Odsłona w dobrym stylu
 

Karnisze Elite

Szynowe Karnisze Aluminiowe ELITE z kolekcji firmy KARNIX przedstawiają nowoczesną koncepcję aranżacji okiennych. Zastosowano tu wzornictwo oparte na kształtach geometrycznych. Inspiracją był kwadrat. Aluminiowy profil o wymiarach 20x20mm nadaje tym karniszom niepowtarzalny charakter, idealnie wpisujący się w nowoczesny wystrój wnętrza. Odgórny system mocowania wsporników oraz zastosowanie galwanicznie powlekanej szyny umożliwia przesuwanie zawieszonych tkanin na całej długości karnisza, bez blokowania przez wsporniki, jak to ma miejsce w tradycyjnych karniszach. Karnisze Elite można mocować do ściany jak również do sufitu. Stosując wsporniki sufitowe możemy zawiesić nawet trzy, cztery szyny jednocześnie uzyskując karnisz trzy, cztero torowy.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Karnisze Elite. Salonowy szyk.

Karnisze Aluminiowe ELITE z kolekcji firmy KARNIX przedstawiają nowoczesną koncepcję aranżacji okiennych. Zastosowano tu wzornictwo oparte na kształtach geometrycznych. Inspiracją był kwadrat. Aluminiowy profil o wymiarach 20x20mm nadaje tym karniszom niepowtarzalny charakter, idealnie wpisujący się w nowoczesny wystrój wnętrza. Odgórny system mocowania wsporników oraz zastosowanie galwanicznie powlekanej szyny umożliwia przesuwanie zawieszonych tkanin na całej długości karnisza, bez blokowania przez wsporniki, jak to ma miejsce w tradycyjnych karniszach. 
 

Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

 

ciche kółka do karniszy z wkłądką teflonową

Żabki metalowe i bezbarwne oraz agrafki w kolorze białym ze ślizgiem do szyn Elite poruszają się płynnie i cicho.

Łatwość i szybkość motanżu

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć drążek bez demontażu wspornika.

  

Szeroka gama dostępnych kolorów i zakończeń

Szeroka gama zakończeń potrafi wkomponować się w każde wnętrze, począwszy od utrzymanego w stylu tradycyjnym na ekstremalnie nowoczesnym skończywszy. Elementy karniszy w całości wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie.