ikony
 

Moskitiera Drzwiowa rolowana - ramka: Biały

Kategoria produktu: Moskitiery Rolowane Drzwiowe
Typ moskitiery
Szerokość (max: 150 cm)
Wysokość (max: 290 cm)
Kolor ramki
Typ montażu
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 200,97 zł  242.13 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Opis produktu

Moskitiery przesuwane rolowane (zwijane) drzwiowe – innowacyjna budowa i intuicyjny montaż

Moskitiery przesuwne rolowane (zwijane) drzwiowe to osłona stworzona z myślą zarówno o drzwiach balkonowych i tarasowych, jak i wszelkiego rodzaju konstrukcjach stolarki otworowej. Innowacyjna konstrukcja pozwala na zamontowanie ich wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zamontowanie tradycyjnych moskitier ramkowych. Jednocześnie to także osłona, która może zostać dostosowana do każdego typu okien i drzwi, stanowiąc skuteczną alternatywę dla preparatów odstraszających.
Konstrukcja moskitier rolowanych drzwiowych budową przypomina tradycyjne rolety w kasecie. Zarówno sama siatka zabezpieczająca, jak i cały mechanizm ukryte są w kasecie, co zabezpiecza je przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i znacząco przedłuża żywotność. Zewnętrzna konstrukcja moskitier drzwiowych i prowadnice umieszczone wzdłuż ramy drzwi wykonane zostały z aluminium, co sprawia, że są wyjątkowo trwałe i odporne na przypadkowe uszkodzenia. Siatka moskitiery rolowanej wykonana jest z włókna szklanego i złożona z tysięcy mikroskopijnych oczek. Ich rozmiar jest precyzyjnie dobrany tak, by zachować pełną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, nie ograniczać widoczności a jednoczenie uniemożliwić insektom dostanie się do środka. Co ważne, moskitiery zwijane, rolowane drzwiowe wyposażone są także w dedykowane prowadnice, które przytrzymują siatkę bezpośrednio przy ramie drzwiowej, tworząc szczelną osłonę przed insektami oraz pyłkami. Moskitiery rolowane wyposażone są także w specjalny mechanizm sprężynowy, umożliwiający szybkie zwijanie i rozwijanie rolety, co pozwala uzyskać dostęp do zewnętrznej części tarasu czy balkonu.


Obejrzyj prezentację Video

Moskitiery


Magnetyczny system zamykania

Moskitiery drzwiowe rolowane marki Karnix posiadają szczelny, magnetyczny system zamykania. Moskitierę dociągamy do przeciwległej strony a system magnetyczny utrzymuje moskitierę w pozycji zamkniętej. Po otworzeniu siatka moskitiery automatycznie zwija się i chowa w ramie. Moskitiera drzwiowa marki Karnix z góry i z dołu porusza się w zamontowanych szynach, co zapobiega bujaniu się na boki oraz w pełni zabezpiecza przed gryzoniami.
Uniwersalny system montażowy (kierunek zamykania moskitiery)

Moskitiery drzwiowe rolowane marki Karnix posiadają uniwersalny system montażowy. Kierunek zamykania moskitiery (lewy czy prawy) ustalamy podczas montażu. Moskiterę możemy zamontować z lewym kierunkiem zasuwania bądź z prawym kierunkiem zasuwania.

uniwersalny montaż moskitiery drzwiowej karnix
Dopasowane dla każdego - różne sposoby montażu

Moskitiery rolowane na drzwi marki Karnix możemy zamontować we wnęce lub do ramy drzwiowej po zewnętrznej stronie drzwi.

Dostępne kolory ramek

W związku z zapotrzebowaniem klientów oferujemy w standardzie do wyboru aż 7 różnych kolorów ramek aluminiowych.  

Moskitiera Rolowana Drzwiowa

Moskitiera rolowana drzwiowa marki Karnix to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie chroniące nasze wnętrza od zewnątrz przed wszelkiego rodzaju owadami, pyłkami oraz kurzem. Prosta i szybka w montażu bez specjalnych umiejętności i narzędzi. Mgnetyczne moskitiery rolowane dzięki spacjalnej transparentnej siateczce nie ograniczają widoczności, a wizualnie stanowią integralną część stolarki, nie psując jej wyglądu. Dzięki naszym moskitierom rolowanym mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne dni przy otwartych drzwiach bez obawy, iż  do mieszkania wtargną różnego rodzaju insekty.Spokojny sen z moskitierą rolowaną Karnixmoskitiera rolowana

Niezwykła odporność na warunki atmosferyczne


Jedną z wielu zalet moskitier rolowanych jest brak konieczności demontażu na okres zimowy
, gdyż siatkę moskitiery zwijamy do kasety, która całkowicie chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska w tym okresie.

Skuteczna ochrona 
przed insektami

Nasze moskitiery stanowią skuteczną zaporę dla wszelkiego rodzaju owadów oraz opadów z drzew, krzewów i kwiatów. Teraz możesz spać spokojnie z otwartymi drzwiami

moskitiery

Solidne wykonanie i estetyka

Kaseta z prowadnicami wykonana jest z aluminium malowanego metodą proszkową, dzięki czemu odporna jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. 

Swobodna cyrkulacja powietrza

Dzieki naszym moskitierom mamy zapewnioną swobodną cyrkulacje powietrza dzieki czemu możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach.


Elegancka aluminiowa kaseta moskitiery drzwiowej rolowanej

Siatka zamontowana we wnętrzu kasety wykonana jest z włókna szklanego. Zwija się ona za pomocą zamontowanego w kasecie mechanizmu sprężynowego  przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.. Moskitiery rolowane charakteryzuje najwyższa jakość i estetyka wykonania.  


SPRĘŻYNOWY MECHANIZM KASETY

SIATKA Z WŁÓKNA SZKLANEGO

ALUMINIOWE PROWADNICE

UWAGA: Ze względu na różny rodzaj podłoża, do którego montowane są moskitiery w pakiecie nie znajdują się kołki montażowe

    Instrukcja pomiaru moskitier rolowanych drzwiowych 

    Instrukcja montażu moskitier rolowanych drzwiowych

Obejrzyj instrukcje Video

Pomiar moskitier rolowanych drzwiowych       Montaż moskitier rolowanych

Wybierz typ profilu Twojego okna (klikając na rysunek)

Uwaga! W przypadku typu półzlicowanego należy dodatkowo podać rozmiar "D"
Niezlicowane

Półzlicowane     cm

Zlicowane

Kolor ramki

Biały

Brązowy

Dąb Złoty

Orzech

Dąb Ciemny


Mahoń

Antracyt

Wybierz szerokość

 
Proszę wpisać szerokość
cm
 
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.

Wybierz wysokość

 
Proszę wpisać wysokość
cm
 
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.