PLN
 

Karnisz nowoczesny NEO 25mm Beluna Crystal biały

Kategoria produktu: Karnisze nowoczesne 25/19mm
Elementy składowe karnisza:

1 rura 25mm o długości 120 cm w 1 odcinku

2 zakończenia Beluna Crystal

2 wsporniki (NEO 25mm ściana/sufit)
Pełne wymiary karnisza
  • Całkowita długość rur: 120 cm
  • Zakończenia Beluna Crystal przedłużają karnisz łącznie o: 13 cm
  • Całkowita długość karnisza: 133 cm
  • Długość wspornika 14 cm
  • Odległość rury od ściany/sufitu 11 cm
sprawdź dokładne wymiary wspornika
Komplet zawiera
  • 1 rura 25mm o długości 120 cm w 1 odcinku
  • 2 zakończenia Beluna Crystal
  • 2 wsporniki (NEO 25mm ściana/sufit)
  • wkręty i kołki montażowe

Opis produktu

Wyjątkowe wnętrza wymagają wyjątkowych dodatków, dlatego doskonale sprawdzi się w nich karnisz NEO Beluna Crystal w białym kolorze. Model ten cechuje się niezwykle efektownym wykończeniem w postaci gałki w kształcie kryształka, która zakańcza karnisz. Kryształowe zakończenie niezwykle efektownie odbija światło, mieniąc się i wypełniając wnętrze blaskiem. To karnisz o tradycyjnym sposobie montażu firan lub zasłon na żabki. Dodatkowo, ciche kółka wyposażone we wkładkę sprawiają, że przesuwanie ich po karniszu odbywa się niezwykle płynnie i cicho, dzięki czemu karnisz może być wykorzystywany z powodzeniem także w pokojach dziecięcych. Cała powierzchnia karnisza NEO została wykonana z wysokiej jakości metalu pokrytego powłoką galwaniczną i ochronnym lakierem, co sprawia, że jest on odporny na zabrudzenia, zniszczenia, a także rdzę. Dostępny komplet w naszym sklepie zawiera wszelkie niezbędne elementy do jego montażu. Postaw na nowoczesne rozwiązanie, które sprawi, że Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego i gustownego wyglądu. Karnisz ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo trwały i estetyczny. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z zakupu.


KARNISZE NOWOCZESNE NEO

 

 

Instrukcja montażu karnisza Neo

 

Karnisze Nowoczesne Neo. Siła designu!

Karnisze Nowoczesne NEO z nowej kolekcji firmy KARNIX to  propozycja skierowana do wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Wprowadzając do sprzedaży tę nową, designerską linię nowoczesnych karniszy, postanowiliśmy połączyć przeszłość z przyszłością, aby wykreować ponadczasową kolekcję. Jakość, pomysłowość i nowoczesność  to słowa klucze, które w skrócie charakteryzują kolekcję karniszy nowoczesnych NEO. Elementy karniszy nowoczesnych NEO w całości wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie.
 

 

Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

 

ciche kółka do karniszy z wkłądką teflonową

Karnisze NEO opcjonalnie mogą być wyposażone w ciche kółka, które posiadają dodatkową wkładkę teflonową poprawiającą ślizg. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dzięki któremu przesuwanie odbywa się płynnie i bezszelestnie.

 

Łatwość i szybkość motanżu

 

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć drążek bez demontażu wspornika.

  

  

Próbki kolorów GRATIS

Jeśli nie jesteś pewien koloru, chciałbyś dobrać kolorystycznie zamawiane karnisze do wystroju wnętrza, a może masz wątpliwości co do odcieni wyświetlanych przez Twój monitor? Nic prostszego wypełnij formularz i zamów darmowe próbki rur.

 

 

Jaki wybrać karnisz? Poradnik.

Wybór karniszy nie jest prostą sprawą. Półki sklepowe uginają się pod dziesiątkami modeli karniszy, a od przeglądania ofert sklepów ... przeczytaj więcej

 

 
  Instrukcja montażu karniszy NEO pojedynczych

 
  Instrukcja montażu karniszy NEO podwójnych

    Instrukcja montażu łącznika do rur karniszy Karnisze Nowoczesne - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem karniszyroletżaluzjimoskitier oraz markiz tarasowych. Nasz sklep z karniszami oferuje największy wybór karniszy w Polsce. W ofercie między innymi: karnisze nowoczesnekarnisze apartamentowekarnisze metalowekarnisze szynowekarnisze styloweszyny sufitowekarnisze ściennekarnisze kwadratowekarnisze drążkowekarnisze prostokątne. Wszystkie karnisze występują jako karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów. Zamówienia realizujemy w 24h!   Poznaj karnisze marki Karnix >>>

Kliknij i wybierz wzór zawieszki

Ciche kółko z żabką

Bez zawieszek

Kliknij i wybierz wzór wspornika

NEO 25mm ściana/sufit

NEO 25/19mm ścienny

Kliknij i wybierz wzór zakończenia

Bella

Beluna Crystal

Cylinder

Lanso Crystal

Liberty

Luna

Rosetti Crystal


1. Zmierz szerokość wnęki okiennej
2. Dodaj od 20 do 30 cm z każdej strony.
3. Otrzymany wymiar to długość drążków Twojego karnisza

Wybierz szerokość

 

Kliknij i wybierz kolor

INOX

biały

czarny