Odsłona w dobrym stylu
 

Karnisze Mirage

Karnisze Mirage z kolekcji firmy KARNIX to  propozycja  skierowana do wielbicieli tradycyjnego wzornictwa. Połączenie drewnianych elementów z metalowymi rurami nadaje elegancji. Rury Karniszy Mirage dostępne są w czterech modnych kolorach. Obok popularnych barw takich jak antyk mosiądz (stare złoto) oraz chrom mat (satyna nikiel), które są bardzo uniwersalnymi kolorami i potrafią wkomponować się niemal w każde wnętrze wprowadziliśmy do sprzedaży dwa dodatkowe nowoczesne kolory: Antracyt (czarny nikiel) oraz INOX (efekt stali nierdzewnej). Tworząc te dwie nowe linie kolorystyczne głęboko analizowaliśmy trendy panujące ostatnio w dziedzinie wystroju wnętrz.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Nowe oblicze elegancji

Karnisze Mirage z kolekcji firmy KARNIX to propozycja skierowana do wielbicieli tradycyjnego wzornictwa. Połączenie drewnianych elementów z metalowymi rurami nadaje karniszom wyjątkowej elegancji. 

Mirage to połączenie drewna z metalem

 

ciche kółka do karniszy z wkłądką teflonową

Linia Mirage wyposażona jest w drewniane kółka z plastikowymi żabkami w czterech modnych kolorach które możemy dopasować pod kolor końcówek i wspornika.

 Łatwość i szybkość motanżu

 

Szeroka gama dostępnych kolorów

Rury Karniszy Mirage dostępne są w czterech modnych kolorach. Obok popularnych barw takich jak antyk mosiądz (stare złoto) oraz chrom mat (satyna nikiel), które są bardzo uniwersalnymi kolorami i potrafią wkomponować się niemal w każde wnętrze wprowadziliśmy do sprzedaży dwa dodatkowe nowoczesne kolory: Antracyt (czarny nikiel) oraz INOX (efekt stali nierdzewnej). Tworząc te dwie nowe linie kolorystyczne głęboko analizowaliśmy trendy panujące ostatnio w dziedzinie wystroju wnętrz. Projektanci stawiają teraz na architekrturę i design. Używają nowych materiałów, takich jak szkło czy kamień, jednocześnie stosując wysokiej jakości drewno. Dla nas było bardzo ważne, by nowe kolory dobrze sie z tym komponowały.

Antracyt  (czarny nikiel) łączy w sobie tradycję i nowoczesność, jest mocnym ciepłym kolorem, który nadaje karniszom niepowtarzalny wygląd. Nowy odcień stworzono, biorąc pod uwagę aktualne tendencje w projektowaniu wnętrz, czyli rosnącą popularność i znaczenie ciemnej kolorystyki. Rury w kolorze antracyt doskonale wkomponowują się niemal we wszytkie aranżacje wnętrz. To dlatego, że Antracyt współgra nie tylko ze średnimi i ciemnymi odcieniami brązu oraz sprzętem Hi-Fi ale może stanowić także idealny kontrast dla jasnego pomieszczenia. Karnisze w kolorze antracyt pasują zarówno do nowoczesnego apartamentu jak i tradycyjnego salonu. W zależności od rodzaju mebli i kolorystyki wnętrza można osiągnąć efekt perfekcyjnej elegancji lub stworzyć przytulną, ciepłą atmosferę.

Inox (efekt stali nierdzewnej) - nowy kolor w palecie firmy Karnix nadaje wnętrzom nowoczesności. Dobrze komponuje się z takimi materiałami jak granit, średnie i ciemne drewno oraz szkło - dlatego jest idealny zarówno do nowoczesnego jak i rustykalnego stylu. Rury w kolorze INOX sprawiają, że dekoracja okienna naprawdę przyciąga wzrok, przez co staje się jeszcze bardziej wyrazistym akcentem wnętrza. Stalowa barwa daje odświeżający, żywy kontrast w kombinacji ze stonowaną albo ciemną podłogą i meblami.

Karnix uzupełnia w ten sposób swoją paletę kolorów. Rury Karniszy Mirage są obecnie oferowane w czterech modnych kolorach: antyk mosiądz (stare złoto), chrom mat (satyna nikiel), antracyt (czarny nikiel) oraz INOX (efekt stali nierdzewnej). Tak szeroka oferta pozwala znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Wsporniki, zakończenia oraz kółka wykonane są z drewna.

 

Karnisze Mirage Ø19


Karnisze Mirage Ø19/19