ikony
 

Obrazy na Płótnie - Quadro

Obrazy drukowane na płótnie cieszą się coraz większą popularnością na świecie jak i w naszym kraju oraz stanowią obecnie doskonałą dekorację, dopełniającą wystrój każdego wnętrza. W naszej kolekcji obrazów drukowanych znajdziecie Państwo wspaniałe obrazy do salonu, obrazy do kuchni lub do sypialni np: kwiaty, abstrakcje, akty, obrazy retro i vintage, martwa natura lub pejzaże.

Ekologiczne farby i zadrukowane boki
Obrazy na płótnie marki Karnix mają zadrukowane boki więc nie wymagają dodatkowych ram i są gotowe do zawieszenia. Obrazy drukujemy tylko bezpiecznymi farbami lateksowymi o wysokiej trwałości (odporność na wodę i promienie UV). Farba zawieraja 80% wody oraz nieszkodliwe barwniki, które nie wydzielają do powietrza toksyn.

zobacz pełny opis produktu opis

Obrazy na Płótnie - Quadro

Obrazy na Płótnie - Quadro

Obrazy drukowane Canvas - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem rolet, karniszy, żaluzji oraz moskitier w Polsce. W naszej ofercie posiadamy między innymi: rolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachowerolety dla dziecirolety nowoczesneżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz ekspresową wysyłkę do klienta. Zapraszamy do zakupów. Renomowany sklep z roletami - wysyłka w 24h !  Poznaj rolety marki Karnix >>>