ikony
 

Plisy, Rolety Plisowane ECO VIVIANO - kolor Gobi

Kategoria produktu: VIVIANO - tkanina ekskluzywna
Wybierz typ rolety
Szerokość (max: 115 cm)
Wysokość (max: 250 cm)
Typ i kolor tkaniny
Kolor mechanizmu
  Ten Produkt nie podlega prawu zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.
Cena 45,08 zł  46.00 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy

Zobacz inne produkty w tym odcieniu


Previous Slide
Next Slide


VIVIANO - tkanina ekskluzywna

VIVIANO - Ekskluzywna, unikalnie wyglądająca tkanina w formie harmonijki, która przybiera przestrzenną formę nadając wnętrzu niezwykle nowoczesny i luksusowy wygląd. Duże zróżnicowanie kolorystyczne pozwala dopasować tkaninę do każdego pomieszczenia. Plisy VIVIANO świetnie wyglądają na każdej powierzchni okiennej. W sprzedaży posiadamy również tanie plisy oraz plisy termoizolacyjne.


Plisy ekskluzywne, ECO
Dekoracja i funkcjonalność

Plisy ekskluzywne ECO marki Karnix to nowoczesna oraz wyjątkowo funkcjonalna forma osłony okiennej. Plisy to produkt dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań. Plisy VIVIANO KARNIX pomagają stworzyć wyjątkową atmosferę w Twoim pomieszczeniu. Specjalny system plisy  (regulacja z góry i z dołu) pozwala na zatrzymanie plisy  w dowolnym miejscu okna. To Ty decydujesz ile światła wpuścić do środka.

W plisach ECO sznurki napinające prowadzone są w świetle szyby. Przy szerokościach plis przekraczających 80 cm 3 sznurek prowadzony jest po środku szyby. W naszej ofercie znajdują się również rolety plisowane PREMIUM, w których sznurki napinające nie są prowadzone w świetle szyby. Kliknij i kup rolety plisowane PREMIUM.Bezinwazyjny i łatwy montaż
Uniwersalność i komfort

Regulowany rozstaw wieszaków pozwala montować plisy ekskluzywne ECO na wszystkich modelach okien. Wieszaki zakładamy bezpośrednio na ramę okienną co nie wymaga wiercenia otworów. System montażu uchwytów pozwala na łatwy demontaż plis.

Regulacja z góry i z dołu
Prywatność bez ograniczeń

Precyzyjnie wykonany mechaznim plisy pozwala nam zasłaniać okna wybiórczo, np. jeśli mieszkamy na parterze, możemy zasłonić sam dół okna, a zostawić tylko widok na niebo. Plisy ECO idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności bez konieczności zasłaniania całego okna.


Bez kurzu!
Tkanina antystatyczna

Nasze plisy VIVIANO posiadają sprasowany w harmonijkę antystatyczny materiał niwelujacy osiadanie kurzu. Plisy ekskluzywne VIVIANO wykonane są z materiałów poliestrowych i coraz częściej stanowią konkurencję dla takich osłon przeciwsłonecznych jak rolety tekstylne czy żaluzje poziome.

Uchylny uchwyt mechanizmu plisy
Wygoda i bezpieczeństwo

Estetyczne wykonanie - listwy z wysokiej jakości plastiku  oraz uchylny uchwyt.


Użytkowanie 

Aby jak najdłużej utrzymać efekt splisowania tkaniny należy regularnie zamykać i otwierać plisę zaciemniającą. Zaleca się także utrzymywanie plis w pozycji zsuniętej przez dłuższy okres czasu. Powyższe zalecenia są szczególnie istotne w przypadku plis narażonych na wysoką temperaturę (np. okna wychodzące na południe, okna dachowe, ogrody zimowe).

Naturalnym zjawiskiem jest blaknięcie tkanin pod wpływem światła. W przypadku okien skierowanych na południe i zachód ten efekt może stać się szybko zauważalny.


Obejrzyj pełną prezentację Video

Parametry tkaniny Viviano

transmisja - % światła, które przenika przez tkaninę
refleksja - % światła, które zostaje odbite przez tkaninę
absorbcja - % światła, które zostaje wchłonięte przez tkaninę i przekształcone w ciepło


Rolety Plisowane można zamawiać na dowolny wymiar !Plisy Ekskluzywne - największy wybór w sieci

Jesteśmy wiodącym producentem rolet, karniszy, żaluzji oraz moskitier w Polsce. Nasz sklep z roletami oferuje między innymi: rolety dzień nocmini rolety bezinwazyjnerolety w kasecierolety wolnowiszącerolety rzymskierolety dachoweplisy bezinwazyjnerolety plisowane premiumplisy dachowerolety dla dziecirolety nowoczesneżaluzje drewnianemoskitiery ramkowe. Wszystkie rolety produkowane są w naszej firmie dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz ekspresową wysyłkę do klienta. Zapraszamy do zakupów. Renomowany sklep z roletami - wysyłka w 24h !  Poznaj rolety marki Karnix >>>

 

Wybierz typ rolety

Mini Rolety (bezinwazyjne)

Rolety w Kasecie (bezinwazyjne)

Rolety Wolnowiszące

Rolety Rzymskie

Rolety Dachowe BASIC

Rolety Dachowe PREMIUM

Plisy Dachowe

Plisy ECO (bezinwazyjne)

Plisy PREMIUM

Kliknij i wybierz kolor mechanizmu

Biały

VIVIANO - tkanina ekskluzywna

Diego

Gobi

Modern

Kobe

Sonora

Nefud

Feria

Tanami

Primo

Rifli

HARMONY - tkanina perłowa

Biały

Alabaster

Magnolia

Wanilia

Mięta

Rossi

Lazur

Śliwka

Arande

Mandarynka

Kakao

Muszkat

Wenge

Czarny

Popiel

Stalowy

Marengo

LINEO - tkanina nowoczesne

Contino

Isola

Hebano

Fossi

Lugo

Deseo

SPLENDO - tkanina dekoracyjna

Fenzo

Marco

Avola

Monza

Siena

Palio

Belize

Tampa

Vista

Barbados

Cali

Cordoba

THERMO - tkanina odbijająca promienie słoneczne

Mostaza

Bronze

Marron

Mandarina

Azul

Griso

Ivory

Acero

Maize

Grass

Ciruela

White

Succio

Honey

Violetto

Negro

LUXURY THERMO - tkanina odbijająca promienie słoneczne

Toledo

Conto

Petra

Favore

Soprano

Angeli

Villa

Viti

Granada

Mokka

BLACKOUT - tkanina 100% zaciemniająca

Saile

Prato

Argento

Sable

Topi

Moscato

Corado

Forte

Marrom

Kolor Gobi
VIVIANO - Ekskluzywna, unikalnie wyglądająca tkanina w formie harmonijki, która przybiera przestrzenną formę nadając wnętrzu niezwykle nowoczesny i luksusowy wygląd. Duże zróżnicowanie kolorystyczne pozwala dopasować tkaninę do każdego pomieszczenia. Plisy VIVIANO świetnie wyglądają na każdej powierzchni okiennej. UWAGA: Tkanina VIVIANO nie jest tkaniną zaciemniającą. Jeśli życzą sobie Państwo plisy 100% zaciemniające należy wybrać tkaninę BLACKOUT.
Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia wiernie odwzorowywały kolory towaru, jednak mogą wystąpić nieznaczne różnice. Wynikają one z innych ustawień (parametrów) Twojego monitora. Jeśli masz wątpliwości co do odcieni wyświetlanych przez monitor to zachęcamy do zamówienia darmowych próbek kolorów.

ZAMÓW BEZPŁATNE PRÓBKI

Wpisz szerokość
(max 115 cm)

 
cm

Wpisz wysokość
(max 250 cm)

 
cm