ikony
 

Karnisz ASPEN PLUS ALDIS 19/19mm antracyt

Kategoria produktu: Aspen PLUS 19/19mm
Długość
[cm]
Rodzaj żabek


Cena 121,93 zł  128.34 zł wysylka w 24h
sprawdź koszt dostawy
Opis produktu

Komplet zawiera:

 • do długości 240cm 1 szyna o średnicy 19mm w jednym odcinku oraz 1 rura 19mm w jednym odcinku 
 • przy długościach przekraczających 240cm - 2 szyny łączone specjalnymi metalowymi łącznikami  (połączenie wykonywane jest wewnątrz wsporników i jest niewidoczne) oraz 2 rury łączone specjalnymi metalowymi łącznikami  (połączenie wykonywane jest wewnątrz wsporników i jest niewidoczne)
 • 2 zakończenia ALDIS i 2 zakończenia Luna 19mm
 • kółka z żabkami co 10cm na pierwszy bieg (rura)
 • do wyboru żabki lub agrafki z rolkami co 10cm na drugi bieg (szyna)
 • do długości 200cm - 2 wsporniki
 • przy długościach przekraczających 200cm - 3 wsporniki
 • przy długościach przekraczających 240cm łączniki metalowe do szyn oraz do rur
 • wkręty i kołki montażowe

 Informacje dodatkowe: 

 • zakończenia ALDIS przedłużają karnisz łącznie o ok 27cm
 • Po zamontowaniu karnisza odległość szyny od ściany wynosi ok 12,5 cm a rury ok 19,5 cm  (istnieje możliwość zwiększenia odległości szyn od ściany o ok 5cm stosując przedłużkę do wsporników rzymskich)

 

 

Unikalność linii Aspen Plus

Znakomite uzupełnienie oferty karniszy Aspen. Na pierwszym biegu zastosowany jest tradycyjny galwanicznie powlekany drążek z kółeczkami, natomiast drugi bieg to galwanicznie powlekana szyna 19mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy karnisz w którym istnieje możliwość przesuwania firan na całej długości karnisza, bez blokowania przez wsporniki.

Średnica rury 19mm;  Średnica szyny 19mm


 Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

 

Zaletą linii Aspen jest przesuwanie aranżacji okiennych na całej długości karnisza bez blokowania przez wsporniki jak to ma miejsce w tradycyjnych karniszach.

 

Łatwość i szybkość motanżu

 

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć drążek bez demontażu wspornika.

 

 

Dwa rodzaje zawieszek do wyboru

W linii Aspen mamy wybór zawieszek: agrafki z rolkami lub żabki z rolkami, które wykonane są z tworzywa sztucznego dzięki czemu poruszają się płynnie i cicho przy zachowaniu dużej trwałości.

 Agrafki z rolkami w kolorze białym oraz żabki bezbarwne z rolkami do szyn Aspen wykonane są z tworzywa sztucznego dzięki czemu poruszają się płynnie i cicho.

 

Szeroka gama dostępnych kolorów i zakończeń

Obok popularnych barw takich jak antyk mosiądz oraz chrom mat, które są bardzo uniwersalnymi kolorami i potrafią wkomponować się niemal w każde wnętrze firma KARNIX wprowadziła do sprzedaży dwa dodatkowe nowoczesne kolory: antracyt oraz inox. Tworząc te dwie nowe linie kolorystyczne głęboko analizowaliśmy trendy panujące ostatnio w dziedzinie wystroju wnętrz. Uwaga! Inox oraz antracyt dostępne są przy średnicach 19 i 25mm.

 

 

  

Próbki kolorów GRATIS

Jeśli nie jesteś pewien koloru, chciałbyś dobrać kolorystycznie zamawiane karnisze do wystroju wnętrza, a może masz wątpliwości co do odcieni wyświetlanych przez Twój monitor? Nic prostszego wypełnij formularz i zamów darmowe próbki rur.

 

 

Linia Aspen

 

 

Jaki wybrać karnisz? Poradnik.

Wybór karniszy nie jest prostą sprawą. Półki sklepowe uginają się pod dziesiątkami modeli karniszy, a od przeglądania ofert sklepów ... przeczytaj więcej

                                  

Kliknij i wybierz wzór zawieszki

Kliknij i wybierz wzór wspornika

Kliknij i wybierz wzór zakończenia

Kliknij i wybierz kolor