ikony
 

Żaluzje Drewniane 50mm - Verde

Typ żaluzji
Szerokość (max: 240 cm)
Wysokość (max: 400 cm)
Kolor
Sposób montażu
Typ sterowania
Prowadzenie Boczne
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 108,46 zł  130.67 zł wysylka w 24h

Opis produktu

Żaluzje drewniane 50 mm to minimalistyczne rozwiązanie typu “powrót do korzeni”. Tego typu żaluzje doskonale pasują do wystroju w stylu klasycznym lub skandynawskim, dodając całości wyjątkowego charakteru. Wykończenie lakierem w kolorze Verde, odpornym na uszkodzenia sprawia, że czyści się je w prosty sposób, za pomocą zmoczonej szmatki. Oprócz walorów estetycznych żaluzje te są niezwykle wygodne w użytkowaniu, ponieważ zastosowano w nich system samohamujący. Opcjonalnie do wyboru jest też system prowadzenia bocznego. W żaluzjach drewnianych można zastosować drabinki taśmowe lub sznurkowe dla zwiększenia wygody.


Żaluzje Drewniane 50mm
Prestiż, Dekoracja i Funkcjonalność

Żaluzje drewniane 50 mm to jeden z najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych systemów osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów lameli drewnianych zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji drewnianej do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Wszystkie elementy składowe żaluzji drewnianych dopasowane są kolorystycznie do lamel. Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków. Żaluzje drewniane 50mm mogą być mocowane do ściany, sufitu lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uchwytów. Mogą stanowić nie tylko oryginalną dekorację awangardowych wnętrz , ale również podkreślać elegancję rezydencji w stylu klasycznym. Produkowane przez nas żaluzje drewniane wyróżnia jakość, wygląd, funkcjonalność oraz krótkie terminy realizacji. Precyzyjne wykonanie, z uwzględnieniem wszelkich detali, zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Wszystkie żaluzje drewniane produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Zalety Produktu
Dostosowane do Twoich Potrzeb

 • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji drewnianej
 • Łatwy i szybki montaż
 • Możliwość dopasowania koloru drewnianej osłony do koloru stolarki okiennej
 • Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
 • Idealny system na małe, średnie oraz duże powierzchnie okienne
 • Izolacja cieplna
 • Mechanizm samohamujący
 • Drewniana maskownica rynny górnej w standardzie
 • Prowadzenie boczne (opcja)
 • Wysokiej jakości naturalne drewno Baswood nadające wnętrzu niepowtarzalny klimat
 • Możliwość zastosowania drabinki taśmowej lub sznurkowej
 • Produkt wykonany na wymiar


Drewniane maskownice w standardzie
Estetyka w najlepszym wydaniu

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają w standardzie drewniane maskownice z boczkami, które zakrywają mechanizm oraz rynnę górną. Zastosowane maskownice są w kolorze lameli. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).


Prowadzenie boczne
Bez falowania nawet przy otwartym oknie

Żaluzje drewniane marki Karnix posiadają możliwość montażu prowadzenia bocznego, które utrzymuje żaluzję przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając jednocześnie swobodnemu "powiewaniu" żaluzji. Lamele nie falują, nie odstają od okna i wyglądają zawsze schludnie i estetycznie. Stosuje się do tego linkę stalową powlekaną oraz mocowanie dolne linki kątowe lub płaskie. Uwaga! Prowadzenie boczne jest opcjonalnym wyposażeniem żaluzji.
Dopasowane dla każdego
Dostępne rodzaje drabinek
Dopasowane dla każdego
Dostępne sposoby montażu

 • A - MONTAŻ BEZINWAZYJNY NA RAMIE OKIENNEJ Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować żaluzje drewniane na większości modeli okien dostępnych na rynku. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia w niej otworów. System montażu uchwytów pozwala nia łatwy demontaż żaluzji drewnianych.
 • B - MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY LUB DO SUFITU - Żaluzje montujemy bezpośrednio do ściany lub do sufitu.
 • C - MONTAŻ INWAZYJNY WE WNĘCE OKIENNEJ - Żaluzje montujemy we wnęce okiennej. UWAGA: W przypadku montażu we wnęce okiennej żaluzja posiada tylko frontową część drewnianej maskownicy (bez boczków).

 

Dopasowane dla każdego
Dostępne rodzaje sterowania żaluzji drewnianych

 • A - STEROWANIE RĘCZNE Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji.
 • B - STEROWANIE AUTOMATYCZNE ZA POMOCĄ PILOTA - Sterowanie żaluzjami odbywa się bezprzewodowo przy pomocy fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz. Do sterowania wykorzystuje się piloty radiowe. Jeden pilot/kanał można wykorzystać do sterowania wieloma żaluzjami. Również jedna żaluzja/silnik może być sterowana przez wiele pilotów.
 • C - STEROWANIE AUTOMATYCZNE ZA POMOCĄ APLIKACJI DO SMARTFONA Żaluzje Drewniane marki Karnix mogą być sterowane również za pomocą aplikacji zainstalowanej w naszym smartfonie. W tym celu powinniśmy zainstalować bezpłatną aplikację oraz zakupić "centralę sterowania Smart”, którą należy podłączyć do domowej sieci Wi-fi. (centrala dostępna w naszym sklepie w zakładce Akcesoria).

 

 

Dopasowane dla każdego
Dostępna kolorystyka żaluzji drewnianych

Drewniane lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood o szerokości 50mm. Charakteryzują się one wysoką odpornością na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Żaluzje drewniane możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Szeroka gama kolorów drewna zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lamel. Boki Lamel bejcowane są kolorem najbardziej zbliżonym do kolorów lameli. Boki lameli w kolorach: Bianco, Pudding, Haya, Roca nie są bejcowane.


Jak uniknąć pomyłki przy ocenie koloru kupowanej rzeczy?

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyświetlane na monitorze wiernie odwzorowywały kolory zamawianego towaru, mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Zalecamy ustawić kontrast w ten sposób, aby białe pola nie świeciły zbyt jaskrawo w stosunku do jasnych powierzchni obok monitora w pomieszczeniu, w którym przebywamy. W szczególności nie powinniśmy mieć za monitorem jasnego okna albo innego, mocnego źródła światła. Wiernemu odwzorowaniu kolorów sprzyja także światło dzienne w pomieszczeniu. Ważna jest również jakość kolorów wyświetlana na Twoim monitorze ...  dowiedz się więcejDopasowane dla każdego
Czyszczenie i konserwacja żaluzji drewnianych

Żaluzje Drewniane należy czyścić na sucho, jeśli jednak są bardzo zabrudzone, można użyć lekko zwilżonej, miękkiej ściereczki, a następnie wytrzeć do sucha. Nie należy używać ostrych szczotek, gąbek czy ścierek, które mogą porysować powierzchnię. Żaluzji nie należy moczyć, ani wkładać do wody, jak również używać środków chemicznych mogących uszkodzić delikatną, naturalną powierzchnię.

Żaluzje Drewniane 50mm
Ocena Jakości Produktu

 • Przed zakupem żaluzji drewnianych należy zapoznać się z informacjami omawiającymi właściwości charakterystyczne dla materiału, jakim jest drewno naturalne. Słoje, sęczki, różne struktury drewna oraz niewielkie różnice w odcieniach są świadectwem naturalnego pochodzenia wytwarzanych przez nas produktów.
 • Dopuszczalne są nieznaczne różnice w połysku lamel drewnianych w zależności od kąta padania światła. Spowodowane są one zakrzywieniami oraz przebarwieniami włókien drewna oraz właściwościami lakierów czy farb w przypadku drewna malowanego.
 • Ze względu na różny rodzaj podłoża, do którego montowane są żaluzje w pakiecie nie znajdują się kołki montażowe
 • Żaluzje Drewniane po złożeniu (ściągnięciu) zajmują ok. 16% jej wysokości

Wybierz Typ sterowania żaluzji


Sterowanie ręczne


Sterowanie ręczne
po lewej stronie

Sterowanie ręczne
po prawej stronie
Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie poprzez ustawienie sznurków sterujących w odpowiedniej pozycji. Przy zakupie należy wybrać po której stronie mają być umieszczone sznurki sterujące.

Sterowanie automatyczne


Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po lewej stronie

Sterowanie automatyczne
wyprowadzenie zasilania
po prawej stronie
Silnik żaluzji zasilany jest prądem o napięciu 230V. Przy zakupie należy wybrać po której stronie żaluzji powinien być wyprowadzony kabel do podłączenia silnika do sieci elektrycznej.

Typ drabinki

Drabinka Sznurkowa

Drabinka Taśmowa

Kolor

Haya

Wenge

Larice

Roca

Mahogany


Pudding

Cereza

Crema

Nut

Bianco


Palisandro

Caoba

Crudo

Negro

Verde


Palomas

Azul

Gris

Arce

Antracita


Wpisz szerokość
(min: 40; max: 240)

 
cm

Wpisz wysokość
(min: 50; max: 400)

 
cm
Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN