Odsłona w dobrym stylu
 

WAVE - Rolety w kasecie Dzień Noc

Absolutna nowość!  Rolety WAVE typu Dzień Noc !
 
Roleta w kasecie prezentuje się na oknie bardzo elegancko. Kaseta wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa PCV i posiada wieszak pasujący do wszystkich modeli okien. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż jest banalnie prosty. Montuje się je bezpośrednio na ramie okiennej,  co nie wymaga wiercenia w niej otworów. 
Użycie tkaniny Dzień-Noc to możliwość płynnego regulowania przechodzącego przez materiał ilości światła, poprzez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach materiału bez konieczności podnoszenia rolety. Szeroka gama kolorystyczna materiałów sprawia, że rolety pasują niemal do każdego wnętrza i stylu. Oferowane Rolety można zamawiać na dowolny wymiar.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Nowość!  Rolety WAVE w KASECIE typu Dzień Noc

Rolety Dzień Noc Wave w Kasecie marki Karnix to innowacyjny i oryginalny system dekoracji okiennych. Mogą one z powodzeniem zastąpić firanki, zasłony a nawet klasyczne rolety. Mini Rolety Wave to możliwość płynnego regulowania przechodzącego przez tkaninę światła, poprzez odpowiednie ustawienie pasów tkaniny bez konieczności podnoszenia rolety.

Rolety Wave Dzień i Noc falowane, falePłynna regulacja światła dzięki przestrzennej konstrukcji.
 


Precyzyjne zaciemnienie bez konieczności podnoszenia i opuszczania rolety!

Dodatkową zaletą rolet WAVE jest płynna regulacja wpadającego światła, dzięki poziomo przesuwajcym się falowanym pasom nie musimy podnosić rolet do góry aby regulować poziom światła w pomieszczeniu.

Rolety zaciemnione doskonale blokują wpadanie promieni słonecznych, natomiast otwarte rozpraszają światło dzięki któremu nasze wnętrza będą wygldać bardziej elegancko (rozproszone, miękkie cienie).

Fuzja nowatorskiego designu i praktyczności


Rolety Falowane Wave


Wave - Falowana tkanina typu Dzień Noc

Typ Montażu: Bezinwazyjny

 

Obejrzyj Prezentację VIDEO

 

Obejrzyj instrukcje montażu

Montaż Mini Rolety w Kasecie      

Montaż prowadzenia przestrzennego

 

Mini rolety Dzień Noc w kasecie marki Karnix to nowoczesny, elegancki i praktyczny sposób na aranżację okienną. Kaseta wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa PCV. Mogą z powodzeniem zastąpić firanki, zasłony a nawet klasyczne rolety. Mini Rolety Dzień-Noc w kasecie to możliwość płynnego regulowania przechodzącego przez tkaninę ilości światła, poprzez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach tkanin bez konieczności podnoszenia rolety. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Użycie tkaniny Dzień-Noc to możliwość płynnego regulowania przechodzącego przez materiał ilości światła, poprzez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach materiału.

NATURE to ekskluzywny materiał premium znakomicie harmonizujący z ze stylowymi i ekskluzywnymi wnętrzami. Połączenie dwóch naprzemiennych pasów: jednolitego zaciemniającego oraz siatki przepuszczającej światło.