ikony
 

Rolety plisowane - na czym polega ich fenomen


Wybór odpowiedniej rolety trudny jest zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na tym, by była jednocześnie funkcjonalna, stylowa, zapewniania odpowiednią regulację intensywności wpadającego do pomieszczenia światła i pasowała do wystroju. Dlatego stworzyliśmy rolety plisy, które spełniają wszystkie te oczekiwania, a dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin o różnych właściwościach, pozwalają także na idealne dopasowanie ich do Twoich potrzeb.

 

Rolety Plisowane - nowatorski system ochrony przed słońcem

Rolety plisowane zostały zaprojektowane tak, by korzystanie z nich było proste i intuicyjne, a jednocześnie nie ograniczało swobody otwierania czy uchylania okna. Dlatego też wyposażono je w innowacyjny i dyskretny system mocujący, dzięki któremu roleta zamontowana jest bezpośrednio przy tafli szyby. Jednocześnie, dołączony do zestawu, specjalny dystans zapewnia jej doskonałe przyleganie i płynną pracę, bez ocierania się o szybę i blokowania tkaniny. Roleta plisowana złożona jest ze sprasowanej w harmonijkę tkaniny, aluminiowych profili oraz system sznurków wyposażonych w regulację siły naciągu. Dzięki temu możesz zasłonić lub odsłonić dowolną część okna i precyzyjnie określić ilość światła, które dostaje się do wnętrza pomieszczenia. Możliwość płynnej regulacji rolety zarówno z dołu, jak i z góry oraz zablokowania jej w dowolnym miejscu okna, pozwala na stworzenie w pomieszczeniu atmosfery dopasowanej do potrzeb lub pory dnia. Dzięki temu możesz zapewnić sobie maksimum prywatności, zostawić widok jedynie na niebo lub odsłonić niewielki fragment okna – Ty decydujesz jak ją wykorzystać i ile światła wpuścić do pomieszczenia. Rolety plisowane można rozciągnąć też na całej długości okna, dla całkowitego zaciemnienia pomieszczenia i zapewnienia doskonałych warunków do snu i relaksu. Jedną z odmian plis produkowanych przez nas są plisy dachowe. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które powoli zastępuje na naszych poddaszach tradycyjne rolety do okien dachowych.

 

plisy dachowe

 

Do stworzenia rolet plisowanych na wymiar wykorzystaliśmy wyłącznie wysokogatunkowe tkaniny, które dodatkowo zostały zabezpieczone warstwą antystatyczną, która niweluje osiadanie kuchu na powierzchni tkaniny. Z tego względu, ten typ rolet jest szczególnie polecany alergikom oraz osobom uczulonym na kurz i roztocza. Również czyszczenie i pielęgnacja plisów jest łatwa i niewymagająca – wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je wilgotną ściereczką, by zachować ich doskonały wygląd i funkcjonalność przez wiele lat.

 

Plisy - intuicyjny system montażowy

Montaż plis jest prosty, intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych narzędzi oraz pomocy fachowców. Co więcej, rolety plisowane można zamontować na każdym rodzaju okna, niezależnie od jego wielkości oraz przeznaczenia. W skład zestawu wchodzą specjalnie zaprojektowane, regulowane zatrzaski, umożliwiające zamocowanie rolety nawet na oknie z nieregularną listwą przyszybową. Dzięki płynnej regulacji konta nachylenia, plisę można zamontować także w trudnodostępnych miejscach, takich jak np. małe okna pod sufitem lub okna umieszczone w połaci dachowej pod kątem. Jednocześnie, profesjonalny system aluminiowych profili zapewnia całej konstrukcji sztywność i wyjątkową stabilność, która uniemożliwia powiewanie tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Roleta plisowana wyposażona została także w specjalną elastyczną listwę maskującą, która zapobiega zbieraniu się kurzu i zanieczyszczeń przy górnej krawędzi rolety.

 

rolety plisowane

 

Rolety plisowane to osłona okienna, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie do jego przeznaczenia czy ilości przeszkleń. Dzięki dyskretnemu systemowi montażowemu, szerokiej gamie kolorystycznej dostępnych tkanin oraz drewnopodobnym i lakierowanym profilom, możliwe jest precyzyjne dopasowanie charakteru rolety do stylu każdego pomieszczenia, wystroju czy stolarki okiennej. Wśród dostępnych materiałów, znajdziesz takie, które zapewniają 100 zaciemnienia, są termoizolacyjne lub zachwycają subtelnym, perłowym połyskiem. Wszystko po to, by zapewnić Ci osłonę, która będzie idealnie dopełniała Twoje wnętrze.

 

 


Rolety Plisowane - największy wybór w sieci

Karnix jest wiodącym producentem rolet, karniszy, żaluzji oraz moskitier w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety dzień noc   |   mini rolety bezinwazyjne   |   rolety dzień noc w kasecie   |   rolety  dzień noc wolnowiszące   |   rolety rzymskie   |   rolety dachowe   |   plisy bezinwazyjne   |   rolety plisowane premium   |   plisy dachowe   |   rolety dla dzieci   |   rolety nowoczesne   |   żaluzje drewniane   |   moskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie co zapewnia najwyższą jakość produktów oraz ekspresową dostawę do klienta. Zapraszamy do zakupów.

 

Poznaj rolety marki Karnix