PLN
 
| Blog - Dekoracyjne osłony okienne - karnix.pl

Blog - Dekoracyjne osłony okienne - karnix.pl

Jak zamontować karnisz? Montaż karnisza krok po kroku

Montaż karnisza może wydawać się skomplikowaną czynnością. Na szczęście to tylko pozory. Dysponując podstawowymi narzędziami i minimalnymi zdolnościami manualnymi, z tym zadaniem poradzi sobie dosłownie każdy, bez wsparcia profesjonalnej firmy remontowej. Jak zamontować karnisz? Poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję krok po kroku, z pomocą której z łatwością osiągniesz zamierzony efekt.

Rodzaje karniszy - jaki karnisz wybrać?

Wybór karniszy nie jest prostą sprawą. Półki sklepowe uginają się pod dziesiątkami modeli karniszy, a od przeglądania ofert sklepów internetowych można dostać zawrotu głowy.

Jaką roletę wybrać?

Wiosna, to przeważnie pora, kiedy pragniemy coś zmienić w wystroju naszych mieszkań. Warto pomyśleć o oknach. Szeroki wybór rolet pozwala nam dopasować rolety...

Żaluzje czy rolety?

To nie są zbyt odległe czasy, kiedy na naszych oknach zaczęły pojawiać się pierwsze harmonijkowe żaluzje, królowały srebrne, później zaczęły pojawiać się w innych...

Styl skandynawski

Styl skandynawski to jasne wnętrza mieszkalne urządzone bardzo praktyczne. Panuje w nim ciepły klimat domowej atmosfery Cechuje go harmonia i komfort.