Odsłona w dobrym stylu
 

Karnisze Errano

Karnisze Prostokątne ERRANO doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych, designerskich wystrojów wnętrz, które cechuje konsekwentnie promowany przez współczesnych projektantów minimalizm wyróżniający się prostotą i geometrią formy. Obecnie od karniszy oczekujemy znacznie więcej niż przysłowiowego drążka do zasłon. Muszą być nie tylko praktyczne, ale także modne i efektowne. Wyraziste kształty przykuwają uwagę oraz idealnie współgrają z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Prostokątny profil i cztery rodzaje zakończeń tworzą niebanalną, estetyczną kompozycję łączącą prostotę i elegancję. Nowy produkt został stworzony z myślą wejścia na rynek prestiżowych apartamentów, wykończenia gabinetów zarządów firm oraz zaistnienia w mieszkaniach o podobnych preferencjach stylu.

zobacz pełny opis produktu opis

animowany obraz karnisza

Karnisze Errano - Harmonia kształtu

Karnisze to obowiązkowe wyposażenie każdego domu. Obecnie od karniszy oczekujemy znacznie więcej niż przysłowiowego drążka do zasłon. Muszą być nie tylko praktyczne, ale także modne i efektowne. W świecie nowoczesnych karniszy doskonale odnajduje się nowa designerska linia firmy KARNIX o nazwie ERRANO, którą cechuje konsekwentnie promowany przez współczesnych projektantów minimalizm wyróżniający się prostotą i geometrią formy. Wyraziste kształty przykuwają uwagę oraz idealnie współgrają z wystrojem nowoczesnych wnętrz. 

Precyzyjne i estetyczne wykonanie w każdym szczególe

 

Zawieszki z żabką posiadają dodatkową wkładkę teflonową poprawiającą ślizg. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dzięki któremu przesuwanie aranżacji okiennych odbywa się płynnie i bezszelestnie.

Prostokątny profil 31x13mm i różne rodzaje zakończeń tworzą niebanalną, estetyczną kompozycję łączącą prostotę i elegancję. Nowy produkt został stworzony z myślą wejścia na rynek prestiżowych apartamentówwykończenia gabinetów zarządów firm oraz zaistnienia w mieszkaniach o podobnych preferencjach stylu. Elementy karniszy apartamentowych ERRANO w całości wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną oraz warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie. 

Profile wykonane są z metalu pokrytego warstwą ochronną PVC THERMO SHRINK w modnych naturalnych kolorach: Biały, Calvados, Mahoń, Pinia oraz Wenge. Ta oryginalna propozycja jest dla nowoczesnego wnętrza powiewem natury przyprawionym surowością stali. Tak szeroka oferta kolorystyczna linii ERRANO pozwala znaleźć idealne rozwiazanie dla każdego wnętrza.

Łatwość i szybkość motanżu

Otwarty wspornik pozwala zdjąć i założyć szynę bez demontażu wspornika.

 

Szeroka gama dostępnych kolorów

Karnisze apartamentowe ERRANO dostępne są w kilku modnych kolorach. Obok popularnych barw takich jak antyk mosiądz oraz chrom mat, które są bardzo uniwersalnymi kolorami i potrafią wkomponować się niemal w każde wnętrze wprowadziliśmy nowy designerski odcień o nazwie Antracyt (czarny nikiel). Tworząc ten kolor głęboko analizowaliśmy trendy panujące ostatnio w dziedzinie wystroju wnętrz. Projektanci stawiają teraz na architekrturę i design. Używaja nowych materiałów, takich jak szkło czy kamień, jednocześnie stosujac wysokiej jakości drewno. Dla nas było bardzo ważne, by nowy kolor dobrze sie z tym komponował. 

 

 

Karnisze Errano podwójne