ikony
 

Rolety Dzień Noc - Funkcjonalność na najwyższym poziomie


Rolety Dzień Noc - Elegancja i Styl

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej osłony okiennej to nie jest prosta sprawa. Choć może inaczej – jest prosta, dopóki nie zaczniemy rozglądać się wśród dostępnych na rynku rolet, żaluzji i zasłon. A gdyby tak istniało rozwiązanie, które łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy wyżej wymienionych osłon, a przy tym jest stylowe i wyjątkowo łatwe w obsłudze i montażu? Wydaje się niemożliwe? A jednak! Rolety Dzień Noc to opcja, która nie tylko spełnia wszystkie te wymagania z nawiązką, ale może być także zastosowana w pomieszczeniu każdego typu – także tych posiadających duże przeszklenia.

Rolety Dzień Noc jakiś czas temu szturmem podbiły wnętrzarskie trendy i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Bo trudno zmienić coś, co w idealnej harmonii łączy wszystkie cechy najpopularniejszych osłon okiennych i jednocześnie tworzy wyjątkowo efektowną dekorację okienną. Tego typu rolety to nie tylko wyjątkowa funkcjonalność – o czym za chwilę – ale przede wszystkim sposób na kompleksową ozdobę okna, która doskonale podkreśli charakter każdego wnętrza. Dlatego, jeśli szukasz trwałego, stylowego i wszechstronnego rozwiązania na lata – Rolety Dzień Noc są właśnie dla Ciebie.

Rolety Dzień Noc

 

Dzień lub noc, niezależnie od pory dnia

Roleta Dzień Noc powstała po to, by umożliwić płynną regulację ilości światła, jakie dostaje się do pomieszczenia. Jednocześnie, jej wyjątkowa struktura uniemożliwia dostrzeżenie z zewnątrz tego, co dzieje się w pomieszczeniu i zapewnia całkowitą prywatność. To dobra informacja dla wszystkich tych, którzy cenią naturalne światło słoneczne, ale niekoniecznie chcą, by sąsiedzi zaglądali im w okna. Dlatego też, Rolety Dzień Noc marki Karnix zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać prywatność i jednocześnie umożliwić korzystanie z naturalnego oświetlenia. Ich sekret tkwi w podwójnej tkaninie, w której transparentne pasy ułożone są naprzemienne z pasami z tkaniny zaciemniającej. Dzięki łańcuszkowi operacyjnemu umieszczonemu z prawej, bądź lewej strony, poszczególne pasy rolety poruszają się względem siebie – a to wpływa na ilość światła, jaka przenika przez tkaninę. Sama regulacja jest wyjątkowo prosta – wystarczy za pomocą łańcuszka ustawić pasy w pożądanej pozycji, by cieszyć się dokładnie takim światłem, jakiego potrzebujesz. Co ważne, minirolety Dzień/Noc umożliwiają także całkowite zaciemnienie pomieszczenia, niezależnie od pory dnia. Ten typ rolet dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych oraz różnych typach tkanin, co umożliwia idealnie dopasowanie ich do charakteru wnętrza oraz jego specyfiki.

 

Roleta Dzień Noc Biała

 

Rolety dzień i noc – ekspresowy i bezinwazyjny montaż

Z większością osłon okiennych jest tak, że ich montaż wymaga umiejętności posługiwania się wiertarką, precyzyjnych pomiarów czy wiercenia otworów. Tymczasem, montaż mini rolet dzień noc jest prosty, intuicyjny i przede wszystkim – całkowicie bezinwazyjny. Nie musisz zatem zawracać sobie głowy specjalistycznym sprzętem, wiercić dziur, ani wbijać kołków – jedyne czego potrzebujesz to komplet rolet o wymiarach dopasowanych do Twojego okna. Wszystkie niezbędne elementy montażowe standardowo dołączone są do zestawu, a wśród nich – innowacyjny, dwuczęściowy i regulowany wieszak, który umożliwia zamocowanie rolety dzień noc na większości dostępnych na rynku okien. Bezinwazyjne Rolety Dzień Noc wykorzystują technologię Click&Go, a to oznacza, że jedyne co musisz zrobić to założyć uchwyt w wybranym przez siebie miejscu, dopasować go do szerokości ramy okiennej, przycisnąć i już. Twoja roleta jest gotowa do użytku. Dla poprawy funkcjonalności wyposażyliśmy nasze rolety dzień noc w dodatkowe prowadnice żyłkowe, mocowane po obu stronach rolety. Ich zadaniem jest podtrzymanie rolety i maksymalne dopasowanie jej do ramy okiennej, a także uniemożliwienie łopotania i przechylania podczas uchylania okna. Z pewnością nie raz falująca na wietrze roleta zrzuciła z parapetu Twoje kwiatu lub ozdoby – nasze prowadnice żyłkowe skutecznie eliminują ten problem.

 

 


Rolety Dzień Noc - największy wybór w sieci

Karnix jest wiodącym producentem rolet, karniszy, żaluzji oraz moskitier w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety dzień noc   |   mini rolety bezinwazyjne   |   rolety dzień noc w kasecie   |   rolety  dzień noc wolnowiszące   |   rolety rzymskie   |   rolety dachowe   |   plisy bezinwazyjne   |   rolety plisowane premium   |   plisy dachowe   |   rolety dla dzieci   |   rolety nowoczesne   |   żaluzje drewniane   |   moskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Zapraszamy do zakupów.

 

Poznaj rolety marki Karnix