Odsłona w dobrym stylu
 

Plisy PREMIUM

Rolety Plisowane PREMIUM marki Karnix to nowoczesny system rolet plisowanych cieszący się ogromnym zaufaniem Klientów. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna. Montaż przy pomocy specjalnie zaprojektowanych zatrzasków, umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie produktu. Już od samego początku zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy mógł samodzielnie zamontować plisę. Do montażu plisy Premium przygotowaliśmy bardzo dokładną instrukcję obrazkową, dzięki której montaż jest łatwy i przyjemny. Zadbaliśmy o każdy szczegół produktu. Także o to, aby przesuwając tkaninę, uchwyt nie wysuwał się, a wręcz doskonale dopasował się do dłoni.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Montaż do listwy przyszybowej

                                                                            

DLA KOGO TAK?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, aby Twoja Plisa Premium zamontowana była dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna.

DLA KOGO NIE?
Ten rodzaj montażu nie jest dla Ciebie, jeżeli nie chcesz nawiercać otworów w listwie przyszybowej. Jeśli chcesz kupić plisę z montażem bezinwazyjnym kliknij tu

JAK ZAMONTOWAĆ?
Nie martw się, trudnym i skomplikowanym montażem. Zestawy zatrzasków montażowych pozwolą na szybkie i łatwe zamontowanie Plisy Premium.


Obejrzyj Prezentację VIDEO

Plisa Prremium Video

Dlaczego Plisa Karnix PREMIUM ?

          
Aluminiowe profile, które dzięki swojej konstrukcji zapewniają sztywność i stabilność plisy, niezależnie od jej rozmiaru. Przemyślana konstrukcja, jak również opływowy kształt, czynią profil nie tylko niezwykle estetycznym, ale także zapewnia jego wysoką sztywność.
  Innowacyjny system zatrzasków montażowych plisy PREMIUM, to łatwy, szybki i uniwersalny montaż w oknie. Zestaw czterech zatrzasków o zróżnicowanym kącie nachylenia pozwala dopasować się do kształtu listwy przyszybowej. Specjalny dystans, wyznaczający odstęp od szyby, gwarantuje poprawną pracę plisy.
  Regulowany zatrzask. W odpowiedzi na występujące coraz częściej okna z nieregularną listwą przyszybową, plisa PREMIUM oferuje system montażu z użyciem zatrzasku regulowanego. Zatrzask ten z niemal płynną regulacją kąta nachylenia sprawia, że montaż w trudno dostępnych miejscach nie będzie już problemem.
                           Regulowany naciąg sznurka. Specjalnie zaprojektowane uchwyty sznurka z możliwością regulacji siły naciągu. Czteropunktowa regulacja umożliwia dostosowanie plisy do indywidualnych potrzeb.
  Listwa maskująca profil. Górna część profilu, to powierzchnia najbardziej narażona na osadzanie kurzu. Listwa maskująca poprowadzona przy górnej krawędzi profilu, zabezpiecza go przed zbieraniem się zanieczyszczeń.
  Szeroka gama profili drewnopodobnych i lakierowanychto propozycja dla tych, którzy cenią sobie bezkompromisową jakość oraz nieograniczoną możliwość wyboru. Tak rozbudowana oferta kolorystyczna pozwala w pełni dostosować produkt do osobistych preferencji.

 

Rolety Plisowane PREMIUM - Funkcjonalność bez kompromisów

Plisy PREMIUM marki Karnix to nowoczesny system rolet plisowanych cieszący się ogromnym zaufaniem Klientów. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna. Montaż przy pomocy specjalnie zaprojektowanych zatrzasków, umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie produktu. Już od samego początku zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy mógł samodzielnie zamontować plisę. Do montażu plisy Premium przygotowaliśmy bardzo dokładną instrukcję obrazkową, dzięki której montaż jest łatwy i przyjemny. Zadbaliśmy o każdy szczegół produktu. Także o to, aby przesuwając tkaninę, uchwyt nie wysuwał się, a wręcz doskonale dopasował się do dłoni.

Plisy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Rolety plisowane marki KARNIX pomagają stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Specjalny system (regulacja z góry i z dołu) pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu okna. To Ty decydujesz ile światła wpuścić do środka. Oferowane Rolety można zamawiać na dowolny wymiar.

Aranzacje Plisy Karnix

Nowoczesne aranżacje z Roletami Plisowymi marki Karnix

  

aranżacja plisy karnix         Plisy ciekawa aranżacja         Rolety Plisowe w pokoju dziennym         Kolorowe plisy

 


Prywatność bez ograniczeń

Rolety plisowane marki KARNIX idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności bez konieczności zasłaniania całego okna. Plisa posiada materiał sprasowany w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu. Plisy wykonane są z materiałów poliestrowych i coraz częściej stanowią konkurencję dla takich osłon przeciwsłonecznych jak rolety tekstylne czy żaluzje poziome.

  Regulacja z góry i z dołu
Precyzyjnie wykonany mechaznim plisy pozwala nam zasłaniać okna wybiórczo, np. jeśli miszkamy na parterze, możemy zasłonić sam dół okna, a zostawić tylko widok na niebo.