PLN
 

Moskitiery ramkowe na okno - ramka: Biała / siatka: Szara

Kategoria produktu: Moskitiery ramkowe na okna
Typ moskitiery
Szerokość (max: 150 cm)
Wysokość (max: 240 cm)
Kolor ramki
Kolor siatki
Typ okna
Grubość profilu
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.
Cena 45,50 zł   wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Opis produktu

Szukając skutecznej ochrony przed wszelkiego rodzaju insektami doskonałym wyborem będzie moskitiera ramkowa na okna z naszej oferty. Jest to produkt wykończony w białym kolorze, natomiast sama siatka jest w kolorze szarym lub czarnym. Sprawia to, że idealnie skomponuje się z białymi oknami oraz jasnym wystrojem wnętrz. Moskitiera umożliwi spokojny sen przy otwartym oknie bez obaw o wlatujące owady, czy pyłki z drzew lub krzewów. Profile moskitiery wykonano z aluminium, dzięki czemu jest to solidny i wytrzymały produkt. Siatka to z kolei włókno szklane odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Co ważne, cyrkulacja powietrza nie zostanie w żaden sposób zakłócona.
Dostępna moskitiera cechuje się przede wszystkim bardzo prostym i nieinwazyjnym montażem i demontażem. Narożniki wykonano bez wcięć, dzięki czemu nie będą zbierać kurzu, co ułatwi utrzymanie całej konstrukcji w czystości. Elementy montażowe moskitiery wykonano ze stali. To sprawia, że będzie ona solidnie zamontowana w oknie. Warunki pogodowe, takie jak na przykład mocny wiatr nie będą więc dla niej przeszkodą. Moskitierę można czyścić, używając jedynie szczotki z płynem, a nawet urządzenia czyszczącego parą wodną.


Moskitiera Ramkowa Okienna do samodzielnego montażu


Moskitiery

 Spokojny sen z moskitierą ramkową Karnix

moskitiera rolowana

Siatka na okno -Skuteczna ochrona 
przed insektami

Nasze moskitiery na okno stanowią skuteczną zaporę dla wszelkiego rodzaju owadów oraz opadów z drzew, krzewów i kwiatów. Teraz możesz spać spokojnie przy otwartym oknie.

Solidne wykonanie
i estetyka

Profile moskitiery na okno wykonane są z aluminium malowanego metodą proszkową, a siatkę stanowi włókno szklane dzięki czemu jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. 

Swobodna cyrkulacja powietrza

Dzięki naszym moskitierom na okna mamy zapewnioną swobodną cyrkulacje powietrza dzieki czemu możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach.

moskitiera

      

Dlaczego warto kupić naszą moskitierę?

łatwy bezinwazyjny montaż i demontaż 
(bez wiercenia otworów itp).

trwałe aluminiowe profile malowane proszkowo
solidna siatka z włókna szklanego powlekana PCV
elementy montażowe wykonane z nierdzewnej stali
narożniki bez wcięć mogących zbierać kurz

Filtrowanie powietrza

W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera na okno zatrzyma większość z nich, oszczędzając Państwu dodatkowego sprzątania w pomieszczeniach.W zestawie klient otrzymuje:

  • 4 szt. profilu w wybranym kolorze docięte na podany wymiar i z nawierconymi otworami pod klipsy (Uwaga: w przyadku moskitier do okien zlicowanych oraz półzlicowanych o rozmiarze D < 10 mm otwory montażowe wiercone sa po szerszej stronie profilu. Jest to prawidłowe umiejscowienie otworów).
  • siatka na okno z włókna szklanego powlekana PVC w kolorze czarnym lub szarym (do wyboru)
  • klipsy i wkręty montażowe ze stali nierdzewnej
  • narożniki "pełne" bez wcięć, w których mógłby osadzać się kurz i brud
  • uchwyt do wkładania i wyciągania moskitery - 1 szt
  • uszczelka
  • w przypadku moskitiery o wysokości przekraczającej 150cm dodatkowo 1 szt profilu rozporowego wraz ze złączkami montażowymi.

Łatwość montażu

Skuteczna ochrona

                   


Estetyczne i trwałe moskitiery marki Karnix to skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych domów przed niepowołanymi gośćmi: owadami, pyłkami czy kurzem. Nasze moskitiery mogą być montowane do okien, drzwi okiennych czy tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego koloru okna.

 


Najbardziej solidna moskitiera na rynku

Solidna aluminiowa rama

Elementy montażowe ze stali

Trwała siatka

                                       
Lekka aluminiowa rama wykonana z profili malowanych proszkowo  Uniwersalne mechaznimy montażowe wykonane z nierdzenwej stali  Niezwykle trwała siatka wykonana z włókna szklanego powlekanego PCV

Bezinwazyjny montaż bez otworów i wiercenia

Dzięki uniwersalnym elementom montażowym oraz lekkiej aluminiowej konstrukcji naszą moskitierę zamontujesz i zdemontujesz w łatwy i szybki sposób. Wysoka jakość elementów sprawia, że moskitiera jest odporna na warunki atmosferyczne.

Moskitiery marki Karnix są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie stanowią integralną część okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki naszym moskitierom mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne dni przy otwartych oknach bez obawy, iż  do mieszkania wtargną różnego rodzaju insekty.
Szeroka gama kolorystyczna

Czyszczenie moskitiery

Siatkę moskitiery możemy z powodzeniem czyścić, używając do tego szczotki z płynem. Bezpieczne są również karchery lub urządzenia czyszczące na parę wodną. Ramy moskitiery możemy czyścić wilgotną szmatką lub gąbką z płynem. 

Regularne czyszczenie moskitier zapewni im nienaganny wygląd przez długie lata.


Jak prawidłowo dokonać pomiaru?

1. Mierzymy szerokość i wysokość światła okna (A+B)
2. Mierzymy grubość profilu wraz z uszczelką (C) 

mierzenie moskitiera

 

okno zlicowane, półzlicowaneJeżeli okno jest półzlicowane należy w konfiguratorze podać wymiar (D)

Pomiar i Montaż 

Moskitiery Pomiar i Montaż


Zobacz rownież:

Moskitiery Rolowane (zwijane)


Moskitiery - największy wybór w sieci  

Jesteśmy wiodącym producentem moskitier, karniszyżaluzji oraz rolet w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: moskitiery ramkowemoskitiery rolowanemoskitiery plisowanemoskitiery do altanymoskitiery do pokojumoskitiery do szkołymoskitiery do gabinetumoskitiery do mieszkaniamoskitiery zewnętrzne, moskitiery do hotelumoskitiery do dużych okien. Wszystkie moskitiery produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Dowiedz się więcej jaką moskitierę wybrać. Zapraszamy do zakupów.

 

Wybierz typ profilu Twojego okna (klikając na rysunek)

Uwaga! W przypadku typu półzlicowanego należy dodatkowo podać rozmiar "D"
Niezlicowane

Półzlicowane     cm

Zlicowane

Kolor ramki

Biała

Winchester

Złoty Dąb

Orzech

Mahoń


Brąz

Antracyt

Kolor siatki

Szara

Czarna

Wybierz szerokość

 
Proszę wpisać szerokość
cm
 
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.

Wybierz wysokość

 
Proszę wpisać wysokość
cm
 
UWAGA: Produkt wykonany na specjalne zamówienie, wg indywidualnych parametrów nie podlega zwrotowi.