ikony
 

Żaluzje czy rolety?


To nie są zbyt odległe czasy, kiedy na naszych oknach zaczęły pojawiać się pierwsze harmonijkowe żaluzje, królowały srebrne, później zaczęły pojawiać się w innych kolorach. Nie były one zbyt tanie, a zwłaszcza dla posiadaczy sporej ilości okien. Dziś już żaluzje aluminiowe są po prostu niemodne, ale nadal drewniane czy bambusowe dobrze sprawdzają się na kuchennych oknach. Zostają one wypierane sukcesywnie przez rolety z kolorowych tkanin, gładkich lub wzorzystych. Obok popularnych rolet wolno wiszących montowanych do ściany lub sufitu pojawiają się coraz to nowe typy - Mini Rolety, rolety typu Dzień i Noc, Blackout.


Rolety materiałowe dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji okien. Mają różny stopień przepuszczania światła, dzięki pokryciu z jednej strony srebrną powłoką odbijającą promienie słoneczne lub z tkaniny pokrytej pastą, która dobrze blokuje promienie słoneczne, dając różny poziom zaciemniania.

Wielkim hitem są rolety Dzień-Noc z przestrzenią przepuszczającą światło, co pozwala na swobodne kierowanie światłem bez konieczności ich podnoszenia.
Rolety można również wykorzystać jako przesłony w łazience, garderobie czy przedpokoju oraz zastąpić drzwiczki szafki!

Sposób Dostawy, Forma płatności  Wartość zamówienia 
< 250 PLN od 250 PLN
Odbiór własny - 06-100 Pułtusk, Kleszewo 59 Za darmo! Za darmo!
Przesyłka kurierska (wpłata na konto) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatności kartą, Przelewy 24) 19.90 PLN Za darmo!
Przesyłka kurierska (płatność za pobraniem) 29.00 PLN 29.00 PLN
Przesyłka kurierska zagraniczna (EU) (wpłata na konto) 150.00 PLN 150.00 PLN