to jedna z najczęściej wybieranych tkanin. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety perłowe dopasujesz do każdego wnętrza.

Rolety Wolnowiszące KARNIX
Montaż do ściany lub do sufitu

Rolety Wolnowiszące marki Karnix wyposażone są w wysokiej jakości mechanizm samoblokujący z funkcją multistop oraz system CLICK & GO. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż rolet wolnowiszących jest banalnie prosty. Montuje się je do ściany lub do sufitu. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że rolety pasują niemal do każdego wnętrza i stylu.Do zasłaniania dużych powierzchni
Dekoracja i funkcjonalność

Rolety Wolnowiszące marki Karnix to najprostszy sposób zaciemniania wnętrz montowany po za wnęką okienną. Jest to ekonomiczny i najczęściej wybierany system roletowy. System ten oprócz właściwości zaciemniających, bardzo dobrze reguluje temperaturę pomieszczenia (w chłodzne dni zatrzymuje ciepło, natomiast w gorące nie wpuszcza promieni słonecznych).

Łatwy i szybki montaż
Uniwersalność i komfort

Rolety Wolnowiszące marki Karnix dzięki uniwersalnemu uchwytowi montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu. Precyzyjny mechanizm charakteryzuje się niezwykłą trwałością i prostym sposobem montażu.

Do wyboru dwa kolory mechanizmu
Standardowo roleta Wolnowisząca wyposażona jest w mechanizm BIAŁY. Opcjonalnie mechanizm może być koloru BRĄZ.

  Obciążniki
Rolety wolnowiszące wykończone są estetycznym metalowym obciążnikiem.
   

Uchylna głowica mechanizmu rolety
Wygoda i bezpieczeństwo

Dzięki ruchomej głowicy mechanizm pracuje płynnie i dostosowuje się do kąta odchylenia łańcuszka operacyjnego co zabezpiecza przed zerwaniem oraz poprawia funkcjonalność.

Montaż mechanizmu po obu stronach rolety
Funkcjonalność bez ograniczeń

Rolety marki Karnix posiadają w standardzie UNIWERSALNY (dwustronny) mechanizm łańcuszkowy. Stronę umiejscowienia łańcuszka wybieramy podczas montażu rolety. Łańcuszek możemy zamontować po prawej lub po lewej stronie rolety.

Użytkowanie 

Czyszczenie rolet nie powinno nam sprawić większego kłopotu. Systematyczne usuwanie kurzu zapobiegnie jego wnikaniu w tkaninę. Wystarczy więc regularnie przecierać suchą lub delikatnie wilgotną szmatką mechanizm lub kasetę rolety, a samą tkaninę odkurzać za pomocą odkurzacza ustawionego na najmniejszą siłę ssania ze specjalną końcówką w kształcie szczotki. Rolet nie powinno się prać w pralce ani prasować.

UWAGA: Naturalnym zjawiskiem jest blaknięcie tkanin pod wpływem światła. W przypadku okien skierowanych na południe i zachód ten efekt może stać się szybko zauważalny.

Obejrzyj pełną prezentację Video

Rolety Wolnowiszące można zamawiać na dowolny wymiar !

 

Wybierz typ rolety

Mini Rolety (bezinwazyjne)

Rolety w Kasecie (bezinwazyjne)

Rolety Wolnowiszące

Rolety 3D

Rolety Rzymskie

Rolety Dachowe

Plisy Dachowe

Plisy ECO (bezinwazyjne)

Plisy PREMIUM

Kliknij i wybierz kolor mechanizmu

B