ikony
 

Karnisz nowoczesny NEO 25mm Rosetti Crystal biały

Kategoria produktu: NEO 25/19mm
Elementy składowe karnisza:

1 rura 25mm o długości 120 cm w 1 odcinku

2 zakończenia Rosetti Crystal

2 wsporniki (NEO 25mm ściana/sufit)
Pełne wymiary karnisza
  • Całkowita długość rur: 120 cm
  • Zakończenia Rosetti Crystal przedłużają karnisz łącznie o: 10 cm
  • Całkowita długość karnisza: 130 cm
  • Długość wspornika 14 cm
  • Odległość rury od ściany/sufitu 11 cm
sprawdź dokładne wymiary wspornika
Komplet zawiera
  • 1 rura 25mm o długości 120 cm w 1 odcinku
  • 2 zakończenia Rosetti Crystal
  • 2 wsporniki (NEO 25mm ściana/sufit)
  • wkręty i kołki montażowe

Opis produktu

Karnisz nowoczesny NEO Rosetti Crystal w białym kolorze to propozycja, która doskonale uzupełnia elegancki przestrzenie, nadając im wyjątkowego charakteru. Cechami charakterystycznymi tego produktu jest biała barwa, która została uzyskana poprzez nałożenie lakieru na metalowe elementy galwanizowane. Wszystko to zapewnia doskonałą trwałość naszych karniszy i długotrwałe użytkowanie bez powstawania rys i uszkodzeń. Dodatkowo, zakończenie rury zostało wykonane w kształcie małego walca ozdobionego kryształkami odbijającymi światło i mieniącymi się tysiącem barw. Wszystko to składa się na niezwykle wysoką estetykę karnisza Neo. Jednak Rosetti Crystal to nie tylko wspaniały wygląd, ale także funkcjonalność. Kółka z żabkami, które pozwalają zamocować firany lub zasłony, zostały wykonane z innowacyjnych materiałów w technologii cichego przesuwu, dzięki czemu odsłanianie lub zasłanianie okna odbywa się bardzo płynnie i praktycznie bezszelestnie. Rozwiązanie to wprowadza karnisze na całkiem nowy poziom, pozwalając kwalifikować je jako wyjątkowe dodatki do wnętrz mieszkalnych. Komplet zawiera dwa wsporniki, rurę, a także zestaw kółek. Gwarantujemy zadowolenie z zakupu.


KARNISZE NOWOCZESNE NEO

 

 

Instrukcja montażu karnisza Neo

 

Karnisze Nowoczesne Neo. Siła designu!

Karnisze Nowoczesne NEO z nowej kolekcji firmy KARNIX to  propozycja skierowana do wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Wprowadzając do sprzedaży tę nową, designerską linię nowoczesnych karniszy, postanowiliśmy połączyć przeszłość z przyszłością, aby wykreować ponadczasową kolekcję. Jakość, pomysłowość i nowoczesność  to słowa klucze, które w skrócie charakteryzują kolekcję karniszy nowoczesnych NEO. Elementy karniszy nowoczesnych NEO w całości wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie.
 

 

Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

 

ciche kółka do karniszy z wkłądką teflonową

Karnisze NEO opcjonalnie mogą być wyposażone w ciche kółka, które posiadają dodatkową wkładkę teflonową poprawiającą ślizg. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dzięki któremu przesuwanie odbywa się płynnie i bezszelestnie.

 

Łatwość i szybkość motanżu

 

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć drążek bez demontażu wspornika.

  

  

Próbki kolorów GRATIS

Jeśli nie jesteś pewien koloru, chciałbyś dobrać kolorystycznie zamawiane karnisze do wystroju wnętrza, a może masz wątpliwości co do odcieni wyświetlanych przez Twój monitor? Nic prostszego wypełnij formularz i zamów darmowe próbki rur.

 

 

Jaki wybrać karnisz? Poradnik.

Wybór karniszy nie jest prostą sprawą. Półki sklepowe uginają się pod dziesiątkami modeli karniszy, a od przeglądania ofert sklepów ... przeczytaj więcej

 

 
  Instrukcja montażu karniszy NEO pojedynczych

 
  Instrukcja montażu karniszy NEO podwójnych

    Instrukcja montażu łącznika do rur karniszy Karnisze Nowoczesne - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem karniszyroletżaluzjimoskitier oraz markiz tarasowych. Nasz sklep z karniszami oferuje największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesnekarnisze apartamentowekarnisze metalowekarnisze szynowekarnisze styloweszyny sufitowekarnisze ściennekarnisze kwadratowekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują jako karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>

Kliknij i wybierz wzór zawieszki

Ciche kółko z żabką

Bez zawieszek

Kliknij i wybierz wzór wspornika

NEO 25mm ściana/sufit

NEO 25/19mm ścienny

Kliknij i wybierz wzór zakończenia

Bella

Beluna Crystal

Cylinder

Lanso Crystal

Liberty

Luna

Rosetti Crystal


1. Zmierz szerokość wnęki okiennej
2. Dodaj od 20 do 30 cm z każdej strony.
3. Otrzymany wymiar to długość drążków Twojego karnisza

Wybierz szerokość

 

Kliknij i wybierz kolor

INOX

biały

czarny