PLN
 

Roleta plisowana ekskluzywna premium viviano - kolor Feria

Kategoria produktu: Rolety plisowane premium ekskluzywne
Wybierz typ rolety
Szerokość (max: 130 cm)
Wysokość (max: 250 cm)
Typ i kolor tkaniny
Kolor mechanizmu
Sposób montażu
  Ten Produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
Cena 110,25 zł   wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Zobacz inne produkty w tym odcieniuRoleta Plisowana PREMIUM VIVIANO - tkanina ekskluzywna

VIVIANO - Ekskluzywna, unikalnie wyglądająca tkanina w formie harmonijki, która przybiera przestrzenną formę nadając wnętrzu niezwykle nowoczesny i luksusowy wygląd. Duże zróżnicowanie kolorystyczne pozwala dopasować tkaninę do każdego pomieszczenia. Plisy VIVIANO świetnie wyglądają na każdej powierzchni okiennej. W ofercie posiadamy również rolety plisowane na wymiar oraz rolety plisowane zaciemniające.

Uwaga: Tkanina plisowana VIVIANO nie jest tkaniną zaciemniającą, jeśli życzą sobie Państwo Plisy 100% zaciemniające z jednoczesną ochroną termiczną należy wybrać tkaninę plisowaną BLACKOUT.


Poznaj parametry tkaniny plisowanej Viviano

transmisja - % światła, które przenika przez tkaninę plisy ( im wyższa wartość tym więcej światła oraz ciepła przenika przez materiał )
refleksja - % światła, które zostaje odbite przez tkaninę plisowaną na zewnątrz (im mniejsza wartość tym mniej światła odbija materiał)
absorbcja - % światła, które zostaje wchłonięte przez tkaninę harmonijkową i przekształcone w ciepło (im większa wartość procentowa tym więcej ciepła jest pochłaniana przez tkaninę.

UWAGA: W ofercie posiadamy aż 7 różnych typów tkanin plisowanych o różnych parametrach (zaciemniające, dekoracyjne, termoizolacyjne) w ponad 70 kolorach - patrz "Typ i Kolor tkaniny" w konfiguratorze

Rolety plisowane PREMIUM to funkcjonalność bez kompromisów

Rolety plisowane to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Rolety plisowane na okna marki KARNIX pomagają stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Specjalny system (regulacja z góry i z dołu) pozwala na zatrzymanie rolety plisowanej w dowolnym miejscu okna. Sam zdecyduj ile światła wpuścić do środka pomieszczenia. Rolety plisowane wewnętrzne idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności bez konieczności zasłaniania całego okna. Roleta Plisowana PREMIUM to system stworzony dla wymagających Klientów. W Plisach okiennych Premium w zależności od ich szerokości zastosowano różne ilości sznurków napinających (2, 3 lub 4). Nowatorska konstrukcja plis oraz system montażu sprawiają, że produkt nie ogranicza swobody otwierania okna, natomiast przy odsłoniętej plisie sznurki napinające nie są prowadzone w świetle szyby. 

W naszej ofercie znajdują się również znacznie tańsze plisy ECO z bezinwazyjnym typem montażu. Jednak w plisach ECO sznurki napinające prowadzone są w świetle szyby.    poznaj plisy ECO >>>

Dlaczego warto kupić roletę plisowaną marki Karnix?

 • Łatwy i szybki montaż (innowacyjny system zatrzaskowy)
 • Listwa maskująca aluminiowe profile
 • Regulowany naciąg sznurka
 • Regulowany zatrzask (łatwy montaż w trudno dostępnych miejscach)
 • 7 kolorów aluminiowych profili do wyboru
 • 7 rodzajów tkanin plisowanych do wyboru (gładkie, dekoracyjne, zaciemniające, termoizolacyjne)
 • Ponad 70 kolorów tkanin do wyboru
 • 3 sposoby montażu rolet plisowanych
 • Rolety wykonane na wymiar
 • Ekspresowa wysyłka do klienta

Listwa maskująca aluminiowe profile plisy to estetyka w najlepszym wydaniu

Górna część profilu plisy to powierzchnia najbardziej narażona na osadzanie kurzu. Estetyczna listwa maskująca poprowadzona przy górnej krawędzi profilu plisy zabezpiecza go przed zbieraniem się zanieczyszczeń. Aluminiowe profile rolet plisowanych dzięki swojej konstrukcji zapewniają sztywność i stabilność plisy, niezależnie od jej rozmiaru. Przemyślana konstrukcja, jak również opływowy kształt, czynią profil nie tylko niezwykle estetycznym, ale także zapewnia jego wysoką sztywność.

Rolety Plisowane posiadają regulowany naciąg sznurka

Precyzyjnie wykonany mechanizm plisy pozwala nam zasłaniać okna wybiórczo, np. jeśli mieszkamy na parterze, możemy zasłonić sam dół okna, a zostawić tylko widok na niebo. Specjalnie zaprojektowane uchwyty sznurka z możliwością regulacji siły naciągu. Czteropunktowa regulacja umożliwia dostosowanie plisy do Twoich indywidualnych potrzeb. Plisa posiada materiał sprasowany w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu. Żaluzje harmonijkowe wykonane są z materiałów poliestrowych.

Regulowany zatrzask - Montuj plisę nawet w trudno dostępnych miejscach

W odpowiedzi na występujące coraz częściej okna z nieregularną listwą przyszybową, roleta plisowana PREMIUM oferuje system montażu z użyciem zatrzasku regulowanego. Zatrzask ten z niemal płynną regulacją kąta nachylenia sprawia, że montaż w trudno dostępnych miejscach nie będzie już problemem.

Prosty i szybki montaż plisy na oknie dzięki innowacyjnemu systemowi zatrzaskowemu

Rolety Plisowane PREMIUM, to łatwy, szybki i uniwersalny montaż w oknie. Zestaw czterech zatrzasków o zróżnicowanym kącie nachylenia pozwala dopasować się do kształtu listwy przyszybowej. Specjalny dystans, wyznaczający odstęp od szyby, gwarantuje poprawną pracę plisy.

Wybierz kolor aluminiowego profilu zbliżony do koloru Twojej stolarki okiennej

W naszych roletach plisowanych typu Premium stosowane są profile wykonane z aluminium, które sa estetyczne, wykonane z największą starannością z selekcjonowanego aluminium. Dzieki temu plisy można użytkować przez wiele lat. Aluminiowy profil zapewnia sztywność żaluzji plisowanej niezależnie od tego jaki rozmiar zamówimy. Oferujemy aż siedem modnych kolorów profili do wyboru: Biały, Brązowy, Popiel, Dąb Złoty, Orzech, Winchester orz Antracyt.


Wybierz sposób montażu rolety plisowanej PREMIUM

1. Montaż Inwazyjny do listew przyszybowych

Roleta plisowana przesuwa się w świetle okna (między listwami przyszybowymi)i jest zamontowana do górnej i dolnej listwy przyszybowej. UWAGA: Głębokość listwy przyszybowej musi wynosić minimum 15mm (w przypadku mniejszego wymiaru montaż jest niemożliwy)

2. Montaż Bezinwazyjny w świetle szyby

Plisa przesuwa się w świetle szyby i jest zamontowana bezinwazyjnie na ramie okiennej. UWAGA: Przy pełnym rozwinięciu plisy tkanina oddalona  jest od ramy okiennej ok. 15mm

3. Montaż Bezinwazyjny na ramie okiennej

Roleta plisowana przesuwa się po ramie okna (zachodzi ok 2 cm z każdej strony) i jest zamontowana bezinwazyjnie na ramie okiennej.

1

2

3

Dokonaj prawidłowego pomiaru swojego okna przed zakupem

Zapoznaj się z poniższą instrukcją pomiaru plis i zmierz swoje okno przed zakupem, dzięki czemu produkt będzie idealnie dopasowany do Państwa okna. W zależności od typu montażu rolety pomiar nieco się różni.1. Montaż Inwazyjny do listew przyszybowych

 • Szerokość plisy A powinna być nieznacznie mniejsza od szerokości szyby (plisa po zamontowaniu powinna swobodnie przesuwać się z góry na dół).
 • Wysokosść plisy powinna być zbliżona do wysokości szyby B.

Uwaga! Głębokość listwy przyszybowej musi wynosić minimum 15 mm (w przypadku mniejszego wymiaru montaż jest niemożliwy).
2. Montaż Bezinwazyjny w świetle szyby

 • Szerokość plisy A powinna być zbliżona do szerokości szyby
 • Wysokosść plisy powinna być zbliżona do wysokości skrzydła okna B.
3. Montaż Bezinwazyjny na ramie okiennej

 • Szerokość plisy A powinna być większa o ok 4 cm od szerokości szyby
 • Wysokosść plisy powinna być zbliżona do wysokości skrzydła okna B.


Prawidłowe użytkowanie rolet plisowanych

Aby jak najdłużej utrzymać efekt splisowania tkaniny należy regularnie zamykać i otwierać roletę. Zaleca się także utrzymywanie rolety w pozycji zsuniętej przez dłuższy okres czasu. Powyższe zalecenia są szczególnie istotne w przypadku rolet narażonych na wysoką temperaturę (np. okna wychodzące na południe, okna dachowe, ogrody zimowe).

Naturalnym zjawiskiem jest blaknięcie tkanin pod wpływem światła. W przypadku okien skierowanych na południe i zachód ten efekt może stać się szybko zauważalny.

Obejrzyj pełną prezentację Video rolet plisowanych

Plisa Prremium Video


Opinie klientów którzy kupili produkty marki Karnix

Przeczytaj opinie naszych zadowolonych klientów. Dowiesz się z nich, dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Dziękujemy za miłe słowa i dzielenie się z nami Waszymi opiniami.


 

 

Zamówienie nr:19651 złożone w czwartek, zostało dostarczone pod mój adres w piątek następnego dnia. Za miłą obsługę i szybką transakcję firmie Karnix bardzo dziękuję.

 ~Monika (Warszawa)


"Szanowni Państwo, Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z moim zamówieniem. Wszystko świetnie zapakowane, dostawa w podanym przez Państwa terminie, towar się zgadza i wszystko jest tak jak miało być! Zastanawiacie się pewnie Państwo po co w takim razie piszę... Ano dlatego, że urządzam dom i ostanio sporo kupuję przez Internet i muszę stwierdzić, że na tle innych firm sprzedających przez sieć, jesteście Państwo naprawdę chlubnym wyjątkiem! Nie musiałam nigdzie dzwonić 10x, oferujecie towar, który macie na stanie (to akurat jest zupełnie niespotykane w necie ;) Cieszę się niezmiernie, że wybrałam właśnie Karnix i dostałam towar i usługę na najwyższym poziomie bez żadnych nerwów, opóźnień i dodatkowych kosztów.

 ~Beata (Ostrołęka)


Bardzo dziękuję za szybką reakcje i troske, szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem. Dużo kupuję w necie i z tak sprawną i miłą obsługą jeszcze się nie spotkałam. pozdrawiam. ps szkoda, że karniszy do domu nie zamawia sie często:)

 ~Ewa (Kraków)


Kurier właśnie dostarczył przesyłkę. Karnisze są dużo ładniejsze,niż oczekiwałam:):):) Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 ~Karolina (Poznań)


Chciałabym podziękować za szybką przesyłkę i sprawną współpracę. Karnisz jest śliczny.

 ~Ola (Zielona Góra)


Zamówienie zostało dostarczone wczoraj. Karnisze dotarły zgodnie ze złożonym zleceniem, w nienaruszonym stanie. Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona. Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie, podobnie jak dostawa paczki przez kuriera UPS. Gratuluję Państwu profesjonalnego podejścia i życzę sukcesów całemu zespołowi. Z pewnością polecę Państwa sklep znajomym.

 ~Łukasz (Wrocław)


Wszystko doszło w dobrym stanie. Super. Polecam znajomym!!!

 ~Mariusz (Łódź)


Zamówienie dotarło, ku mojemu zaskoczeniu bardzo szybko. Karnisze oraz firanka spełniły moje oczekiwania i mam nadzieję, że z montażem rownież nie będzie problemu.
Zarówno jakość towaru jak i sprawna i szybka dostawa dowodzą, że jesteście Państwo godni polecenia. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 ~Marek (Grudziądz)


Serdecznie dziękuje za szybką realizację mojego zamówienia.Karnisze dotarły w ciągu 48 godzin.Dziękuje za szybką,sprawną,profesjonalną obsługę.

 ~Jan (Lublin)


Witam Państwa, chciałam podziękować za bardzo szybkie załatwienie sprawy zakupione karnisze są takie jakie oczekiwałam a dostarczenie wręcz błyskawiczne. Bardzo dziękuję.

 ~Marzena (Koszalin)


Otrzymałam karnisze w tempie ekspresowym! Bardzo dziekuję za fachowa obslugę. Pozdrawiam

 ~Dominika (Olsztyn)


Witam serdecznie, Przesyłka dotarła zgodnie z zamówieniem, dziękuję za szybką realizację.
Bardzo miło współpracować z taką dobrze zorganizowaną Firmą.

 ~Daniel (Katowice)


Dziękuję bardzo, zamówione karnisze otrzymałem. Wszystko w porządku, towar zgodny z zamówieniem, gratuluję pełnego profesjonalizmu.

 ~Adam (Toruń)


Witam, Serdecznie dziekuje za szybka i sprawna przesyłke cudownych karniszy.
JESTESCIE GODNI POLECENIA, dziekuje

 ~Karol (Gdańsk)


witam, dziekuję za szybkie zrealizowanie zamowienia; karnisze sa bardzo ladne;

 ~Emilka (Białystok)


Bardzo dziękuję za szybkie i w pełni zadowalające zrealizowanie mojego zamówienia.
Pozdrawiam

 ~Szymon (Kielce)


Bardzo dziękuję za 100% profesjonalizm. Przesyłka dotarła zgodnie z zamówieniem i w rewelacyjnym tempie. Towar najwyższej jakości. Dziękuję i pozdrawiam

 ~Arek (Byggoszcz)


Witam Państwa, chciałabym podziękować za sprawną realizację mojego zamówienia- w dniu wczorajszym otrzymałam zamawiany karnisz i całkowicie spełnia on moje oczekiwania - zapewniam, że polecać będę Państwa firmę każdemu, kto szukał będzie tego rodzaju asortymentu. Z poważaniem i pozdrowieniami z nieco odległego Kołobrzegu

 ~Michalina (Kołobrzeg)


Dziękuję za szybką realizację . Jestem Bardzo zadowolona na pewno polecę znajomym. pozdrawiam.

 ~Ania (Gliwice)


Zamówienie dotarło. Gratuluje profesjonalizmu w sprzedaży i wysyłce. Jestem bardzo miło zaskoczony terminem dostawy karniszy :-) Przesyłka zapakowana bardzo dobrze, pełna informacja o aktualnym statusie zamówienia - REWELACJA.Szkoda czasu na szukanie karniszy w tradycyjnych sklepach... (i tak nie mają takiego wyboru) Pozdrawiam

 ~Marcin (Kolno)


Chciałam podziękować za przesyłkę która właśnie do mnie dotarła. Wszystko jest zgodne z zamówieniem. Dziękuję i pozdrawiam

 ~Basia (Działdowo)


Chciałbym serdecznie podziękować za błyskawiczną realizację złożonego zamówienia. Karnisze wykonane są bardzo elegancko i tak też się prezentują. Na pewno będę polecał Państwa firmę w wyborze karniszy.

 ~Mikołaj (Warszawa)


Dziękuję za przesłane karnisze, przesyłkę otrzymałam dzisiaj. Jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam karnisze, takie jakie sobie wyobrażałam, Dziękuję za sprawną obsługę.

 ~Weronika (Szczecin)


Towar dotarł, prezentuje się wspaniale, dziękuję za szybką wysyłkę.

 ~Dorota (Gliwice)
Kup Roletę Plisowaną marki Karnix na wymiar w naszym sklepie internetowym - wysyłka w 24h!
Rolety Harmonijkowe Plisowane na okna - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem rolet, karniszy, żaluzji oraz moskitier w Polsce. Nasz sklep z roletami oferuje między innymi: rolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachowerolety dla dziecirolety nowoczesneżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz ekspresową wysyłkę do klienta. Zapraszamy do zakupów. Renomowany sklep z roletami - wysyłka w 24h !  Poznaj rolety marki Karnix >>>

 

Wybierz typ rolety

Plisy bezinwazyjne eco

Plisy premium

Plisy Plaster Miodu

Plisy Dachowe

Kliknij i wybierz kolor mechanizmu

Biały

Brąz

Popiel

Dąb Złoty

Winchester

Antracyt

Orzech

VIVIANO - tkanina ekskluzywna

Diego

Gobi

Modern

Kobe

Sonora

Nefud

Feria

Tanami

Primo

Rifli

HARMONY - tkanina perłowa

Biały

Alabaster

Magnolia

Wanilia

Mięta

Rossi

Lazur

Śliwka

Arande

Mandarynka

Kakao

Muszkat

Wenge

Czarny

Popiel

Stalowy

Marengo

LINEO - tkanina nowoczesne

Contino

Hebano

Fossi

Lugo

Deseo

SPLENDO - tkanina dekoracyjna

Fenzo

Marco

Avola

Monza

Siena

Palio

Belize

Tampa

Vista

Barbados

Cali

Cordoba

THERMO - tkanina odbijająca promienie słoneczne

Mostaza

Bronze

Marron

Mandarina

Conto

Azul

Griso

Ivory

Soprano

Acero

Mokka

Favore

Maize

Toledo

Grass

Granada

Villa

Viti

Ciruela

Angeli

White

Succio

Honey

Violetto

Petra

Negro

BLACKOUT - tkanina 100% zaciemniająca

Saile

Bianco

Prato

Argento

Sable

Topi

Moscato

Marrom

Kolor Feria
VIVIANO - Ekskluzywna, unikalnie wyglądająca tkanina w formie harmonijki, która przybiera przestrzenną formę nadając wnętrzu niezwykle nowoczesny i luksusowy wygląd. Duże zróżnicowanie kolorystyczne pozwala dopasować tkaninę do każdego pomieszczenia. Plisy VIVIANO świetnie wyglądają na każdej powierzchni okiennej. UWAGA: Tkanina VIVIANO nie jest tkaniną zaciemniającą. Jeśli życzą sobie Państwo plisy 100% zaciemniające należy wybrać tkaninę BLACKOUT.
Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia wiernie odwzorowywały kolory towaru, jednak mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Jeśli masz wątpliwości co do odcieni wyświetlanych przez monitor to zachęcamy do zamówienia darmowych próbek kolorów.

ZAMÓW BEZPŁATNE PRÓBKI

Wpisz szerokość
(max 130 cm)

 
cm

Wpisz wysokość
(max 250 cm)

 
cm