ikony
 

Rolety Dzień Noc: tradycyjne, falowane, linearne - wybierz model dla siebie


Rolety Dzień Noc to obecnie jedne z najchętniej wybieranych osłon okiennych. I nic dziwnego, bowiem stanowią wyjątkowe połączenie funkcjonalności, niebanalnego designu i wysmakowanego wzornictwa. Dzięki temu rolety Dzień/Noc pozwalają nie tylko w pełni kontrolować ilość wpadającego do pomieszczenia światła i optymalnie je doświetlić, ale są także świetnym uzupełnieniem aranżacji pomieszczenia. Dlatego, jeśli szukasz osłony okiennej która będzie łączyć w sobie właściwości firan i zasłon, a przy tym sama w sobie będzie stylową i estetyczną dekoracją okna – Rolety Dzień Noc są właśnie dla Ciebie.

 

Rolety Dzień Noc – nie tylko tradycyjne pasy.

Roleta Dzień Noc posiada szczególną i innowacyjną budowę, która w głównej mierze odpowiada za ich właściwości. Złożone z podwójnie złożonego materiału, w którym pasy transparentnego przeplatają się z pasami z półprzezroczystej lub zaciemniającej tkaniny – odpowiednie ułożenie względem siebie poszczególnych pasów pozwala na doświetlenie wnętrza, jego całkowite zaciemnienie lub stworzenie nastrojowego półmroku. Dzięki temu możesz płynnie dopasować ilość światła we wnętrzu i zyskać nad nim pełną kontrolę – niezależnie od pory dnia. Ważnym aspektem rolet Dzień Noc jest także fakt, że dzięki wykonanym z siatki pasom pozwalają optymalnie doświetlić wnętrze za dnia, bez konieczności podnoszenia do góry całej rolety.

 

Roleta Dzień Noc

Roleta Dzień Noc Wave marki Karnix

 

Charakterystyczna forma rolet Dzień Noc sprawiała także, że tego typu osłony doskonale prezentowały się na oknie – minimalistyczna estetyka ułożonych naprzemiennie, poziomych pasów pozwalała stworzyć wyjątkowo elegancki i nietuzinkowy efekt, a szeroka gama kolorystyczna dostępnych tkanin pozwalała dopasować charakter rolet do pomieszczenia utrzymanego w każdym stylu. Jednak w Karnix poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy innowacyjne rolety Dzień Noc, w których tradycyjne pasy zastąpiliśmy subtelnymi i ultramodnymi falami, które zupełnie odmieniły ich oblicze. Jednocześnie zastosowanie falowanej tkaniny Wave znacząco wpłynęło nie tylko na estetykę rolet, ale także na ich funkcjonalność – dzięki nim, optymalne doświetlenie w zależności i zyskanie pełnej kontroli nad światem staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Wyjątkowy i zaskakujący wzór doskonale prezentuje się na oknie i pozwala stworzyć wyjątkowo elegancką i mutlifunkcyjną osłonę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne rolety Dzień Noc czy rolety Dzień Noc z tkaniną Wave, możesz być pewien, że uzyskasz dzięki nim wielowymiarowy efekt i maksymalną funkcjonalność.

 

 

Tkaniny skrojone na miarę Twoich potrzeb

Każda roleta Dzień Noc wykonana została z najwyższej jakości certyfikowanych tkanin, z których każda charakteryzuje się innymi właściwościami. Każda z nich  Dlatego w zależności od tego, jakiego stopnia osłony przed słońcem potrzebujesz, możesz zdecydować się na rolety z tradycyjną, półprzezroczystą, perłową tkaniną, z materiałem typu Blackness lub o innowacyjnej, linearnej strukturze. Jednocześnie pasy z przezroczystej siatki charakteryzują się doskonałą przepuszczalnością światła przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej prywatności i uniemożliwieniu osobom z zewnątrz dostrzeżenia co się dzieje wewnątrz pomieszczenia.

 

 

Tkaniny wykorzystywane przy tworzeniu rolet Dzień/Noc cechują się ponad to doskonałą jakością, która sprawia, że są odporne na zabrudzenia, przypadkowe uszkodzenia i blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki temu Rolety Dzień Noc to modele, które pozostaną z Tobą na lata i wciąż będą doskonale się prezentować. Ważnym aspektem jest także szeroka gama kolorystyczna oraz duży wybór wyjątkowych faktur, dzięki którym idealnie dopasujesz styl rolety do charakteru swojego wnętrza. Wśród rolet Dzień/Noc znajdziesz klasyczne, perłowe modele, jak i te inspirowane kolorami ziemi, czy w soczystych, zwariowanych kolorach – wszystko po to, byś mógł znaleźć model, który maksymalnie odzwierciedli Twój styl. Rolety Dzień Nocto opcja, która sprawdzi się we wnętrzu każdego typu – w salonie, w sypialni, pokoju dziecięcym, czyli wszędzie tam, gdzie wymagany jest doskonały styl i maksymalna funkcjonalność.